Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як створити логотип компанії: 4 простих дії

Останнє оновлення: Понеділок, 20 січня 2020 Автор: Марина Швець

створити логотип

У цій статті я хочу розповісти про те, як створити логотип компанії. Невеликий символ, який дозволяє запам'ятати компанію, її продукцію. Логотип – це емблема фірми. Гармонійне поєднання символів і тексту, що вказує на компанію, тип продукції або вид послуг. В ході досліджень було встановлено, що звичайний американець щодня в середньому стикається з 16 тисячами етикетками, логотипами та оголошеннями. Ймовірно, ми бачимо їх якщо і менше, то не набагато. Просто не акцентуємо свою увагу на цьому.

Створити логотип компанії: важливість логотипу

Перш, ніж розповісти, як створити логотип компанії самому безкоштовно, зупинюся на його важливості для діяльності компанії.

1. Розпізнаваність

Логотип – яскравий, але і одночасно лаконічний візуальний символ. В ході маркетингових досліджень було встановлено, що такі елементи, зображення люди запам'ятовують і сприймають значно краще, ніж звичайний текст.

Використання якісного "малюнка" сприяє ефективному інформуванню цільової аудиторії про діяльність компанії. Завдяки йому істотно спрощується просування бізнесу, залучення клієнтів.

2. Брендування

Саме логотип являє собою головний візуальний елемент, який використовується при брендуванні компанії, товару, послуги. Він, як невелике джерело, з якого починається бурхлива річка. Логотип – міцна і потужна основа фірмового стилю компанії.

3. Лице

За допомогою логотипу істотно підвищується рівень конкурентоспроможності компанії на профільному ринку. Він - як обличчя. По ньому пізнають підприємство, фірму.

4. Ефективність і ефектність

Не варто ставитися до логотипу, як до невеликого малюнку. У ньому укладено чи не «сакральний сенс» — він безпосередньо вказує на образ компанії в цілому.

Багато відомих брендів вклали в розробку свого лого величезні кошти. Що в підсумку повністю окупилося. Оскільки «малюнок» приніс успіх компанії, залучив до неї клієнтів.

Зверніть увагу! За допомогою логотипу вдається встановити права власності на продукцію. Наявність офіційного лого - підтвердження, що товар є офіційним, а не підробленим.

5. Формування лояльності

Створити логотип компанії необхідно ще і з тієї причини, що він дозволяє максимально точно показати позитивний образ компанії. За допомогою цього візуального елемента в мозку клієнтів формуються асоціації про діяльність підприємства.

Тому якісний і красивий, лаконічний і привабливий логотип забезпечить лояльність аудиторії. Підвищить прихильність.

Читайте також: Робота онлайн на дому

Створити логотип компанії: 3 способи

Тепер розповім про три варіанти створення якісного логотипу, що запам'ятовується. Здатного привернути увагу до вашої компанії, сформувати лояльність потенційної і вже існуючої аудиторії.

1. Зробити своїми руками

Якщо ви шукайте спосіб, як створити логотип компанії самому безкоштовно - це саме те, що вам потрібно. Метод відмінно підходить тим, хто тільки починає розвивати бренд, але не має достатньо грошей для вкладення в брендування.

На таку розробку знадобиться час. В середньому на самостійне «малювання» йде від 10 до 20 годин.

Зверніть увагу! Крім "безкоштовності" у методу є ще одна відчутна перевага. Весь процес знаходиться під вашим безпосереднім контролем. Ви реалізуєте особисто свої задумки.

Для цього способу знадобляться художні здібності та навички роботи в графічних редакторах. Без них розробка приречена на провал.

2. Замовити у професіоналів

Це можуть бути, як професіонали-фрілансери, так і спеціалізовані дизайнерські студії. Від того, хто конкретно буде працювати над лого, залежить кінцева вартість розробки.

Дизайнер-фрілансер

Вартість роботи – від 50 до 1000 доларів. В залежності від рівня майстерності, кваліфікації та досвіду фахівця. Терміни реалізації проекту – від 3 до 20 днів. В залежності від складності проекту.

ДО РЕЧІ! У кінцевий термін розробки потрібно додати і час, необхідний на пошук такого фахівця.

Потрібно розуміти, що не кожен дизайнер здатний зробити логотип. Оскільки це окремий напрямок діяльності. Тому потрібно шукати саме профільного фахівця.

Можливо, він попросить вас заповнити бриф. У ньому потрібно розповісти про особливості компанії, бренду, реалізованих товарах або послугах, що надаються. Цільової аудиторії і т. д.

Порада! Ще краще – написати детальне технічне завдання. В якому будуть обумовлені деталі проекту.

Фрілансери – незважаючи на розвиток такого виду зайнятості – не завжди люди надійні. Тому, звертаючись до фахівця, що пропонує свої послуги за низькою ціною, будьте готові до можливих неприємностей. Серед таких – зриви термінів або взагалі «зникнення» дизайнера на невизначений термін. Проект в кінцевому підсумку буде завершений, тільки от нерви будуть трохи пошарпаними.

Порада! Щоб уникнути негативних факторів, звертайтеся за допомогою тільки до перевірених фахівців.

Студія дизайну

Надійний спосіб отримати якісний логотип, розроблений професіоналами. Однак і його вартість буде істотною - від кілька сот до декількох тисяч доларів. На реалізацію проекту потрібно від 1 тижня до пари місяців.

Необхідно буде підготувати максимально точне, зрозуміле і ясне технічне завдання. Ймовірно, що працівники студії допоможуть вам у вирішенні цієї проблеми. Основна перевага – гарантований позитивний результат. Ви отримуєте лого, яке буде максимально точно відображати суть діяльності компанії, представить її в кращому світлі, допоможе завоювати аудиторію.

3. Використовувати онлайн-редактор

За допомогою спеціалізованих онлайн-редакторів вдасться створити логотип компанії. На «розробку» піде від півгодини до трьох годин. Вартість – близько 20 доларів.

Подібні сервіси являють собою своєрідну онлайн версію Photoshop. Вони від початку «заточені» під розробку лого. Працюючи з ними, можна сміливо використовувати будь-які представлені в базі:

  • зображення;
  • іконки;
  • шрифти;
  • кольорові рішення.

Зверніть увагу! Заборонено вносити зміни в іконки і графічні елементи, присутні в базі.

Незважаючи на те, що специфічних навичок для роботи в редакторі не потрібно, однак без дизайнерських навичок, почуття стилю все одно не обійтися. Оскільки, не маючи їх, ви зробите не зовсім привабливий «малюнок». Буде помітний непрофесіоналізм, а тому лого не тільки не підвищить лояльність аудиторії, але і відштовхне її.

Створити логотип компанії онлайн безкоштовно: помилки при створенні логотипу

Окремо поговоримо про те, як створити логотип компанії без помилок. У цьому розділі я акцентую вашу увагу на поширених недоліках початківців дизайнерів і молодих підприємців.

1. Наслідування трендам

Модні течії швидко проходять. Якщо їм слідувати, то логотип застаріє вже буквально через рік.

2. Складність малюнка

Велика кількість деталей, незрозумілий перетин окремих елементів – все це призводить до поганого сприйняття. Такий логотип буде погано «читатися». Аудиторія не буде його сприймати.

3. Занадто яскраві кольори і відтінки

Помилково вважати, що занадто яскраві кольори і відтінки, а також їх велика кількість, дозволить забезпечити особливу ідентичність. Але це не так.

Краще обмежитися всього двома кольорами. При їх виборі – орієнтуватися на особливості діяльності компанії, її аудиторію.

Порада! Розробку краще вести в чорно-білому варіанті. І тільки після вибору конкретного варіанту "розфарбовувати" його.

4. Поганий шрифт

Він повинен гармонійно поєднуватися з графічними елементами. Не зливатися, але і не виділятися - саме тому вибрати його не так вже й просто!

Читайте також: Заробіток онлайн з виведенням грошей без вкладень в інтернеті

Створити логотип компанії безкоштовно: 4 простих дії

Тепер розповім про те, як створити логотип компанії онлайн безкоштовно і отримати хороші результати. Для цього необхідно скористатися крутим сервісом:

https://www.logaster.com.ua/

Він дуже простий. На розробку знадобиться не більше години. І то - основна частина часу піде на вибір одного з маси запропонованих варіантів. Для "розробки" потрібно виконати всього 4 простих дії.

ДО РЕЧІ! Інтерфейс сервісу, що дозволяє створити логотип компанії онлайн безкоштовно, простий і зрозумілий на інтуїтивному рівні.

1. Вид діяльності

У верхньому рядку вводиться назва компанії. Якщо у вас є слоган, натисніть на напис «Додати слоган» і відкриється ще один рядок. У неї введіть слоган.

Після цього зі списку виберіть вид діяльності вашої компанії. Якщо точного збігу немає, виберіть той, який найбільш підходить напрямку роботи.

Порада! Якщо не можете визначитися або хочете отримати більше різноманітних варіантів, рекомендується залишити «всі види».

2. Вибрати лого

Сервіс буквально за кілька секунд створить безліч варіантів графічного елемента. Вони будуть представлені по 10 штук на кожній сторінці. Кількість сторінок – не менше 10-ти.

Рекомендую переглянути спочатку всі варіанти, а потім вже робити остаточний вибір на користь конкретного лого.

Зверніть увагу! Над логотипом буде окремий маленький рядок "іконки пов'язані з" і перелік слів, відповідних певним іконкам. Клікаючи за словами, ви відфільтруєте зображення.

На цьому етапі у вас ще буде можливість змінити параметри свого логотипу. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Змінити параметри» в правому нижньому куті. Відкриється нове віконце, в якому будуть доступні зміни:

  • назви;
  • слогана;
  • видів діяльності;
  • і кольорів, які будуть використовуватися.

3. Редагувати лого

Наступний етап – редагування логотипу. Передбачено зміну розташування елементів вподобаного вам лого. Для цього потрібно просто клікати по одному із запропонованих варіантів зміни і система сама буде переставляти їх.

Також можна змінити шрифт слогана. Просто клікніть по прапорцю навпроти напису "Слоган" і відкриється цей додатковий параметр.

4. Збереження логотипу

Останній крок – збереження готового малюнка. Клікнути по відповідній кнопці. Відкриється нова сторінка. Потрібно зареєструватися в сервісі або увійти під своїм обліковим записом, якщо реєструвалися раніше.

Як створити логотип компанії самому безкоштовно: підводячи підсумок

Тепер ви знаєте, як самостійно створити логотип компанії безкоштовно. Як бачите, зовсім необов'язково платити величезні гроші великим студіям. Розробити класне лого, обличчя своєї компанії реально з мінімальними вкладеннями і всього за одну годину. Скористайтеся описаним мною онлайн-сервісом!

Ви залишитеся задоволені результатом. А коли ваш бізнес підніметься на нові висоти, зможете провести ребрендинг, замовивши новий логотип у дорогий студії. Тільки не факт, що він буде краще. І, ймовірно, ви навряд чи захочете відмовлятися від лого, який приніс вам успіх.

Читайте також: Заробити гроші в інтернеті зараз

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити