Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як обійти заборону сайтів в Україні: ВКонтакті, Однокласники, МейлРу, Яндекс та інші

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024 Автор: Марина Швець

Як обійти заборону сайтів в Україні

Добрий день, шановші читачі itstatti.in.ua. Давно не писав нічого. Нещодавно президент України заборонив багато ресурсів. Але у багатьох людей це може був єдиний заробіток для них (группи-портфоліо для різних сфер - фотографів, візажистів і таке інше), тому це питання актуальне. І ми розлянемо як все це діло можна обійти.

Будь більш-менш просунутий користувач ПК та інтернету знає, що заблокувати сайти дуже складно (це вдалося тільки в Північній Кореї). Тому щоб отримати доступ до "ВКонтакте", "Однокласниках", "Яндексу" і Mail.Ru досить витратити лише кілька хвилин.

Способи обійти заборонені сайти з ПК

Спосіб №1: установка браузера-анонімайзера (рекомендую)

Найбільш популярний браузер - TOR. Він працює за цим принципом цибулини, яка зображена на логотипі. Браузер відправляє інформацію через безліч проміжних пунктів і не залишає після себе жодних слідів. Так що неможливо обчислити з якої саме країни відбувається вхід.

Мінуси: трафік може проходити через інший континент і/або IP адреса з чорного списку, і багато інтернет сервіси будуть відкриватися повільніше або не відкриватися взагалі.

Спосіб №2: установка додатків у звичайні браузери

Для браузерів Mozilla Firefox, Google Chrome, Chrome і Opera (є і версія з вбудованим VPN) існує додаток під назвою FreeGate. Після завантаження та установки у верхньому правому куті на панелі браузера з'являється іконка у вигляді трикутника. При натисканні на неї можна просто перемкнути свою "прописку" на будь-яку країну зі списку.

Мінуси: цілком може трапитися так, що власники проксі-серверів зможуть переглядати ваш трафік, отримати ваш IP-адресу.

Спосіб №3: вхід через сайт-анонімайзер

Також існують веб-сервіси, які дозволяють обійти блокування. Наприклад, proximize.me. У поле Enter URL потрібно скопіювати посилання на потрібний сайт. Також є Hideme, Ninjacloak, ProxFree, Proxyweb і Hide My Ass.

Мінуси: є ризик, що можуть бути вкрадені ваші особисті дані.

Способи як обійти блокування з мобільного пристрою

Отримати доступ до заблокованих соцмережам з телефону або планшета не набагато складніше. Браузери-анонімайзери є і для них.

Інструкція для користувачів Android

Встановити інтернет-браузер TOR (варіант два) або Cloud VPN Globus Pro, з яких можна сидіти "ВКонтакте" та інших раніше заблокованих сайтах.

Інструкція для користувачів iOS

Користувачі цієї операційної системи можуть встановити з магазину VPN TOR Browser, VPN Master та інші VPN-утиліти. З їх допомогою можна робити все те ж, що і раніше.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити