Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Розподіл трафіку на сторінці видачі пошукових систем

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Марина Швець

Компанією Chitika були надані дані нещодавно проведеного дослідження по кліках у видачі пошукової системи Google, і перша позиція, як і раніше, — абсолютний фаворит. На основі отриманих даних, ТОП-1 Google отримали 32,5% трафіку, ТОП-2 -17,6%, а інші позиції ще менше.

Розподіл трафіку в видачі

Нижче надані більш конкретні цифри:

ТОП 1 32,5 %
ТОП 2 17,6 %
ТОП 3 11,4 %
ТОП 4 8,1 %
ТОП 5 6,1 %
ТОП 6 4,4 %
ТОП 7 3,5 %
ТОП 8 3,1 %
ТОП 9 2,6 %
ТОП 10 2,4 %

Нижче дані щодо розподілу трафіку по 10 сторінка пошукової видачі.

Розподіл трафіку по сторінках

«Займати лідируючу позицію в пошуковій видачі для комерційного сайту надзвичайно важливо і ці цифри тільки підтвердили колосальний розрив між лідером галузі і конкурентами, що знаходяться позаду. Все це ще раз довело необхідність використання пошукової оптимізації (SEO) для того щоб подати бізнес з найкращої сторони для відвідувачів ресурсу і отримати від цього максимальну віддачу. Причому, як свідчать цифри, вплив SEO за останні роки збільшилася і ця тенденція не збирається змінюватися в найближчому майбутньому».

Подібного роду дослідження були проведені і в 2010 році, результати з тих пір практично не змінилися: ТОП-1 — 34,35%, ТОП-2 — 16,96%, ТОП-3 – 11,42%.

Якщо говорити про розподіл трафіку між сторінками з результатами, то його більша частина припадає на сторінку №1 – це 92%.

Такого роду дослідження часто проводяться західними компаніями, і висновок досліджень завжди один — ТОП-1 отримує найбільше трафіку, а решта-практично нічого. Однак не варто через це переживати.

ITstatti.in.ua  говорять про те, що не так актуально говорити про абсолютні показники клікабельності результатів пошуку. Результати пошуку сьогодні має таку кількість колдунщиків і блоків з результатами вертикальних пошуків, що клікабельність позицій може сильно відрізнятися. Існує велика кількість динамічних відволікаючих факторів та ін.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити