Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

Чим вигідно торгувати на ринку і в магазині в своєму місті?

Всіх вітаю! Скажіть будь ласка, чим в наш час вигідно торгувати на ринку або в магазинах свого міста? Що можна продавати, щоб було вигідно? Я вже голову зламав.

Питання задає Олег Нікітін.

Відповідь:

Доброго Дня, Олег!

Не ви один ламаєте голову таким питанням. Зараз насправді складно знайти товар для продажу, тому що здається, що всього вже і так багато. Воно так і є! Але ж можна спробувати організувати процес продажу трохи по іншому або розширити асортимент якоїсь продукції і ви істотно будете відрізнятися від конкурентів. Головне це зрозуміти.

До речі, рекомендую прочитати статтю про ідеї малого бізнесу, які працюють на 100%. У ній я передав всю суть того, про що написав вище!

Якщо повертатися до питання про те, чим торгувати, то тут однозначної відповіді вам ніхто не дасть. Дивитися потрібно на попит конкретно у вашому місті і в цілому.

Є товари, які завжди будуть користуватися попитом:

 • Продукти харчування;
 • Одяг, взуття, аксесуари;
 • Ліки;
 • Автозапчастини;
 • Засоби гігієни, побутова хімія;
 • І т. д.

На цю тему вам можливо допоможуть статті:

Також є інші товари, які теж завжди продаються добре:

 1. Алкоголь і тютюнова продукція;
 2. Будівельний матеріал;
 3. Сантехніка;
 4. Побутова техніка та електроніка (перенасичений ринок в основному);
 5. Корми для тварин;
 6. Косметика і парфюмерія;
 7. Канцелярські товари;
 8. Обладнання (виробниче і торгове);
 9. Меблі;
 10. Іграшки;
 11. І т. д.

З усього перерахованого ви можете продавати не тільки чуже виробництво, а самому почати щось робити. Наприклад меблі, продукти харчування і т. д. Зараз дрібне виробництво знову в пошані.

Найголовніше не тільки знайти товар для збуту, але і подумати, як його продавати. Потрібно відрізнятися від своїх конкурентів хоч чимось інакше важко буде конкурувати.

Можу вам порекомендувати обов'язково відвідати розділ "бізнес від А до Я"! Там ви знайдете для себе багато цікавого м корисного.

Також обов'язково прочитайте статті по цій темі:

Якщо є додаткові питання про те, чим торгувати, задавайте в коментарях нижче!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити