Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Де купити коментарі та відгуки на сайт?

Останнє оновлення: Субота, 10 лютого 2024 Автор: Марина Швець

коментарі та відгуки

На даний момент актуальною проблемою для сучасних рекламодавців, готових розкручувати свої сайти на платній основі, є відсутність коментарів або відгуків на «молодих» сайтах.

Особливо подібне положення справ ускладнюється тоді, коли контролювати кількість наявних в активі проектів досить складно. Оптимізатора можна зрозуміти, адже окрім написання правдоподібних відгуків і коментарів слід постійно стежити за технічної складової сайту, за постійним оновленням унікального контенту на ньому. А якщо бюджет не дозволяє «жити на широку ногу», якщо практично всі матеріали доводиться писати самостійно, то що говорити про створення дійсно відповідних коментарів після кожного опублікованого матеріалу?

Так де купити коментарі та відгуки на сайт?

Вирішити дану проблему вийшло у сервісу Qcomment, який представляє з себе біржу коментарів. Рекламодавець, зацікавлений в покупці коментаря, заходить, створює завдання для людини (а не робот) і отримує «живий», унікальний текст на свій ресурс.
Так, сьогодні в біржі знаходиться багато людей, зацікавлених в додатковому заробітку. Вони готові писати якісні відгуки та коментарі тому, кому це потрібно, а взамін отримувати гроші.
Розглядаючи позитивні сторони, варто відзначити, що рекламодавець отримує «живий» матеріал за невеликі гроші. В цілому, отримати коментар можливе за якихось 2.5 грн. Якщо ж потрібно щось більше, якщо потрібно цілий відгук кількістю в 2000 символів, ціна може зрости до 20 грн (хіба це багато для унікального контенту, якщо порівнювати ціни на тій же біржі копірайтингу?).

Наскільки важко працювати з сервісом Qcomment в якості рекламодавця?

Особливістю, звичайно ж, є спрощений інтерфейс для оптимальної роботи.
У кабінеті створюємо проект, робимо для нього невеликий опис, встановлюємо свої тарифи (ціни), вибираємо бажаний ранг постера (копірайтера), чекаємо заявок і приймаємо їх (можна створити автоматичний режим).
Після виконання система самостійно повідомить про те, що виконавець впорався з роботою і прийшов час перевірити її. Все влаштовує? Приймаємо роботу... Ні? Відправляємо на доопрацювання?
В мережі присутній ще ціле безліч тематичних сервісів, але даний сьогодні представляє найбільший інтерес з боку цінової політики та якості виконаної роботи.

Потрібно коментарі або відгуки на свій сайт? Скористайтеся Qcomment!

Якщо у вас немає часу розбиратися і контролювати всіх виконавців, то вам краще звернутися до одного виконавця, який буде піднімати репутацію вашого магазину в інтернеті. Приміром сайт 100review.ru — звернувшись до них за відгуками, ви можете звільнити себе від переживань, при цьому у вас з'явиться достатньо часу на більш важливі справи. Ви можете у них замовити відгуки Google, Mail, на форуми, каталоги, соціальні мережі і т. д.

Як знайти, до яких сторінок потрібні відгуки?

Якщо у нас в Title статті є слово «відео» або «Фотогалерея» або «Калькулятор», то ці елементи повинні бути присутніми на сторінці, інакше контент не буде релевантним запиту.

Теж саме стосується слова «відгуки», — якщо воно є в Title, значить відгуки на сторінці повинні бути.

Софт, який використовується: Screaming Frog SEO Spider, альтернатива: Netpeak Spider, а взагалі, підійде будь-який краулер.

Можна знайти через Google, просто вбивши в пошук так: site:vashsite.com intitle:відгуки

коментарі та відгуки

Відео

Читайте також - Як скласти семантичне ядро сайту.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити