Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Прогін сайту по соціальних закладках

Останнє оновлення: Понеділок, 31 липня 2023 Автор: Марина Швець

На даній сторінці я розповім про те, на скільки корисний може бути прогін по соціальних закладках.

прогін по соціальних закладках

Для початку розберемося що ж із себе представляють сервіси соціальних закладок, і для чого вони потрібні. Сервіси соціальних закладок призначені для того, щоб користувач за допомогою них міг залишати закладки на свої сайти, і мати до них доступ з будь-якого комп'ютера, і в будь-якій точці світу. Закладки, залишені за допомогою браузера, прив'язують користувача до даного браузера, позбавляючи його можливості відвідувати улюблені сайти з інших комп'ютерів. Тут то на допомогу і приходять сервіси соціальних закладок.
З призначенням сервісів ми розібралися, але вас, я думаю, більше цікавить, для чого потрібен прогін сайту по соціальних закладках, і яка від цього користь. По-перше, за допомогою цих сервісів, ви можете залишити ссилку не тільки на головну сторінку свого сайту, але і на окремі статті, тим самим просуваючи сайт по низькочастотних запитах. Звичайно ефект від цього останнім часом знизився, але все одно не завадить поганяти свій сайт з найбільш трастовим сервісів. Для цього в назві закладки необхідно вказати ваш ключовий запит для даної сторінки. Так само корисно вказувати ключові слова в тегах закладки.
Крім того, зробивши закладки громадськими, тобто доступними не тільки вам, але й іншим користувачам, можна отримати непоганий трафік на свій сайт.
Ще одним плюсом прогону по соціальних закладках є те, що це дозволяє значно прискорити індексацію нових сторінок вашого сайту, якщо залишити на них закладки.

Ось список найбільш трастових сервісів соціальних закладок:

 Сервіс  ТІЦ  PR
 delicious.com  10000  8
 memori.ru  1700  6
 bobrdobr.ru  1200  5
 moemesto.ru  700  2
 mister-wong.ru  475  6
 toodoo.ru  375  4
 100zakladok.ru  300  5
 links.i.ua  250  6
 vaau.ru 160  3
 zakladok.net  70  5
 bibsonomy.org 40  7

Для полегшення своєї роботи під час прогону сайту по соціальних закладках, можна скористатися послугами сервісу

Для прогону необхідно мати вже зареєстровані акаунти у використовуваних сервісах. А сам прогін здійснюється досить просто. Необхідно тільки заповнити форму, що має кілька полів з посиланням, назвою, описом, і тегами для прогоняемой сторінки. Після чого вказані значення автоматично розсилаються по всій базі сервісів соціальних закладок.
Думаю, з призначенням прогону ми розібралися, і у вас він не викличе великих ускладнень. Буде набагато більше користі, якщо до цїєї нехитрої справи ви підійдете з розумом. По-перше, заздалегідь підберіть необхідні ключові слова для сторінок, на які будете залишати закладки. По-друге напишіть кілька унікальних назв для закладок, з урахуванням ключових слів. Не варто забувати, що ссилки з однаковими назвами, пошукові системи склеюють, тим самим перетворюючи декілька ссилок на одну. Так що, полінувавшись на цьому етапі, ви можете витратити велику кількість сил в порожню.
Вдалого вам прогону, сподіваюся ця стаття була вам цікава.

Також почитайте про безкоштовну розкрутку сайту в пошукових системах.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити