Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

10 найпоширеніших помилок при оптимізації сайту

Останнє оновлення: Вівторок, 27 лютого 2024 Автор: Марина Швець

Помилки оптимізації сайту

Кожна кампанія з пошукової оптимізації сайту (SEO) - це палиця про два кінці. Це схоже на подорож у космосі: всього лише один неправильний розрахунок і ви можете опинитися в мільярдах світлових років від вашого місця призначення. У цій статті я збираюся запропонувати 10 помилок SE оптимізації, яких ви безперечно повинні уникати. Є багато речей, які можуть піти не так, але ці 10 SEO помилок можуть завдати вам найбільшу шкоду. Ось вони:

 1. Неправильний заголовок сторінки

Ваш заголовок це те, з чим у першу чергу стикаються павуки пошукових систем, коли відвідують вашу веб-сторінку. Ваше назва говорить серверу, про що ваша сторінка. Навіть тоді, коли ваша посилання з'являється на сторінці результатів пошуку, ваше назву це те, що в першу чергу привертає користувачів і спонукає їх перейти за посиланням.

Уникайте туманних, що вводять в оману назв.

Використовуйте ключові слова у вашому назві і будьте настільки прозорі і точні, наскільки це можливо.

Ще одна помилка щодо назв полягає в тому, що іноді всі сторінки веб-сайту мають однакову назву: це велика помилка. Кожна сторінка вашого сайту повинна мати своє власне унікальне ім'я.

2. Неправильний вибір ключових слів

Практично вся робота по пошуковій оптимізації обертається навколо ключових слів, багато грошей і часу витрачається на отримання високих позицій при ранжируванні за ключовими словами. Всі зусилля будуть витрачені даремно, якщо ви зосередите свою увагу на неправильних ключових словах. Ретельно вивчіть, які ключові слова і фрази вашого цільового ринку використовуються для пошуку того, що ви можете йому запропонувати, а потім оптимізуйте свій сайт відповідним чином.

Використовуйте безкоштовні і комерційні інструменти аналізу ключових слів, концентруючись на точних ключових словах. Ніколи не беріть на себе вибір того, які ключові слова використовує ваша цільова аудиторія.

3. Відсутність текстового контенту

Незалежно від того, наскільки гарний у вас сайт, якщо він не має достатньої кількості тексту, пошукові системи ніколи не дізнаються, що ви пропонуєте, і будь-який продукт або послугу ви маєте намір просувати.

4. Невідповідний вміст

Це фактично теж саме, що і відсутність контенту, тому що невідповідний вміст дасть невірну інформацію про вашому сайті пошуковим системам. Це деякою мірою пов'язано з неправильним вибором ключових слів, оскільки помилившись у виборі ключових слів, ви можете підібрати і небажаний контент.

5. Неправильний вибір цільової аудиторії

Ви повинні знати, кому ви хочете продавати ваші товари або послуги, і тільки тоді ви зможете належним чином вести вашу SEO кампанію. Якщо цільова аудиторія обрана неправильно, то як ви можете безпомилково оптимізувати свій веб-сайт? З невідповідною цільовою аудиторією ви будете вибирати невідповідні ключові слова і вести неправильну роботу з пошукової оптимізації. Завжди будьте впевнені в тому, кого ви хочете залучити.

6. Засмічення контенту графікою і анімацією

Графіка та анімація виглядають відмінно, але вони виглядають чудово, якщо присутні в тексті тільки один раз. Вони, як фільм: чим більше разів ви побачите їх, тим менш привабливими ви їх знайдете. Надмірно штучно збільшувати обсяг вашої сторінки і поміщати ваш реальний текстовий контент нижче. Завжди пам'ятайте, що коли павуки пошукових систем відвідують ваш веб-сайт, вони можуть не надавати ніякого значення вашої графіку, вони шукають тільки текстовий зміст.

7. Нехтування тегу заголовка (header tags)

Теги заголовків - <h1>, <h2>, ..., <hn> - дуже важливі теги, оскільки вони повинні висвітлювати зміст вашої веб-сторінки. Для створення заголовка вебмастера часто використовують великі шрифти для тегів <p> , що абсолютно невірно. Пошуковики шукають важливі ключові слова в тегах заголовків, тому завжди використовуйте їх, щоб висвітлити основні моменти тексту, і, якщо можливо, використовуйте ключові слова в тегах заголовків.

8. Надмірне використання ключових слів

Багато хто думає, що чим більше ключових слів на сторінках, тим вище ймовірність отримання високих позицій, це абсолютна помилка. За надмірне використання ключових слів, ваш сайт може бути поміщений в чорний список різних пошукових систем. Незважаючи на те, що ваші ключові слова і їх синоніми мають бути в тексті, вони не повинні бути в кожному реченні. Досить помістити їх на початок - у вашому назві та інших тегах заголовків, і можливо, в якості тексту посилання.

9. Помилкова стратегія отримання посилань

Лінкінг є дуже ефективною SEO методикою, але тільки якщо все робиться правильно. Безладні вхідні і витікаючі посилання можуть серйозно зашкодити рейтингу вашого сайту в пошуковій системі. Спробуйте отримувати вхідні посилання з авторитетних сайтів і ніколи не ставте посилання на сайти, які пошукові системи вважають "поганими" (порнографія, спам, чіт тощо).

10. Нехтування блогами

Відсутність ведення блогу є помилкою, оскільки, навіть якщо це безпосередньо не впливає на ранжирування (але може), ви можете не сумніватися, що ваші конкуренти використовують блогінг для підняття своїх позицій у видачі пошукових систем для отримання високо релевантного трафіку.

Отже, уникайте цих 10 SEO помилок, і ваш сайт неодмінно підніметься у видачі пошукових систем.

Відео

Читайте також - 6 основних SEO-факторів на сторінці

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити