Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

Як назвати інтернет-магазин?

Вітаю, товариші! Відкриваємо інтернет-магазин. Допоможіть придумати назву для інтернет-магазину. Дякую.

Питання від Евгения Дудоладова.

Як назвати інтернет-магазин

Грамотно продумана і хороша назва інтернет-магазину має:

  • Кидатися в очі, бути незабутнім і легко читається, тобто не повинно містити складних в написанні або вимові слів.
  • Коротко узагальнювати ідею магазину. Користувачеві з перших слів потрібно розуміти, які товари тут можна придбати. Наприклад, магазин «Бебі-шоп» припускає, що в ньому продають дитячі речі, а назва «ТехноЛенд» говорить про наявність побутової техніки.
  • Бути унікальним. Провівши моніторинг конкурентних компаній, що діють в позначеному регіоні, слід створити відмітне ім'я, яке неможливо буде сплутати ні з яким іншим.

Корисні поради

Фахівці не рекомендують використовувати вже застарілі приставки vip, топ, best, особливо якщо сайт не пропонує дорогі, елітні товари.

Не варто забувати про подальшу розкрутку майбутнього магазину і виборі домену, який повинен мати схожість з назвою – це полегшить користувачам пошук компанії в інтернеті і посилить запам'ятовуваність.

Вибираючи ім'я бренду англійською мовою, необхідно уникати слів, що складаються з літер, які легко переплутати під час вимови або написання: V-W, I-l, C-S. До речі, немає гарантії, що кожен відвідувач сайту володіє іноземною мовою, тому такі назви як The shop, ZooLand, KidsCool не користуються шаленою популярністю і від них краще відмовитися.

Якщо самостійно вирішити яку назву буде носити майбутній торговий майданчик не можливо, варто звернутися в спеціалізовані агентства.

Ще один варіант, за допомогою якого можна придумати назву інтернет-магазину – це підбір синонімів. Наприклад, при створенні інтернет-магазину з дешевою продукцією було обрано найменування «Дешевше.ні», яке вже зареєстровано в мережі. Знайшовши в словнику синоніми до слова "дешево" можна запропонувати масу аналогічних варіантів: "Економшоп", "майже задарма", "Копійка" і т. д.

Навіть якщо початкова мета сайту – охопити 1-2 міста, не варто в назві робити прив'язку до певного регіону. При успішному розвитку будь-яка компанія прагне вийти на національний і міжнародний рівень, а ім'я магазину «Kiev Books» не дуже цьому сприяє.

Програми для генерації назв онлайн

Якщо «мозковий штурм» не дав результатів, і придумати оригінальну назву для бізнесу в мережі не виходить, можна скористатися допомогою спеціальних програм, які пропонують варіанти найменувань в залежності від специфіки діяльності компанії. Ось деякі з них:

Брендогенератор. Програма безкоштовна і проста у використанні. Після вибору сфери діяльності, сервіс запропонує кілька унікальних варіантів імен. Також тут можна вибрати регіон, який буде вказаний в назві.

Шановні читачі, підкажіть приклади вдалих назв інтернет-магазину або порад, як придумати назву в коментарях!

Читайте також - Бізнес-план інтернет-магазину — як відкрити інтернет-магазин покрокова інструкція з розрахунками


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити