Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Створення інтернет магазину на CMS Joomla

Останнє оновлення: Четвер, 19 травня 2016 Автор: Вольдемар Воронцовський

Інтернет магазинНеобхідно відзначити, що даний варіант підходить для тих, у кого мало грошей або немає взагалі, тобто для всіх, хто хоче зробити інтернет магазин дешево або самостійно.

CMS Joomla – безкоштовна модульна система управління сайтом номер один у всьому світі і в Росії зокрема. Кількість впроваджень на основі це платформи вимірюється десятками тисяч і продовжує зростати. Причини популярності Joomla цілком зрозумілі, вона безкоштовна, код відкритий, історія самої системи 7 років, а кількість розробників налічує десятки тисяч у всьому світі. На CMS Joomla можна зробити сайт будь-якої складності. Створення електронного магазину - це всього лише приватна застосування цього чудового движка.

Реалізація інтернет-магазину на Joomla являє собою з'єднання різних компонентів, модулів і плагінів. Більшість з яких також безкоштовні або дуже дешеві. Ми не будемо розглядати процес установки компонентів інтернет магазину, а обмежимося огляд існуючих рішень. На сьогоднішній день налічується близько 20 таких розширень для ведення електронної комерції.

VirtueMartVirtueMart – самий популярний компонент інтернет магазину для Joomla. Має величезну кількість додаткових модулів. Функціонал найширший із спектру аналогів, однак код в основі компонента не дуже коректний. У зв'язку з чим можуть бути проблеми під час експлуатації інтернет магазину. Крім проблем коду можна виділити і повільність роботи інтернет-магазину на даній платформі. При виборі VirtueMart варто вибирати тільки хороший хостинг, інакше «гальма в роботі» неминучі. 

HikaShop

 

HikaShop – один з найпопулярніших варіантів реалізації інтернет магазину на Joomla. Його особливостями є початкова підготовленість до роботи. У певному сенсі це коробкове рішення для електронного магазину. Розробка від японських програмістів, високої якості за доступною вартості. Є і безкоштовна (спрощена) версія. Сторінки інтернет магазину на основі HikaShop мають високу швидкість завантаження.

J2StoreJ2Store. Даний продукт нині набирає популярність у використанні. Випущена перша стабільна версія. Заснований на популярному K2 (компонент каталогу для Joomla). У програмі реалізована інтеграція зі статтями, що перетворює їх в два кліка в картки товарів. Налаштування дуже простий і дозволяє організувати власний інтернет магазин за лічені секунди.

AceShopAceShop поєднує потужність Joomla і OpenCart. Це не міст, не плагін інтеграції, а повноцінна платформа для електронної комерції. Встановлюється як через стандартний менеджер розширень Joomla, має єдину синхронізацію користувача (один логін і пароль). В цілому описувати всі переваги не має сенсу, так як все докладно описано в можливостях OpenCart. Варто також відзначити, що шаблони Joomla підходять для установки на AceShop. Є інструмент для міграції з VirtueMart, HikaShop, redSHOP, Tienda, JoomShopping і RokQuickCart.

 

SimpleCaddySimpleCaddy – простий модуль для організації продажів на сайті. Принцип роботи дуже простий – генерується код продукту, який Ви можете вставити в стандартний матеріал/статтю. У підсумку, звичайний сайт можна в два кліка перетворити в інтернет магазин. SimpleCaddy має безліч налаштувань товарів, доставки і оплати. Дозволяє створювати необмежену кількість категорій і продуктів.Працює під Joomla 1.5 і абсолютно безкоштовний.

JEGroupBuyJEGroupBuy – дуже своєрідний і яскравий компонент для організації електронної комерції на сайті. Можна завантажити безкоштовно, є версія за 49 доларів. У будь-якому випадку компонент досить широкий в налаштуванні і можливостях. Особливою рисою є 5 вбудованих варіантів інтерфейсу інтернет магазину. В Росії практично не використовується. Офіційної російської підтримки немає, документації теж. Однак, якщо є невеликі пізнання в англійській то можна сміливо використовувати даний компонент. Звичайно, за кількістю функцій він програє більшості коробкових рішень, проте для невеликої і простого інтернет магазину він цілком підійде. Крім стандартних функцій дозволяє створювати купони і знижки і має наочний таймер закінчення дії акції.

JoomShoppingJoomShopping– потужний і функціональний скрипт інтернет магазину для Joomla. Має безліч налаштувань і функцій, які можна підключати і відключати за необхідності з адмінки. Є одним з найбільш поширених компонентів інтернет магазину. Тому до нього розроблено безліч додаткових модулів, які розширюють і без того широкий функціонал. Весь дизайн і вихідний код можна міняти під власні потреби. Абсолютно безкоштовний у використанні, підходить до версій 1.5, 2.5 та 3.

RokQuickCart

 

RokQuickCart – відмінний варіант для створення елементарних карток товару від відомої студії Rockettheme, яка спеціалізується на розробці шаблонів. З усіх функцій тільки додавання товарів, завантаження зображень, замовлення по електронній пошті і оплата з допомогою PayPal і Google Checkout.

redSHOPredSHOP. З допомогою цього розширення можна відкрити повноцінний інтернет магазин. Функціонал включає все необхідне для онлайн продажів. Інтерфейс дружній як до адміністративної, так і з користувацької частин.

TiendaTienda– потужне рішення для електронної комерції на Joomla. Має безліч додаткових модулів і розширень. Легко інтегрується з іншими розширеннями Joomla, як K2, Jomsocial, Agora Forum, FlexiContent та інші. Дозволяє міграцію з XCart і VirtueMart. На відміну від останнього набагато швидше в роботі.

JtagMinicart

 

JtagMinicart – дуже просте розширення, що дозволяє продавати товари на сайті. Функціонал невеликий, годиться лише під самі елементарні проекти.

 

PriceleafShop

 

PriceleafShop – простий, але функціональний компонент інтернет магазину. Підтримує безліч налаштувань, має мінімум графіки і дуже швидкий в роботі. Годиться для розробки легкого інтернет магазину.

 

 

DigiStore

 

DigiStore - легкий у використанні, комерційний компонент електронного магазину. Може продавати електронні товари. Має безліч функцій і налаштувань, які можна розширити за допомогою додаткових модулів. Працює під всіма версіями Joomla. Має яскравий і зручний інтерфейс.

 

ShoppingMatters

 

ShoppingMatters – елементарний компонент для впровадження функції інтернет-магазину на сайт. Функцій мало, дизайну в принципі немає, в цілому можна оцінити як розширення на любителя.

MarvikShopMarvikShop – повнофункціональний модуль на основі osCommerce. Використовує таку ж базу даних, як і osCoomerce, тому розширення для osCoomerce підійдуть і MarvikShop. Функціональність можна описувати довго, однак, для цього потрібно ознайомитися з функціоналом osCommerce.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити