Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

Який бізнес можна відкрити жінці

Здрастуйте. У вас є знайомі дівчата або жінки підприємці? Може вони мені підкажуть, яким бізнесом краще зайнятися жінці або які є бізнес ідеї для жінок? Можна навіть вдома) Заздалегідь спасибі!

Питання від Марини Герасимової.

Відповідь на запитання читача:

Вітаємо, Марино! Ось стаття про бізнес для жінок. Знайомих жінок і дівчат підприємців у мене багато. Я написав деяким з них, задав ваше запитання і всі відповіді зібрав в статті нижче.

На сьогоднішній час образ ділового підприємця асоціюється в основному з сильною статтю, тобто з чоловіками. Однак, за даними соціологічних досліджень, є і серед бізнесменів жінки, які непогано заробляють на своєму бізнесі і складають гідну конкуренцію чоловікам.

Багато представниць прекрасної статі досягають кар'єрних висот не тільки завдяки професійним навичкам, але ще і завдяки особливим рисам, які, на жаль, у чоловіків проявляються слабше: товариськість, наполегливість, гнучкість, пластичність, акуратність.

У сучасному світі існує безліч ідей для відкриття власного малого бізнесу саме жінкам. Якщо ви маєте бажання і вам цікаво цим зайнятися, то читайте ідеї нижче. Ми наведемо приклади ідей, а вам залишиться тільки вибрати вподобану або сподобалися і розвиватися.

Ідея №1 - Кулінарна справа

Якщо ви добре готуєте, то ця ідея малого бізнесу може вам підійти. Тут ми запропонуємо вам два варіанти. По-перше, ви можете відкрити своє кафе, найнявши собі кілька помічників і підсобних робітників. Крім того, в своєму кафе Ви можете організувати популярну на даний час послугу – доставка обідів на робочі місця або ж додому. Якщо ваша їжа буде смачною, то наплив клієнтів гарантований. І другий варіант - виготовлення випічки на дому, де ви зможете випустити на волю всю свою фантазію і випікати продукцію будь-якої форми. Звісно, потрібно буде час для створення собі реклами і клієнтури.

Ідея №2 – Виготовлення сувенірної продукції своїми руками

Зараз дуже високо цінуються речі, зроблені своїми руками. А тим більше, якщо вони унікальні, тобто зроблені в єдиному екземплярі. Погодьтеся, роблячи якісь сувеніри, неможливо зробити два однакових. Зроблений сувенір може стати відмінним подарунком на пам'ять.

Як варіанти: мило ручної роботи, прикраси на весілля, предмети інтер'єру і т. д.

Ось кілька переваг всього цього:

  • Не вимагає великих витрат для відкриття;
  • Попит на даний товар досить великий;
  • Невисока конкуренція, так як кожен майстер по своєму унікальний;
  • Зазвичай кожен товар індивідуальний, тобто, як і говорилося вище, неможливо зробити два однакових сувеніра.

І другий варіант, який ми можемо запропонувати — декупаж. З'явившись вперше в XV столітті в Німеччині, і отримавши розголос у сучасному світі порівняно не давно, цей вид ручної роботи користується величезною популярністю. З допомогою декупажу ви можете прикрасити будь-яку скриньку, вазочку, свічку, тарілку, побутове начиння і т. д. Після остаточного виконання роботи, картинка на предметі, який піддався декупажу, як намальована.

Ідея №3 – Приватний дитячий садок

Народжуваність в нашій країні ніби як збільшується, а дитячих садків досі не вистачає. Ось і стають бідні батьки в чергу на садок ще вперші дні, як народилася дитина. Тому однією з прибуткових ідей малого бізнесу для жінок вважається відкриття приватного дитячого садка. Але врахуйте, в приватних садочках прийнята чисельність груп від 7-10 чоловік, а, отже, уваги кожному приділяється більше, ніж у звичайних групах по 25-30 чоловік. Вітається розвиток дітей в різних напрямках, в тому числі, творчого мислення.

Ідея №4 - Агентство з підбору та найму нянь

Ми вже згадували, що не завжди виходить віддати в садок дитини, та й часом буває так, що його просто ні з ким залишити, так як дідусі і бабусі, та навіть друзі бувають зайняті. Ось тут то і допоможе агентство по найму нянь. Для підбору правильної, хорошої няні теж потрібен час, якого в сучасних батьків немає, саме тому вони вдаються до допомоги агентства по підбору і найму нянь. База у такого підприємства повинна бути великою, і няні, відповідати будь-яким вимогам і смакам.

Ідея №5 - Фріланс або робота вдома

Ви любите писати статті і спілкуватися в письмовій формі? Тоді даний вид заробітку для вас. Це само собою не бізнес, але гроші заробити можна. Ви можете записатися на різні сайти з копірайтингу, стати у якогось видання позаштатним журналістом, або ж писати якісь документи на замовлення.

Також можна виконувати різні завдання на біржах фрілансу. Більш докладно написано в статті Робота в інтернеті без вкладень. На всьому цьому можна непогано заробити.

Ідея №6 – Весільне агентство

Такий вид діяльності підійде тим жінкам, які люблять влаштовувати різні урочистості, перебувати в русі, товариські, знають, де знайти потрібних людей (музиканти, ведучі, артисти) і добре розбираються в питаннях організації. Крім того, ви повинні вміти організувати гідне торжество навіть при невеликому бюджеті молодят.

Ідея №7 – Квітковий магазин

Відкриття квіткового магазину вважається однією з найпопулярніших ідей малого бізнесу для жінок. Квіти є відмінним подарунком і приємним знаком уваги, саме тому попит на квіти, квіткові композиції завжди був, є і буде, незалежно від пори року.

Читайте: Бізнес-план квіткового магазину з розрахунками.

Ви можете відкрити павільйон по продажу квітів, закуповуючи їх у постачальників, або ж вирощувати їх самій у відкритому грунті або в теплицях для подальшого продажу в своєму магазині. Погодьтеся, квіти – це прекрасний і приємний бізнес.

Ідея №8 – Інтернет магазин

Інтернет-магазини зараз користуються таким же попитом, як і торгові центри. При бажанні ви можете відкрити інтернет-магазин одягу, косметики, взуття, товарів для дітей і т. д. Про відкриття інтернет-магазинів є цілий розділ «Відкриття інтернет-магазину покроково».

Ідея №9 – Салон краси

Тут відзначимо, що цей бізнес на початковому етапі вимагає великих вкладень, і, на жаль, окупиться не відразу (приблизно через півроку, рік). Дуже важливо підійти до питання пошуку висококваліфікованих фахівців з усією відповідальністю, а також до пошуку приміщення.

Ідея №10 – Свій сайт

Можна заробляти на своєму сайті. Можете завести кулінарний блог (правда таких вже багато) або якийсь інший і заробляти з реклами. Є багато прикладів жінок, які на цьому заробляють 10 — 20 і більше тисяч грн на місяць.

Читайте також, як створити власний сайт: докладна інструкція тут.

Висновок + відео

Ми навели лише кілька ідей відкриття малого бізнесу для жінок з тієї більшості, яка є. Але не забувайте вибір завжди за вами і, знайшовши гідну ідею, реалізуйте її з душею.

Сподобалася стаття? Порадьте її своїм друзям!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити