Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

Як назвати канал на Ютубі, щоб він був успішним

Добрий день, Валерій! Підкажіть ви або ваші знайомі, як назвати канал на Ютубі? Допоможіть придумати назву каналу на YouTube, щоб воно було незабутнім і помітним серед інших каналів? Спасибі!!!

Питання від Антона Князева

Відповідь:

Придумати гарну і красиву назву каналу на Ютубі - одна зі складових успіху. Для того, щоб дати своєму каналу найбільш підходящу назву, потрібно слідувати наступним рекомендаціям.

Як назвати свій канал на Ютубі

Назва має бути максимально простою і читаною, щоб глядачам не довелося ламати голову над його розшифровкою. Приклади такої назви: «Божевільний Джокер», «Піксельний світ», «Затишний підвальчик», «Щоденник хача» (є такий канал і він дуже популярний).

Перераховані назви легко читаються і швидко запам'ятовуються.

Приклад поганого назви: «king for magic», ім'я такого каналу хоч і має місце бути, але його дуже складно прочитати і, тим більше, запам'ятати.

Можна придумати назву каналу на Ютубі, виходячи з його тематики. Це дозволяє залучити більшу кількість глядачів і потенційних підписників. Приклади таких каналів: «CompGames», «Game Upgrade», «Ігровий Канал». За назвами таких каналів можна зрозуміти, що на них викладаються відео по комп'ютерним іграм.

Оригінальність — важлива риса в назві каналу. Оригінальна назва здатна "зачепити погляд" великої кількості глядачів.

Не варто боятися експериментувати з назвою каналу. У випадках, коли назва виявиться недостатньо красивою і оригінальною, її завжди можна змінити. Єдине застереження, не рекомендується цим зловживати.

Можна дати назву, яка максимально повторює найбільш популярні ключові фрази. Такі фрази можна знайти, просто відправивши запит через будь-яку пошукову систему (google, yandex). На канали з такою назвою частіше заходити по результатам в пошукових системах. Правда існує одна невелика проблема, ключова фраза, популярна в сьогоднішній день, може стати абсолютно непопулярною буквально через тиждень.

У разі наявності інших інтернет-проектів (сайт, паблік/група в соціальній мережі і т. д.), варто дати точно таку ж назву каналу на Ютубі. Глядачі, які відвідували інтернет-ресурси з аналогічною назвою, можуть з легкістю помітити такий Youtube-канал.

На початкових етапах не рекомендується давати каналу назву зі своїм ім'ям і прізвищем. Такий канал абсолютно не приваблює нових глядачів і не володіє рисами, завдяки яким глядач зможе його запам'ятати, а розкручувати цей канал буде неймовірно довго і складно. Така назва рекомендується лише для особистих блогів.

Також можете прочитати статтю про те, як заробити на YouTube з нуля і як стати ютубером.

Шановні читачі, підкажіть приклади вдалих назв каналів на Ютубі в коментарях!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити