Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Курси копірайтингу онлайн: Топ 10 навчальних курсів

Останнє оновлення: Понеділок, 20 січня 2020 Автор: Марина Швець

Курси копірайтингу онлайн

 Привіт, друзі. Сьогодні хочу підняти таку тему, як курси копірайтингу онлайн. Стаття буде цікава всім, хто хоче вести власний проект і самостійно писати для нього тексти. Або тим, хто хоче освоїти нову професію і заробляти написанням статей. Благо, існують спеціалізовані навчальні програми. Вони дозволяють отримати основні знання в даній сфері. Після їх проходження ви реально зможете заробити на написанні текстів. Я буду розповідати не тільки про те, які курси копірайтингу безкоштовно можна пройти. Також в огляді будуть представлені платні програми. У будь-якому разі, серед всіх описаних освітніх програм ви гарантовано знайдете ті, що підходять саме вам.

Курси копірайтингу онлайн: ТОП 10

Зазначу, що вартість курсів я не вказую навмисно. Тому що на момент написання статті мною і на момент прочитання вами, ціна може змінитися. Актуальну вартість уточнюйте на сайті курсів.

1. «Копірайтинг з нуля»

Авторами курсу є Василь Блінов та Олексій Морозов. Василь Блінов досвідчений блогер. Веде власний інформаційний бізнес. Пише цікаві, дійсно корисні і пізнавальні для користувачів статті. Відвідуваність його блогу перевалила за 100 тисяч осіб.

Під час навчання ви отримаєте наступні знання:

 • як писати корисні тексти;
 • як освоїти найбільш поширені техніки написання статей;
 • як шукати віддалену роботу і піднести себе.

Зверніть увагу! Окремо розповідається про основні правила правопису.

Головна перевага навчальної програми - низька, в порівнянні з конкурентами, вартість. При цьому – якість на належному рівні.

До відома! Для користувачів доступно три уроки безкоштовно. Це дозволяє сповна зрозуміти крутість курсу, а також визначитися – чи хочете ви взагалі займатися копірайтингом.

Кожен урок містить практичні завдання. Їх перевіряє куратор. Перевірка – не займає багато часу. Якщо є помилки, недоліки – на них обов'язково акцентують увагу учня. Якщо раптом щось не виходить, завжди можна звернутися за допомогою.

ДО РЕЧІ! Кращі учні, які відмінно проявили себе, отримують роботу в проектах автора освітньої програми.

2. Школа ударного контент-маркетингу

Автором курсу є Дмитро Новосьолов. Це відомий інтернет-підприємець. Він займається написанням крутого контенту. Зокрема, спеціалізується на створенні продають сценаріїв. Вартість однієї його такої роботи стартує від 20 тисяч грн.

Під час навчання він робить акцент на тому, як готувати тексти, які мотивують користувачів вчиняти певні цільові дії. Такими діями можуть бути:

 • купівля;
 • написання відгуку;
 • і так далі.

Під час навчання Дмитро Новосьолов розповість вам багато корисного і цінного, необхідного для успішної роботи копірайтером:

 • як правильно визначати справжню мету статті;
 • як досягати певної мети статті;
 • як правильно доносити до користувачів інформацію за допомогою різних каналів;
 • як писати не просто тексти, а дійсно крутий і цікавий продаючий матеріал.

3. Курси копірайтингу онлайн: основи копірайтингу

Продовжую описувати кращі курси копірайтингу онлайн і переходжу до програми від Нетології. Це відмінний варіант для старту в професії. Ідеально підходить тим, хто є істинним новачком. Тут подається детальна інформація про те, що потрібно обов'язково враховувати при:

 • написанні;
 • редагуванні;
 • оформленні статей і текстів різного типу.

Зверніть увагу! Плюсом є те, що представлені уроки, пройшовши які кожен «студент» зрозуміє, як ефективно користуватися Гугл Документами, Тільда і спеціалізованими сервісами для перевірки текстів.

Що таке Нетологія? Це спеціалізований університет, що веде свою діяльність в онлайн-форматі. Після закінчення навчання кожен учень отримує відповідний його кваліфікації документ.

4. Просунутий курс Главреда

Авторами курсу є легендарний Максим Ільяхов і Люда Саричева. Саме Ільяхов є головною рушійною силою навчального курсу. Який не орієнтований на новачків. Під час навчання не розповідається, як і з чого саме потрібно починати копірайтеру. Але тут дається неймовірно корисна інформація, що допомагає позбавити текст від зайвих слів. Які негативно позначаються на загальному рівні читабельності.

Пройшовши курс, вдасться зрозуміти, як саме писати затребувані, читабельні цікаві тексти. Курс можна купити відразу весь або ж, за меншу суму, він буде приходити на адресу електронної пошти частинами.

5. Журналістські прийоми для написання текстів

Якщо цікавлять курси копірайтингу онлайн, розгляньте цю програму. Курс являє собою відеолекцію Ольги Соломатіної. Це відомий редактор – раніше вона працювала в «Комерсанті». Головний акцент лекції – це:

 • вдалі прийоми для письма;
 • різноманітні стилі і жанри;
 • способи зробити текст максимально читабельним;
 • і так далі.

Після проходження лекції ви дізнаєтеся, в чому ж відмінності між статтями різного типу і стилю.

Зверніть увагу! Автор лекції розповідає, як максимально чітко висловити свої думки. Як відмовитися від зайвих слів, складних і не читабельних словесних оборотів.

Тривалість лекції - всього трохи більше півтори години. Але і вартість фактично копійчана.

6. Як писати продаючі тексти: звід правил для копірайтера

Курс розроблений на замовлення відомого сайту з пошуку роботи HeadHunter. І представлений в його Академії, де є програми за різними напрямками.

Якщо вас цікавлять курси копірайтингу онлайн, на яких розповідається, як готувати максимально ефективні продаючі і читабельні СЕО-тексти, ця програма саме те, що вам потрібно. Практику веде Катерина Єрошина. Вона є редактором відомого агентства маркетингу.

Під час навчання ви дізнаєтеся:

 • що являє собою ефективну і ефективну унікальну торгову пропозицію;
 • як підготувати унікальну торгову пропозицію;
 • як писати дійсну цепляючу аудиторію тексти;
 • як статті допомагають у просуванні сайтів;
 • і т. д.

Курс – всього 2 з половиною години. Дізнатися всі особливості і тонкощі копірайтингу ви не зможете, але отримаєте класну базу для старту.

ДО РЕЧІ! Оригінально підійшли тут до перевірки завдань – підготовлені цікаві тести!

7. Як стати копірайтером, здатним забезпечити свою сім'ю

Цікава програма від Артура Будовського. Підходить буквально для всіх:

 • новачків, які хочуть освоїти нову професію;
 • копірайтерам з досвідом, які прагнуть збільшити свій рівень доходу;
 • блогерам.

Навчання орієнтоване на те, щоб навчити слухачів писати тексти, здатні приносити кілька тисяч за одну статтю.

Курс розбитий на десять тематичних блоків. Тут навіть є блок, який дозволяє зрозуміти, як створити власний сайт і розвивати його.

8. Марафон по продаючим текстам

Розроблено Академією правильних копірайтерів. Підходить для новачків. Дозволяє отримати всю важливу і цінну інформацію, після чого вдасться зробити хороший старт.

Основний напрямок - зрозуміти, як генерувати ідеї і правильно переводити свої думки в слова. Марафон представлений тематичними роликами. Кожен з них орієнтований на певний вид тексту.

Зверніть увагу! Під час навчання «студенти» на практичних завданнях сповна відпрацьовують всі типи і види текстів. Завдання обов'язково перевіряються куратором.

Всього в програмі представлено 16 блоків. Зворотній зв'язок доступний протягом 4 місяців.

9. Цех копімаркетологів

Якщо цікавлять дійсно кращі курси копірайтингу онлайн, зверніть увагу на це. Розроблено досвідченим автором Сергієм Трубадуром. Відмінний варіант для розвитку фахівців, які хочуть істотно збільшити рівень свого доходу.

Під час навчання детально опрацьовуються різні види текстів, серед яких:

 • продаючі сценарії;
 • тексти для landing;
 • комерційні пропозиції;
 • і т. д.

До відома! Після проходження курсу кожен студент отримує диплом, в якому зазначено, якими саме видами текстів опанував досконало.

10. Курси копірайтингу онлайн: комерційний копірайтинг

Ще один курс від Нетології. Він орієнтований на написання продаючих статей. Слухачі курсу дізнаються, як правильно готувати подібні тексти. Щоб після їх прочитання у вас виникло бажання виконати конкретне цільове дію.

Курс – від двох фахівців, досвідчених експертів, професіоналів. Сергій Король розповідає, як готувати не просто лаконічний, а й захопливі тексти. Мітя Морозов - акцентує увагу на продають назвах і підборі картинок.

Невеликий бонус: курси копірайтингу безкоштовно

Вище я розповів про те, які платні курси копірайтингу онлайн дозволяють отримати максимально корисні знання. Однак, якщо у вас немає можливості оплачувати навчання, або ви не впевнені, що копірайтинг – точно правильний вибір для вас, спробуйте спочатку пройти навчання на безкоштовних курсах.

Вони також дозволяють отримати корисну і цінну, необхідну інформацію. Організовують їх досвідчені фахівці. Це короткі за тривалістю освітні заходи.

1. Як написати статтю за 15 хвилин і продати за 15 доларів

Програма розроблена Юлією Вовкодав. Вони підготувала прекрасні уроки для новачків. Це інформативні відео. У них представлена наступна цінна і важлива інформація:

 • з чого починати;
 • як правильно працювати;
 • як готувати статті різного типу;
 • як продавати їх через текстові біржі;
 • які електронні гаманці використовувати, як їх реєструвати;
 • і багато іншого.

Подібні курси копірайтингу безкоштовно дозволяють отримати вступну інформацію. Але її вже буде достатньо, щоб отримати повне уявлення про те, як саме варто працювати, щоб досягти успіху.

2. Копірайтинг з нуля за 30 днів

І закінчуючи описувати курси копірайтингу онлайн, зупинюся на програмі від Данила Шардакова. Навчальна програма дозволить зрозуміти, як писати продаючі тексти, які буде приносити реальну користь.

Автор курсу докладно пояснює, що і як потрібно робити, як залучати клієнтів і отримувати замовлення.

Курс – це відеоролики, але до кожного ролика прикріплені додаткові важливі і цінні матеріали.

Курси копірайтингу онлайн: особиста порада

На початковому етапі, коли тільки освоюєте новий для себе напрямок, курси стануть своєрідним рятівним колом. Вони дозволять зрозуміти, куди і як рухатися, як досягти результату і виключити помилки. Серед представленого списку ви напевно знайдете те, що підходить саме вам. Незалежно від вашого справжнього поточного рівня.

Читайте також - 10 корисних сервісів для копірайтера: пишемо ідеальний текст

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити