Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

Як назвати магазин одягу?

Підкажіть, як назвати магазин одягу? Ми будемо багато чого продавати з одягу, тому його не можна назвати жіночим або чоловічим. Просто підкажіть, як придумати назву магазину одягу? На що звертати увагу? Дякувати.

Питання від Олени Добриніної.

Відповідь:

Як придумати назву магазину одягу

Вважається, що найбільш ефективним способом, з допомогою якого можна придумати оригінальну назву, є мозковий штурм.

Перед командою ставиться завдання в обмежений час (10-15 хвилин) пропонувати варіанти назви магазину. Всі, без винятку, записуються. Внаслідок мозкового штурму набереться кілька десятків варіантів, з яких відкидаються невідповідні, а інші обговорюються і допрацьовуються. Залишається тільки вибирати яку назву найбільш підходяще. При відсутності команди можна залучити сім'ю і друзів або створити обговорення в соціальних мережах, в якому можуть взяти участь всі бажаючі.

Інший метод генерації ідей називається метод фокальних об'єктів (від слова «фокус», в фокусі).

Його мета в тому, щоб удосконалити конкретний об'єкт його різними властивостями і якостями. Але спочатку рекомендуємо виділити цільову аудиторію: жінки, чоловіки, діти, молодь та інші варіанти. Визначити групи товарів: одяг в діловому стилі, молодіжна, спортивна, урочиста, дитяча та інші категорії. В деяких випадках доречно буде позначити ціновий сегмент, країну виробництва, бренд або іншу особливу інформацію. Цей підготовчий етап визначає напрямок подальшої роботи, яка допоможе дати гарну назву.

На практиці застосування методу фокальних об'єктів виглядає так:

Будується таблиця у верхньому рядку, якою пишеться об'єкт вдосконалення - назва магазину. Тут вказується один із варіантів назви, який необхідно доопрацювати, якщо такого немає, то можна написати просто «магазин одягу». Таблиця ділиться на три стовпці, в які записуються три довільні об'єкта.

На підготовчому етапі, наприклад, ми визначили:

  1. цільову аудиторію — жінки;
  2. групу товарів - наряди для урочистостей;
  3. особливості — в магазині можна придбати одяг з китайського шовку.

Цим і скористаємося. Записуємо в стовпці: жінка, свято, шовк. Далі потрібно придумати властивості, якості, характеристики, асоціації з цими об'єктами. Наприклад, жінка: закохана, в сукні, модна, жіночна. Свято: веселощі, прикраси, вечірня сукня, королева балу. Шовк: червоний, китайський, імператорський, королівський, шовковий шлях. Записуємо стільки варіантів, скільки приходить в голову.

Тепер пробуємо пов'язати ці якості з об'єктом - магазин одягу. Наприклад, магазин модного одягу, магазин жіночних суконь, імператорський шовк, жінка в червоному і продовжуємо до тих пір, поки виникають асоціації, складаються словосполучення. Результатом роботи стане оригінальна красива назва, наприклад, "імператорська мода" або "сукня королеви".

Також читайте статтю - Бізнес-план магазину одягу з розрахунками.

Шановні читачі, підкажіть приклади вдалих назв магазину одягу, не рахуючи брендові або поділіться порадою, як придумати вдалу назву для магазину одягу в коментарях!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити