Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як правильно нарощувати ссилкову масу?

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Марина Швець

нарощувати ссилкову масу

Здрастуйте, дорогі читачі! Сьогодні я хочу написати про такому важливому аспекті просування молодих блогів, як нарощування посилальної маси. Ні для кого не секрет, що вона грає зовсім не останню роль в досягненні Топів в пошукових системах.

На жаль, не всі можуть підібрати правильну стратегію нарощування і найчастіше роблять помилки, купуючи різні прогони, сотні тимчасових посилань і мн. ін. Ні до чого хорошого це не призводить. В кращому разі випадання половини сторінок з індексу, а в гіршому АГС або тра-та-та «Я Пінгвін»

Таким чином, я хочу написати невелике керівництво з нарощування посилальної бази для молодих блогів.

Для початку я хотів би сказати, що посилальна маса потрібна не тільки для просування в Топи, але і для отримання тіц. Можливо, ви помічали, що іноді для отримання першої десятки на одному сайті потрібно 10 посилань, а на іншому 100. Так от, все залежить від правильно обраної стратегії і, зрозуміло, від тематики сайту. Давайте дізнаємося, які існують способи отримання посилань.

Нарощування ссилкової маси

В ідеалі нарощування посилальної маси має відбуватися за кількома напрямами:

1) Внутрішня перелінковка сайту

Чим більше внутрішніх посилань, тим краще. І це факт: показник PR, метод підняття НЧ запитів, поліпшення поведінкових факторів, висновок в ТОП по ВЧ — всі вони засновані на внутрішніх посиланнях. Про те, як правильно отримувати внутрішні посилання, я писав тут.

2) Отримання безкоштовних і платних посилань

Зовнішні посилання є ключовим фактором нарощування посилальної маси. Є два способи отримання: платні і безкоштовні. Що стосується безкоштовних, отримати дуже легко. Досить зробити якісний прогін по публічної базі трастових сайтів і регулярно анонсувати контент сайту на різні ресурси. А ось що стосується платних посилань, то тут величезний вибір в отриманні посилань, так як існує безліч бірж посилань. Популярними є Sape (тимчасові посилання) і Rotapost (зазвичай вічні посилання у вигляді постових).

3) Природне просування

Ну, тут все зрозуміло. Додаємо на сайт якісний контент, проводимо конкурси та акції, створюємо безкоштовні инфопродукты, тобто робимо сайт для людей таким чином, щоб на нього посилалися природно. Безсумнівно, такі посилання принесуть набагато більше ефекту, ніж покупні й безкоштовні.

Думаю, ви зрозуміли, що кожен з цих напрямків має свої особливості і підходи до отримання посилань, тому дуже важливо правильно вибудувати алгоритм отримання посилань.
Коли купувати безанкорниє посилання, а коли з анкорами? Коли можна проганяти сайт по трастовим базах або каталогах? Коли починати повноцінне просування?
Питань дуже багато, але я постараюся відповісти на них, написавши своє керівництво з нарощування посилальної маси, засноване на особистому досвіді.

Ось ми і підійшли до найголовнішого. Для молодого сайту дуже важливо з самого початку нарощувати якісну посилальну масу, інакше просування буде малоефективним і після проходження піврічного віку 80% бюджету буде витрачатися даремно. На власному досвіді не раз стикався з комерційними сайтами, що мають посилальну масу, на 90% складається з сміттєвих сайтів.

Зрозуміло, для звичайного блогера не треба знати всіх тонкощів роботи з посилальної масою, але хоча б основи потрібно знати.

1. Сайту від 0 до 30 днів. У цей період потрібно додати як мінімум 60к контенту на мінімум 20 сторінок. Зрозуміло, що це дуже складно, але повірте це того варто. Зробивши це, пошукові роботи будуть частіше відвідувати ресурс і краще індексувати.
На 20-25 день рекомендую зробити ручний прогін по публічній базі трастових сайтів. Зазвичай в паблік базах не більше 100 сайтів. Цього буде цілком достатньо, щоб закріпитися в індексі.

2. Сайту від 1 до 3-х місяців. Регулярно додаємо контент і піаримо його в соціальних мережах, отримуючи хороші соціальні фактори. Починаємо купувати не більше 3-х безанкорных і 2-х анкорных посилань на сторінки сайту в тиждень. Працюємо над внутрішньою перелінковкою сайту (вже повинно бути мінімум 30 внутрішніх посилань).

3. Сайту від трьох до шести місяців. У цей період краще взагалі забути про зовнішні посилання і працювати тільки над внутрішнім змістом. Тільки контент тільки хардкор :)
Пояснюю: пошукові системи просувають в Топи тільки сайти для людей, тому краще витратити цей час на поліпшення ресурсу. За цей час заслання, потрапили в індекс в перші три місяці, зміцняться і придбають якусь вагу, що згодом ми будемо використовувати в якості основи для просування сайту.

4. Сайту від шести до року. Можна трохи розслабитися. Визначаємо цільові сторінки, підбираємо семантичне ядро і працюємо тільки з ними. Переправляємо на них основну вагу всіх сторінок (користуємося Page Weight) і аналізуємо займані позиції в ПС. Зрозуміло, не забуваємо про регулярне додавання контенту.

5. Сайту від року. Розслабуха :) До цього моменту сайт буде мати хорошу посилальну масу і довіру пошукових систем, тому ніякі АГС нам не страшні. Просуваємо кожну сторінку сайту в ТОП по цільових запитах. Ведемо активну політику щодо нарощування посилальної маси для тіц. Сподіваюся, зрозуміло навіщо

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити