Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як перевірити індексацію сторінки?

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 березня 2024 Автор: Марина Швець

Вітаю, дорогі друзі! У сьогоднішній статті я хочу розповісти про те, як перевірити індексацію конкретної сторінки сайту. Уявіть, що ви написали статтю і опублікували її на сайті. Перш ніж робити які-небудь дії, необхідно дізнатися, як оцінили цю сторінку пошукові системи на даному етапі просування.

Для цього нам потрібно знати, проіндексована сторінка чи ні. Якщо сторінка проіндексована, починаємо її покращувати, підбирати запити і аналізувати конкурентів, інакше прискорюємо індексацію сторінки (поради). А як же дізнатися проіндексована сторінка чи ні?

Взагалі, можна скористатися самим банальним методом. Відкриваємо панель веб-майстрів в Google і дивимося проіндексовані сторінки. Звичайно, спосіб хороший, але, на жаль, має єдиний мінус, причому дуже важливий для просування сторінки. Панель вебмастера оновлюється 1 раз на добу, а то й раз на 2 дні. Це не зовсім зручно для seo оптимізатора, для якого дуже важливо знати оцінку якості сторінки.
Що означає оцінка якості? Більшість seo оптимізаторів просуваються по низько-конкурентним пошуковим запитам, тому важливо знати, яку позицію присвоїть пошукова система при першій індексації сторінки. Залежно від позиції потрібно аналізувати відповідних конкурентів, що стоять вище у видачі.
Таким чином, я хочу розповісти Вам про інструменти, якими я особисто користуюся при просуванні блогів.
По-перше, це програма YCCY, яка служить мені більше 2-х років. Вона відрізняється своєю точністю перевірки індексації сторінок. До речі, вона ж є одним з найстаріших інструментів seo оптимізатора. Незважаючи на її вік, вона досі актуальна і використовуються не тільки для перевірки індексації сторінок, але і для інших цілей, таких як пакетна перевірка всіх сторінок сайту, перевірка зворотних посилань і мн. ін.

По-друге, це сервіс SEOlib. Скрипт аналізує индексируемость сторінок в пошукових системах Google. Для одного IP на день дозволено тільки 5 перевірок, при цьому за раз можна перевірити до 10 сторінок. Звичайно, це не зовсім зручно, якщо врахувати, що іноді потрібно перевірити до 100 сторінок одночасно, тому я рідко користуюсь цим сервісом.

По-третє, це доповнення і розширення для браузерів, які набагато зручніше програм і онлайн сервісів. Одним з таких додатків є RDS бар для seo оптимізатора. Можливості даного розширення можна перераховувати дуже довго: перевірка тИЦ, PR, Solomono, кількість проіндексованих сторінок,DMOZ, ЯК і мн. ін.

Таким популярним розширенням є SEO Button by Tarry. Дуже корисний інструмент, який визначає індексацію сторінок в Google.

Ну, і останнім способом є перевірка індексації сторінки через пошукову систему. Робиться це наступним чином. У форму пошуку вводимо запит

url:http://www.itstatti.in.ua або url:http://itstatti.in.ua
замість itstatti.in.ua вказуємо адресу свого сайту

На цьому у мене все! Тепер ви знаєте, як перевірити індексацію сторінки сайту.

 Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити