Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Що таке ТІЦ?

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Марина Швець

Що таке тіц?

Вітаю друзі! Багато хто, напевно, не раз чули про такий показник як тіц сайту. Що це таке?

Тіц сайту — це показник, який обчислюється на основі посилальної маси і визначає авторитетність і якість ресурсу.

Тіц може варіюватися від 0 до +∞. Він вираховується на основі суми всіх зворотних посилань, що ведуть на сайт. Зрозуміло, Яндекс вміє визначати якісні посилання з лінкопомиєк, тому не потрібно замовляти різні прогони на форумах. А якщо замовляти, то краще дорожче у авторитетних оптимізаторів, ніж за 100 р. у людей без відгуків і гарної історії.

Кожна зовнішня ссилка, що веде на сайт, має свою вагу в залежності від сайту-донора. У сумі такі посилання визначають майбутній тіц сайту.

Для чого потрібен тіц?

Тіц визначає авторитетність того чи іншого інтернет-ресурсу. Завдяки показником тіц seo оптимізаторів відбирають сайти-донорів на біржах посилань. Чим більше тіц, тим дорожче посилання з сайту, тому всі веб-майстри прагнуть отримати і підвищити тіц.

Наприклад, посилання з сайту з тіц 10 коштує близько 90 р. В місяць виходить ~3000 р. Непогано, якщо врахувати, що отримання тИЦ 10 вимагає не більше 3-х місяців роботи з сайтом. До речі, спочатку тіц служив для визначення авторитетності ресурсу в Яндекс.Каталозі.

Є думки, що тіц впливає на видачу. Може бути, це правда, а може ні. У будь-якому випадку більшість сайтів в Топі мають тіц >=10.

От і все! Тепер ви знаєте, що таке і для чого потрібен тіц.

Відео

Читати також - Що таке пасаж?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити