Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

Заробіток в Інтернеті на PTC sites: чи реально заробити?

Можливо ви зустрічались з іноземними сайтами ptc, де потрібно інвестувати в оренду рефератів? Чи знаєте надійні сайти? Тарас

Здрастуйте, Тарас! Відповідаємо на ваше питання. 

Цей спосіб заробітку не новий і існує з 2008 року. Першопрохідцем в галузі PTC sites прийнято вважати Neobux, але відверто кажучи рекомендувати його не можу і не хочу. Про всі проекти що платять і робочі сайти я розповім трохи пізніше.

Основи заробітку на Ptc sites

Отже, основою для заробітку на PTC sites є інвестування коштів в покупку рефералів (це боти або роботи), які за кожен клік приносять вам той чи інший дохід.

Дохід з одного PTC сайту не великий, але якщо їх багато — то прибуток може бути не маленькою сумою. Наприклад - куплений реферал по 0,15 $ приносить в місяць 0,17 $. Реферали купуються на 30 днів, після покупки можна продовжувати на тривалий термін аж до 1 року. Продовження рефералу на 1 рік дає дуже пристойну знижку і може становити до 40%.

Також важливою особливістю є наявність на PTC sites платних статусів аккаунта, вони також дають певні привілеї і часом коштують не дешево. У деяких буксах без покупки статусу не можливо заробити.
Ще однією обов'язковою особливістю є обов'язок переглядати 4-6 платних реклам на самому сайті кожен день, інакше вам не будуть враховані кліки рефералів.

Як заробити на партнерській програмі в PTC sites

Варто також згадати про наявність партнерської програми на всіх PTC sites, це зроблено для тих хто заробляє на залученні людей в ці проекти. За власним спостереженням партнерка дає дуже хороший заробіток. І тільки в тому випадку якщо залучений реферал активний і переглядає кожен день рекламні оголошення. Саме за ці рекламні кліки і нараховується винагорода.

Тому якщо хочете заробляти дійсно хороші гроші — настійно рекомендую запрошувати людей в PTC sites. Не зайвим буде навчити своїх рефералів роботі в таких проектах.

Найнадійніші і платять проекти на сьогоднішній день:

  1. Scarlet-clicks.info
  2. Ggptplanet.com
  3. Optimalbux.com
  4. Dixned.com

PTC галузь зараз не дуже популярна, але це не заважає успішно в ній заробляти. Єдиною і найважливішою умовою отримання прибутку це - участь тільки в надійних і перевірених проектах.


Сподіваємося, журнал «ITstatti.in.ua» зміг дати вам відповіді на питання. Бажаємо удачі і успіхів у всіх починаннях!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити