Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Безкоштовна розкрутка сайту в пошукових системах

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024 Автор: Марина Швець

Халявна розкрутка передбачає в першу чергу саме пошук способів отримання зворотних посилань за безкоштовно, що не завжди буде тривіальним завданням, особливо, якщо беклинки ви захочете отримувати виключно з трастових ресурсів.

Розкрутка сайту

Безкоштовна розкрутка не комерційного сайту

Не комерційний сайт повинен розкручуватися і просуватися не комерційним запитам, де немає високої конкуренції і є шанс вивести свій проект в Топ, ну, або хоча б з мінімально можливими витратами.

Покупка ссилок взагалі не є основним інструментом для розкрутки не комерційного проекту і це насправді так. Контент, як і раніше, тут править балом і те, наскільки добре і грамотно ви оптимізуєте статті і проведете внутрішню перелінковку, буде залежати успіх просування.

Проводячи аналіз пошукових запитів я досить часто додавав нові ключові слова в Title, про важливість якого писав тут, і текст старих статей, а ще ставив інші анкор при внутрішній перелінковці, в результаті чого сайт здорово поліпшував свої позиції по тим запитам, які містили це нове ключове слово.

Тут головне вивчити, які саме запити буде можливо розкрутити безкоштовно (або умовно), ну, і трохи посидіти з текстами, убивши на це пару місяців свого життя чистого часу. Або ж забити на розкрутку взагалі.

Покупка ссилок безкоштовної розкрутки сайту

Купівля беклінків потрібна буде, якщо ви захочете потрапити в Топ 10 по досить частотним запитам з помірною конкуренцією. Для розкрутки та просування по низькочастотних пошуковим запитам можна спробувати обійтися тільки безкоштовними зворотними посиланнями з профілів, що, власне, я до сих пір і роблю.

Взагалі, беклінки з профілів, про яких йде мова у цій рубриці, служать одній меті — передача трасту вашого сайту. Все інше, що вони можуть дати при безкоштовної розкрутки сайту, другорядне (зростання Тіц, поліпшення ранжирування, якщо ви примудрилися прикрутити до цих гіперпосиланнями з профілів потрібні вам анкор і направили їх не на головну сторінку, а на, так звану, «приземляючу», релевантну анкору).

Ці беклінки допомагають у піднятті та розкрутці вашого сайту цілком (на мікрони піднімають всі статті в пошуковій видачі). Посилання ж закуповувані, наприклад, на біржах типу GoGetLinks, служать акцентованого поліпшення ранжирування вашого проекту по окремо взятих пошуковим запитам, але зате дуже істотно. Це те, як я сам розумію всю цю кухню платного або безкоштовного просування і розкрутки, але напевно тут криються ще якісь нюанси.

Взагалі статей про розкрутку сайту я написав досить багато, вносячи в них щось нове з того, що мені вдалося за цей час дізнатися і зрозуміти, але в той же час я намагався, щоб починаючому вебмастеру або оптимізатору було все зрозуміло при читанні саме цієї статті, в слідстві чого, багато моментів там перетинаються і в них йдеться найчастіше про одних і тих же речах з деякими доповненнями (як кажуть, ті ж яйця, тільки в профіль), що іноді викликає нарікання у читачів і за що я не втомлююся вибачатися.

Безкоштовна розкрутка не комерційного сайту:

 1. Розібратися з технічною стороною SEO оптимізації роботи вашого двигуна. Вказівки на пояснювальні матеріали наводити не буду, тому що ви їх зможете знайти в наведених вище статтях. Якщо узагальнювати, то це налаштування правильних відповідей сервера, robots.txt, Чпу, 404 сторінки, прискорення завантаження сайту, редірект с WWW і без, і багато іншого.

  Все це безпосередньо буде впливати на те, наскільки вам вдасться безкоштовна розкрутка, або доведеться все це компенсувати грошовими впливами. Всі подробиці читайте в статті про технічний аудит сайту.

 2. Скласти семантичне ядро, якщо не всього майбутнього проекту цілком, то хоча б тієї статті, яку ви плануєте написати. Це істотно заощадить час, бо в іншому випадку ви будете змушені в майбутньому частково переписувати і допрацьовувати свої матеріали. Вибирайте пошукові запити для безкоштовної розкрутки таким чином, щоб вам не довелося з ним конкурувати з комерційними проектами, т. к. вони вас в будь-якому випадку задавлять бюджетами.
 3. Виділіть з семантичного ядра майбутньої статті окремі ключові слова (їх скоріше за все буде не багато) і обов'язково гарно використаєте їх Title так, щоб він при цьому не втратив привабливості, бо Title зобов'язаний бути привабливим і поставляти вам відвідувачів з пошукової видачі. Крім Title кожне з ключових слів слід вжити у статті з частотою від 1 до 2 відсотків від загальної кількості слів у тексті. Звертайте увагу на чисті входження (точне повторення пошукового запиту без разбавочных слів і вимірювання словоформ ключових слів) — їх не повинно бути занадто багато (3 — 5 для середнього розміру тексту), інакше Яндекс може на вас жорстоко образитися. Подробиці про розведенні чистих входжень можна почитати тут — стаття про анкор листи.
 4. У статті, при її написанні або редагуванні, робите осмислену перелінковку на інші свої матеріали, використовуючи в якості анкора один з пошукових запитів, за якими ви розкручуєте ту публікацію (з її семантичного ядра). Можна, звичайно ж, налаштувати створення автоматичної внутрішньої перелінковки, але ручками воно завжди більш якісно вийде.
 5. Що ще важливо знати і враховувати при розкручуванні сайту? Ах, так. Потрібна зовнішня посилальна маса, яку можна при бажанні отримати і безкоштовно, з тих же профілів трастових ресурсів або форумів, коментарів dofollow блогів, з гостьових книг. Можна додати сайт в каталоги і обмінятися беклинками з проектами вашої тематики, але при цьому не варто здійснювати обмін з більш ніж 20 — 40 ресурсами, інакше є ймовірність недоброго погляду з боку Яндекс і Google, а нам цього зовсім не потрібно.
 6. Ну, і в окремих випадках можна поступитися правилом безкоштовної розкрутки і витратити порівняно невеликі суми на покупку вічних посилань (ГоГетЛинкс, ГетГудЛинкс або РотаПост ) або ж розміщення статей (Міралінкс і WebArtex). Покупку посилань на біржах типу Sape або через посилання агрегатори я, напевно, не рекомендував би, особливо для випадку просування по не комерційним запитам.

Ну ось, бачите, досить-таки коротенько вийшло, а ви боялися. Намагаюся виправлятися і по можливості приводити лінки на роз'яснювальні матеріали замість того, щоб пережовувати одне і теж в кожній новій статті по темі просування. Так то писати, звичайно ж, для мене простіше, але чомусь весь час здається, що без додаткових роз'яснень я можу виявитися ким-то не зрозумілим.

Ну, да ладно, давайте переходити до основної частини статті про безкоштовну розкрутку сайтів — зворотним посилання з трастових ресурсів (зауважте, халявним, що не маловажно).

Безкоштовні жирні ссилки для розкрутки сайту

Давайте я сьогодні не буду докладно розповідати про отримання тих чи інших беклинков, але зате наведу побільше джерел, де їх можна буде отримати. Домовилися? Якщо виникнуть труднощі, то напишіть про це в коментарях і вам хто-небудь підкаже (вже вирішили цей ребус). Вдалої розкрутки.

Так, ще раз нагадаю вам, що проставлені вами беклинки з профілів не факт, що будуть швидко проіндексовані пошуковими системами. Тому буде доцільним повідомити Яндексу та Google про появу нової сторінки в інтернеті, яка може допомогти вам у розкрутці сайту за безкоштовно. У цьому можуть допомогти соціальні закладки, по яких допоможе здійснити прогін.

 1. Autoconsulting — Тиц=1300 (_http://www.autoconsulting.com.ua/autoforum). 
 2. Sql — Тиц=1200 (_http://www.sql.ru/forum). Знову теж саме. Не забувайте додавати текст навколо посилань, наприклад, в полі «Інтереси».
 3. Gentoo — Тиц=120 (_http://www.gentoo.ru).
 4. Henneth-annun — Тиц=160 (_http://www.henneth-annun.ru).
 5. Devchat — Тиц=100 (_http://devchat.ru).
 6. Geometria - Тиц=1100 (_http://msk.geometria.ru).
 7. Vingrad- Тиц=425 (_http://forum.vingrad.ru).

Відео


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити