Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Чи важко потрапити в ТОП пошукових систем?

Останнє оновлення: Середа, 27 березня 2024 Автор: Марина Швець

потрапити в ТОП пошукових систем

Вітаю, дорогі друзі! Днями я отримав пропозицію на біржі фріланса про просування молодого інтернет-магазину. Після спілкування з замовником у мене склалося таке відчуття, що людина, взагалі, нічого не знає про просування в пошукових системах.

Я пишу йому, що на просування піде мінімум 2-3 місяці, перш ніж сайт увійде в ТОП 10 у пошуковій видачі, а він мені відповідає, або відразу, або я платити не буду, поки сайт не вийде в ТОП 10. І що накажете робити?
Замовник з хорошою репутацією і відгуками, але я ж не можу 3 місяці займатися альтруїзмом, та до того ж пошукові системи така штука: сьогодні одні алгоритми, а завтра, взагалі, посилальне відміняють. Робити нема чого, пояснюю, що потрібно купувати якісні посилання, прогнати з хорошою посилальної бази і, звичайно ж, для початку потрібно налаштувати Директ.
ІМХО, сьогодні в інтернет приходять або школярі і студенти, або люди, які нещодавно навчилися користуватися соціальними мережами, а вже хочуть щось заробити.

Як сьогодні виглядає просування молодого сайту?

Все починається з банальної внутрішньої оптимізації тегів і перелінковки сторінок з пошуку, після чого починається активна політика щодо нарощування посилальної маси + поліпшення ПФ. Просто?! В принципі, так. Все дуже просто. Я, звичайно, міг би закінчити на цьому статтю і попрощатися з Вами, але я вирішив поділитися ще кількома секретами та особистими напрацюваннями по кожному пункту просування.

1. Підбір ключових слів і оптимізація тегів

Для підбору ключових слів я використовую тільки одну безкоштовну програму Словоеб, яка вирішує практично всі завдання по внутрішній оптимізації тегів. Якщо Вам потрібно більше функцій і можливостей, купуйте платну версію КейКоллектор, хоча я не бачу в цьому сенсу.

2. Активна політика щодо нарощування посилальної маси

Після того, як закінчені внутрішні роботи з сайтом, я починаю купувати якісні посилання на сайт. Весь процес складається з трьох етапів:

  1. Проганяємо сайт по якісній базі трастових сайтів і каталогів статей. Методика — 30% анкорных на 70% безанкорных
  2. Йдемо на біржу Sape і налаштовуємо фільтр для просування в пошуковій видачі. Суть полягає в тому, щоб купити безанкорниє посилання з тИЦ >=10. Кількість зовнішніх посилань — не більше двох зі сторінки. Не важливо яка тематика сайту і домен. Бюджет — не більше 300 грн на місяць.
  3. Йдемо на біржу GGL або Ротапост і купуємо посилання з трастових сайтів (тіц більше 50). Ціни колючі, але саме на цих посилань будується подальше просування в пошуковій видачі. Обов'язково перевіряємо всі сайти на заспамленность з допомогою FastTrust.

3. Поліпшення поведінкових факторів

Якщо сайт добре оптимізований і вже займає лідируючі позиції в пошукових системах, то залишається тільки вивести його на перші місця. Для цього встановлюємо метрику і покращуємо поведінкові фактори. Ідеальним варіантом є створення проекту на Advego або Movebo.

Що стосується Адвего, головне не перестаратися. Обов'язково вимагаємо зміна IP і чистку куки (даємо посилання на інструкцію). Фільтруємо виконавців за рейтингом. Перш ніж приступити до виконання завдання, просимо зробити декілька переходів по іншим сайтам з видачі (бажано по різним пошуковим фразам) і затриматися на кожному не менше ніж на 20 секунд. Якщо не хочете морочитися з Адвего, то краще створити проект на автоматичних сервісах типу Userator і Movebo.

Ну, та про терміни просування. В середньому на просування одного низько - і середньочастотного запиту йде не більше 4-х місяців. Про ВЧ не заїкаюся...

Відео

Читати також - Перелінковка внутрішніх сторінок сайту.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити