Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

2 типи людей, які швидко стануть мільйонерами

Безперечно, що всі хочуть багато заробляти грошей і при цьому мріють, як все це здійснити, не працюючи або хоча б, працювати якомога менше. Наприклад, хочуть стати володарем мільярдного лотерейного виграшу, отримати гідну спадщину, працювати менше з високою заробітною платою і т. д.

Загалом все як в казці - раз і звалилося з неба багатство і благополуччя. І у одних це виходить, а у інших немає.

Звідси, випливає, що хтось стає багатим, а хтось бідним.

На які типи діляться люди - 4 типи

Американський підприємець і письменник Роберт Тору Кійосакі переконаний, що кожен може стати багатим, але спочатку необхідно визначити до якого типу людей можна себе віднести.

Згідно з висновком Роберта Кійосакі люди діляться на 4 (чотири) типи:

1. Робочі

Робітник - це той, який працює на когось. Практично з дитинства батьки готують бути працівником. Вселяють своїм чадо вчитися добре, потім закінчити і отримати диплом про освіту і влаштуватися на хорошу роботу з високою заробітною платою. Але при цьому, ким би дитина не стала в майбутньому - фахівцем або керівником структури у великій компанії, він вважається найманим працівником. І навіть просуваючись службовими сходами він все одно залишається найманим. Одержувана щомісячна зарплата є його доходом. І вище планки зарплати вже не стрибнеш.

2. Самозайняті або ІП

Підприємці - люди, які використовують свій досвід і кваліфікацію для своєї індивідуальної підприємницької діяльності. До них можна віднести власників малих фірм або власників бізнесу. Вони, як і працівники отримують дохід за опрацьований час. Але, працівники, основну частину свого доходу віддають компанії за право працювати в ній, а підприємці отримують весь дохід. Тому переваг більше у підприємців. Вони будують свою діяльність на своїх знаннях, своєму професіоналізмі.

3. Бізнесмени

Бізнесмени - люди, які, відкриваючи свій бізнес, можуть не мати спеціальних знань і навичок в ньому, на противагу підприємцям.

Бізнесменів, які не отримали освіти можна перераховувати довго, але при цьому вони увійшли в список багатих людей. Вони мають, нестандартний розум, активні, вміють знаходити професіоналів, які за них працюють. Бізнесмени, на відміну від працівників і підприємців не продають свій час за гроші, вони здатні знаходити людей, які виконують роботу за них. Вони володіють умінням організовувати бізнес-процес, який приносить дохід. Про те, як почати свій бізнес і яку справу можна відкрити — читайте в нашій публікації.

4. Інвестор

Інвестори - люди, які вкладають свої гроші в якусь справу, для того, щоб отримати через певний час прибуток. Інвестори і бізнесмени, розпоряджаються своїм часом вільно. То, працівники та підприємці залежні від часу. Для того, що б мати гроші, а значить стати багатим необхідно з працівників і підприємців перейти в категорію бізнесменів та інвесторів.

Але зупиняє це виконати страх. У працівника боязнь втратити своє постійне робоче місце, у підприємця свій бізнес. А об'єднує і тих і інших залишитися без засобів до існування і не рішучість вибрати бажану мрію.

Радимо прочитати статтю -  «Як стати багатим і успішним», «як створити пасивний дохід».

Висновок + відео

Треба знати, що багаті працюють не за ідею, не за гроші, а працюють за досвід. Можна втрачати мільйони і знову їх заробити, але при цьому не можна зупинятися. На помилках минулого треба починати нову і більш успішну справу. І, ніколи не здаватися!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити