Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

12 нових можливостей Joomla 4

Останнє оновлення: Понеділок, 01 квітня 2024
Автор: Вольдемар Воронцовський

Joomla 4 картинка

Як створити сайт на Joomla!: покрокове керівництво для початківців

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024
Автор: Вольдемар Воронцовський

Як створити сайт на Joomla

Карта сайту OSMap для Joomla 3.6.2

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024
Автор: Вольдемар Воронцовський

Карта сайту  OSMap

У даній статті ми поговоримо про те, що таке карта сайту для Joomla 3 і яка її роль у індексації сайту роботами пошукових систем.

Joomla 3 для новачків — основи і з чого почати створення сайту

Останнє оновлення: Неділя, 11 лютого 2024
Автор: Вольдемар Воронцовський

Здрастуйте, шановні читачі блогу ITstatti.in.ua. Ця стаття присвячена новачку в сайтобудуванні. Коли ти сам вже давно пройшов цей етап (що має місце бути в становленні абсолютно будь-якого вебмастера), то здається, що все і так зрозуміло.

Дійсно, після занурення в тему все виявляється набагато простіше, ніж здавалося на поверхні. Але для цього потрібно саме зануритися, і найкраще це робити з чиєюсь допомогою (хоча б у вигляді інструкцій для початківців).

Joomla 3

Створення інтернет магазину на CMS Joomla

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024
Автор: Вольдемар Воронцовський

Інтернет магазинНеобхідно відзначити, що даний варіант підходить для тих, у кого мало грошей або немає взагалі, тобто для всіх, хто хоче зробити інтернет магазин дешево або самостійно.

CMS Joomla – безкоштовна модульна система управління сайтом номер один у всьому світі і в СНД зокрема. Кількість впроваджень на основі це платформи вимірюється десятками тисяч і продовжує зростати. Причини популярності Joomla цілком зрозумілі, вона безкоштовна, код відкритий, історія самої системи 7 років, а кількість розробників налічує десятки тисяч у всьому світі. На CMS Joomla можна зробити сайт будь-якої складності. Створення електронного магазину - це всього лише приватна застосування цього чудового движка.