Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

6 основних SEO-факторів на сторінці

Останнє оновлення: Вівторок, 27 лютого 2024 Автор: Марина Швець

Здрастуйте, шановні читачі блогу ITstatti.in.ua. Сьогодні ми розглянемо 6 Основних ЅЕО факторів, що впливають на рейтинг Вашого сайту в пошукових системах!

 1. Використовуйте високоякісний, унікальний контент

  "Унікальний" означає, що принаймні на 25% відрізняється від будь-якого іншого окнтента, а бажано, і на 50% - якщо ступінь відзнаки буде менше, то велика вірогідність того, що ваш контент буде розглядатися як «дублюючий» і буде віртуально виключений з результатів пошукових систем.

  Високоякісний контент буде довше утримувати увагу відвідувачів вашого сайту. Кілька пошукових систем (особливо Google) приділяють цього моменту багато уваги, ваша сторінка отримує більш високу оцінку за те, що на ній представлено цікавий матеріал.

 2. У перших 50 словах повинні міститися ключові слова

  В процесі індексування сторінок, більшість пошукових систем приділяють особливу увагу першій частині сторінки, тому зміст цієї частини сторінки має особливе значення. Відповідно, важливо, щоб у перших 50 словах вашої статті містилася основна «ключова фраза».

 3. Щільність ключів повинна бути не менше 1%

  Як ми вже говорили, щільність ключів вже не настільки серйозно впливає на оцінку пошукових систем, про які часом «порозумнішали» і стали приділяти більше уваги контенту в цілому, ніж просто окремим збігами ключових слів заданого пошуку. Це означає, що вам слід приділяти більше часу створенню дійсно якісного контенту, і менше – щільності конкретного ключового слова.

  Ще раз: ми всі ще рекомендуємо спробувати отримати густина ключових слів 1% -4%. Якщо щільність буде вище, то це буде нагадувати шахрайство і вас просто-напросто можуть оштрафувати. Хоча, вам має бути нескладно (навіть ненавмисно) домогтися таких показників, якщо природним чином створюєте совй контент.

 4. Уважно поставитися до тегів заголовка

  Теги заголовка висвічують заголовок вашої сторінки. Цей текст висвічується як вибирається за допомогою графічного інтерфейсу заголовок для пошукових систем і у верхньому рядку вікна браузера. Важливо, щоб теги заголовка давали чітке уявлення про тему сторінки, тому вони повинні містити ключові слова, під які ви хотіли б оптимізувати сторінку.

  Приклад 1: Якщо ваша стаття розповідає про зниження ваги, заголовок сотрінки повинен являти собою щось "Як прибрати зайву вагу" або "Секрети зниження ваги".

  Приклад 2: Якщо ж ви хотіли б оптимізувати свою сторінку про грі на піаніно, ви просто можете назвати її "Як грати на піаніно".

  Звучить занадто банально, але ви не повірите, скільки сторінок у мережі йдуть з тегами "Нова сторінка" або "Сторінка 1" – Не варто робити подібних помилок.

 5. Використовуйте ключові слова в своїх внутрішніх ссилках

  Пошукові системи використовують слова у ваших ссилках або анкорном тексті як фактор, що визначає тему сторінки, на яку ви посилаєтеся; це означає, що вони сприймають посилання зі словами «Навчання собак» як посилання на сайт з навчання собак.

  Ви можете використовувати цей підхід для підвищення рейтингу своїх сторінок.

  Вам траплялися сайти, де необхідно пройти за посиланням "Головна" або "Головна сторінка", щоб повернутися на головну сторінку? На жаль, власники таких сайтів не беруть під увагу, що в цьому випадку вони оптимізують свою сторінку під слово «головна» замість реального ключового слова! Ми б рекомендували замість звичної посилання «головна» перейменувати її в «Зниження ваги Головна» або «Як навчитися грати на піаніно Головна» - в цьому випадку ви оптимізуєте сторінку під основне ключове слово.

  Ми рекомендуємо використовувати цей принцип до максимально більшій кількості сторінок; і ми виступаємо проти використання «натисніть тут» або «сторінка 2» посилання на внутрішні сторінки сайту, ну хіба що ви оптимізуєте свій сайт під ці слова!

 6. Правильне використання тегів H1

  Теги H1 схоже заголовків у газетах. Саме на Н1 теги пошукові системи звертають увагу в першу чергу в процесі індексації вашої сторінки, тому, в ідеальному випадку, ви відразу даєте уявлення про зміст сторінки. Якщо H1 теги містять ключові слова, тоді сторінка буде розглядатися як більш значуща.

  На жаль, багато хто не використовують теги H1, оскільки в установках за замовчуванням заданий занадто великий шрифт, не дуже приємний для очей! Але ж не так складно скористатися CSS, щоб змінити стиль тегів; зрештою, результат вартий докладених зусиль.

Висновок

Сьогодні ми розглянули 6 основних SEO факторів, здатних значно підвищити рейтинг вашого сайту в пошукових системах. Ці фактори:

 • Використання високоякісного, унікального контенту
 • У перших 50 словах контенту повинні міститися ключові слова
 • Щільність ключів повинна бути ~4%
 • Уважне ставлення до тегів заголовків
 • Включення ключового слова в анкорный текст
 • Використання тегів H1 (правильне використання)

Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити