Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як збільшити відвідуваність сайту за добу?

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 березня 2024 Автор: Марина Швець

Як збільшити відвідуваність сайту за добу

Вітаю, друзі! Сьогодні поговоремо як збільшити відвідуваність сайту за один день.

Як збільшити відвідуваність сайту за 1 день?

Насправді крім переходів з пошукових систем є безліч інших способів, з допомогою яких можна залучити цільовий трафік на свій сайт. Зрозуміло, за якістю даний трафік набагато гірше пошукового, хоча все ще залежить від способу і тематики проекту. Отже, приступимо.

Спосіб №1. Залучення трафіку з допомогою Яндекс.Директ

Даний спосіб використовується блогерами дуже рідко. Справа в тому, що мало хто вміє використовувати всі принади даної рекламної мережі, так як якщо розібратися в ній, то можна залучати на свій сайт дуже якісний трафік при мінімальній вартості переходу (близько 30-50 копійок).

Погодьтеся, що це дуже дешево. Витративши 10 грн в день, можна спокійно збільшити відвідуваність блогу до 300 осіб на добу. Можливо, ви вже задалися питанням, чому при такому розкладі мій блог досі не перевищив планку в 1000 чоловік в добу. Гроші є, досвід теж, що заважає?

А заважає мені лінь... Треба взяти себе в руки і створити якісну рекламну кампанію.

Таким чином, можна дешево залучати на свій сайт якісний трафік. Можна також створити рекламні кампанії в Адвордс, порівняти з витратами в Яндексі і вибрати найкращий варіант. І ще хотілося б додати про монетизацію такого трафіку.

Зазвичай привертають цільовий трафік на безкоштовні инфопродукты, щоб збільшити кількість передплатників, відповідно передплатну базу. А далі все зрозуміло, розсилаємо рекламні листи, тим самим залучаючи на свій сайт цільовий трафік. Зазвичай цей трафік конвертується в постійну аудиторію сайту.

Спосіб №2. Анонсування нових матеріалів у розділ «Дайджест блогосфери»

Одним з найбільш ефективних способів залучення цільової аудиторії є публікація анонсів в спеціальних розділах на форумах. Незважаючи на зацікавленість людей, в більшості своїй користувачі форумів дуже грамотні й освічені, а тому з точки зору монетизації вони є неякісним трафіком, так як дуже рідко клікають на рекламні оголошення.

Єдина від них користь — поліпшення поведінкових факторів. Незалежно від того, чи сподобалася їм публікація, чи ні, користувачі форумів намагаються вивчити досконально тему і залишити відгук або в топіку на форумі, або під публікацією на сайті.

Отже, нижче я розповім про найкращих форумах, на яких можна залишити анонс.

 1. Bloggers — портал для блогерів, на якому можна залишити анонс практично на будь-яку тему (крім заборонених законом). Прихильності до тематики немає, хоча в основному проект відвідують веб-майстра і програмісти. В цілому якісний трафік і головне цільової. Для отримання права на розміщення анонсів потрібно залишити на форумі більше 10 повідомлень.
 2. Webmasters — портал для веб-майстрів і блогерів. Тут дуже хороша цільова аудиторія для блогів, присвячених заробітку в інтернеті, seo, smm, інтернет-технологіями. Бувало, що з форуму на блозі переходило більше 50 осіб/добу. Проект оцінюю на 5+.
 3. MaulTalk — форум вебмайстрів. В принципі, ефект від публікації анонсу той же, що і в Вебмастерс. Правда, цільова аудиторія інша. В основному на форумі сидять seo професіонали, тому публікація на тему: «Як написати seo статтю?» або «Як збільшити відвідуваність блогу?» викличе шквал негативних відгуків, тому я намагаюся публікувати на форумі тільки корисні матеріали.
 4. SeoBuilding -портал про seo просування з величезною кількістю сервісів, в тому числі форум з розділом Дайджест блогосфери. Ефективність публікацій невелика, близько 5-10 чоловік з однією публікацію. В принципі, для молодих блогів навіть такий невеликий трафік буде досягненням.

Є ще один популярний форум. З нього можна отримати величезний трафік, який за кількістю переходів може перевершити суму переходів з усіх вище перерахованих форумів, це SearchEngines.

АЛЕ! Якщо публікація буде нагадувати рекламний пост або вести на молодий сайт з цікавим змістом, то моментальний бан по IP адресою, тобто ви відразу втрачаєте можливості користуватися форумом, тому спочатку все обміркуйте, напишіть цікаву статтю і хороший дебют.

Спосіб №3. Анонсування нових матеріалів в інтернет ЗМІ

Даний спосіб дуже ефективний, але, на жаль, кількість інтернет-ЗМІ, в яких можна безкоштовно залишити анонс обмежена. Крім того, що якісних інтернет ЗМІ дуже мало (їх можна перерахувати по пальцях), їх тематика пов'язана з інтернет-технологіями.
Отже, найпопулярнішими інтернет ЗМІ є такі сайти.

 1. PostPR — портал для веб-майстрів. До недавнього часу покинутий сайт, де не було ніякої модерації. Сайт втратив свою постійну аудиторію і придбав нову (спамерів), але, на щастя, власник знову почав займатися проектом і за останній час поліпшив функціонал, змінив правила публікації і мн. ін. Тепер кожен новий користувач проходить перевірку і може публікувати пости тільки в спеціальному розділі.
  Щоб публікувати анонси в тематичних розділах, потрібно опублікувати кілька анонсів і отримати певну кількість балів (внутр. валюта).
 2. Grabr — найстаріший портал, де можна опублікувати анонс. Останнім часом він став менш відвідуваним, але не втратив своєї репутації серед веб-майстрів, так як власник порталу відомий блогер в Рунеті. Очікувати великий трафік не варто, максимум 10-15 осіб на добу.
 3. Webice — ще один хороший сайт, де можна опублікувати анонс про seo, просування і заробіток в інтернеті. Якщо придумати привабливий заголовок, можна отримати до 50 осіб/добу. Мій особистий рекорд 46 осіб за 1 день.
  Крім цих сайтів, є безліч інших, але, на жаль, публікація в них приносить менше 5 осіб/добу, а то й, взагалі, не приносить, тому немає сенсу про них розповідати.

Спосіб №4. Збільшення відвідуваності з допомогою Subscribe

За допомогою даного порталу можна збільшити відвідуваність трьома способами: створення власне групи, створення розсилки і публікація анонсів чужих групах. Що стосується першого і другого варіанту, вони досить трудомісткі і займають багато часу.
Зазвичай використовують третій спосіб, публікуючи анонси в чужих групах. На щастя, їх величезна кількість, причому в будь-якій ніші.

Спосіб №5. Збільшення відвідуваності за допомогою сервісів Питання/Відповідь

Непопулярний спосіб серед блогерів, але варто відзначити, що дуже ефективний. Справа в тому, що деякі готові виділити кілька годин вільного часу, щоб витратити їх на пошук тематичних питань без відповідей. Зазвичай відповідь на таке запитання з посиланням приносить як мінімум 3-5 чоловік/тиждень. Збільшуючи кількість відповідей, збільшує кількість переходів.

На цьому у мене все! Тепер ви знаєте, як збільшити відвідуваність сайту за допомогою різних способів.

Відео

 Читати також - Як вести свій блог в інтернеті?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити