Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як підняти траст сайту

Останнє оновлення: Вівторок, 01 серпня 2023 Автор: Марина Швець

траст сайту

Сьогодні я хотів би торкнутися тему того, як цей траст можна підняти.

В самому початку життя сайту, йому не довіряють пошукові системи. Щоб підняти довіру пошукових систем до сайту (підняти його траст), потрібно добре постаратися.

Деякі з вас, хто читає ці рядки можуть запитати – а чи варто працювати над сайтом відразу, якщо він тільки що зроблений? Не потрібно дати йому час відстоятися, і тільки потім починати робити які-небудь дії над її поліпшеннями?

З одного боку – варто дати сайту відстоятися в індексі, хоча б 5-6 місяців, щоб уникнути фільтрів пісочниці та ін Але також варто зауважити той факт, що відстояний сайт – це не той сайт, яким довіряє пошукова система.

Якщо рівень довіри пошукача до молодого сайту – 0, до того, який відстоявся – буде довіра 0,2. Не більше.

Отже, ми плавно перейшли до моменту, коли варто перелічити методи підняття трасту.

Основні методи підняття трасту сайту:

 1. Відмовитися від первісної монетизації сайту через біржі посилань. На сайті не повинно бути жодної зовнішньої посилання на інші ресурси, поки він молодий. Якщо ви почнете заздалегідь продавати посилання, не дочекавшись часу, траст сайту підніматися не буде. Або якщо і буде, то дуже повільно і незначно.

  Перший етап – ніяких зовнішніх посилань.

 2. Нарощуйте посилальну масу сайту. Посилання – це свого роду рекомендації одними сайтами інших.

  Якщо на ваш сайт будуть посилатися старі сайти, які знаходяться в каталозі Яндекса, і каталозі DMOZ, які вже давно на хорошому рахунку у пошукових машин – частина цього трасту передасться вашого сайту, через посилання.

  Нарощуйте природну посилальну масу використовуючи безанкорное просування, не поспішайте з анкорными посиланнями. Це ви ще встигнете.

 3. Щоб наростити траст сайту, слід також стежити за тим, які в нього поведінкові фактори. Накручувати поведінкові фактори категорично забороняється, так як кожен фільтр пошукової системи відображається на історії сайту.

  Кожен фільтр залишає свій рубець і сайт втрачає частину вже набраного трасту.

  Просто покращуйте юзабіліті сайту, намагайтеся зробити його зручним з точки зору навігації і з точки зору корисності для юзера.

  Переходи з закладок – перший показник постійної аудиторії на сайті.

 4. Траст сайтів-першоджерел у багато разів вище трасту сайтів, які копіюють інформацію. Якщо ви бажаєте підняти траст і при цьому будете наповнювати сайт неуникальными текстами – у вас нічого не вийде.

  Унікальні, структуровані, корисні статті люблять читати люди і люблять показувати на перших рядках пошуку роботи.

 5. На траст впливає вік сайту, а також його оновлюваність. Якщо на другий чинник ви можете вплинути, то на перший – дуже складно.

  Єдине, що вам потрібно пам'ятати – оновлюйте сайт щодня і не забувайте про внутрішню перелінковку, яка підвищить релевантність сторінок вашого сайту.

  Якщо ви не можете чекати рік – як варіант можна купити старий сайт на старому домені і переробити його під себе. Але далеко не кожен зможе визначити якість продаваного сайту і не кожен зможе собі дозволити купити його. Старі сайти коштують великих грошей.

 6. Ще одним показником трасту, на який ви можете власноруч вплинути – це кількість сторінок в індексі пошукових систем.

  Пошукові роботи не довіряють маленьким сайтів. Куди великим авторитетом користуються сайти, в індексі яких від 1000 сторінок. Це дійсно справжні «трастові монстри».

 7. Пиарьте свій сайт в інтернеті.мережах, так як додаткові джерела цільових відвідувачів покажуть пошуковим системам, що ваш сайт – корисний.

  Не забувайте спостерігати за своїми відвідувачами, підключивши Вебвізор від Яндекса. Налаштуйте фільтри в Вебвизоре і спостерігайте. Іноді він дуже допомагає при аналізі юзабіліті вашого сайту. Можна знайти місця, де відвідувачі плутаються або втрачаються.

Відео

Читати також - Як скласти семантичне ядро сайту.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити