Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Десять працюючих методів SEO

Останнє оновлення: Четвер, 22 лютого 2024 Автор: Марина Швець

Працюючі методи SEO

Ви можете легко зробити ваш сайт оптимізований для пошукових систем, якщо виконайте наступні 10 простих кроків SEO, які зможуть переконати Google та ін пошукові системи прийти і зрозуміти про що сторінки вашого сайту. Це може допомогти вам отримати більше трафіку з пошукових систем шляхом хорошого ранжирування. Актуальність і якість трафіку — ось чому всі власники сайтів хочуть зайняти хороше місце в пошукових системах, чи не так?

SEO метод №1. Зміст. 

Основа SEO — ваш сайт для людей, а не для пошукових роботів. Це звучить як номер один для будь-якої маркетингової стратегії пошуку, це неймовірно важливо забезпечити, щоб у вас був контент для перегляду. Без цього простого кроку до того, щоб були причини для кого-то бути на вашому сайті, все інше не має сенсу. Є багато хороших сайтів, щоб знайти натхнення та ідеї для написання великого змісту, яке працює.

SEO метод №2. Будівництво зворотних ссилок.

Просто ссилка на ваш сайт! Без цього простого кроку ви не зможете отримати хороше місце в пошукових системах. Чим більше ссилок, тим частіше ваш сайт індексується. Важливо також переконатися, що у вас є відповідний якірний текст вхідних ссилок. Найпростіший спосіб отримати якісні ссилки з інших сайтів, є ссилання на інші сайти, точніше обмін ссилками.

SEO метод №3. Назва сайту.

Переконатися, що у вашого сайту є назва для ваших сторінок є надзвичайно важливим для SEO. Ключові слова назві мають важливе значення для того, щоб гарантувати, що ваші теми розуміються Google . Одним з головних факторів для рейтингу, якщо назва теми відповідає результатам пошуку. Це не тільки важливо для роботів при індексуванні, щоб зрозуміти тему сторінки. Це важливо для кліків в результатах пошуку. Зверніть увагу на те, що ви набираєте, коли ви шукаєте в Google. Використання великої назви і опису принесе вам більше трафіку на ваш сайт, ніж номер один в пошуковій видачі. Велику частину часу відвідувач знаходиться в межах першої сторінки, і побіжно переглядає назви, щоб побачити, яка виглядає більш по-темі для пошукового запиту.

SEO метод №4. Теги заголовків.

Коли ви працюєте з вмістом вашого сайту, ви повинні бути впевнені, що ви створюєте зміст таким чином, що заголовки знаходяться на видному місці. Найбільш відомі — H1, H2, H3, які говорять про те, що ваша інформація. Переконатися, що ви розумієте структуру заголовків дуже важливо.

SEO метод №5. Внутрішні ссилки.

Переконайтеся, що ваші внутрішні ссилки допомагають роботам (і відвідувачам звичайно!) знайти контент на вашому сайті. Використання відповідних посилань на Вашому сайті буде допомагати роботам (і відвідувачам!) більш ефективно знаходити інформацію на вашому сайті.

SEO метод №6. Щільність ключових слів.

Забезпечення того, щоб у вас була правильна щільність ключових слів на сторінці сайті у відповідності з тематикою має першорядне значення. Ви ж не хочете потрапити «за борт» пошукової видачі при використанні ключового слова через кожне п'яте слово, але ви повинні бути впевнені, що густота достатня, щоб допомогти вам зайняти більш високий рейтинг в пошукових системах. Негласне правило — не більше 5% від загальної кількості тексту на сторінці. Більше, ніж 5% може виглядати як спам. Звичайно, ви не завжди зробите 5%! Просто переконайтеся, що контент актуальний і якісний.

SEO метод №7. Карта сайту (sitemaps).

Це завжди гарна ідея дати пошуковим системам руку допомоги, щоб допомогти знайти зміст, яке знаходиться на вашому сайті. Переконавшись, що ви створили карту сайту для всіх сторінок вашого сайту, ви можете бути впевнені, що пошукові роботи знайдуть всі сторінки вашого сайту і проіндексують їх. Ви можете просто назвати файл карти sitemap.xml і пошуковий робот знайде його.

SEO метод №8. Метатеги.

Мета-теги мають величезне значення для кліків на ваш сайт. Це допоможе залучити відвідувачів, щоб відвідати ваш веб-сайт, якщо це пов'язано з їх пошуковим запитом. Безумовно багато уваги (особливо останнім часом) надається факторів ранжирування. Як сайт індексується пошуковими системами і як він ранжування — і це тільки перший крок. Наступний, і найбільший, крок, те, що відвідувач, який шукав певні ключові слова, захотів натиснути пошук на ваш сайт.

SEO метод №9. URL Структура.

Необхідно для SEO забезпечити, щоб ваше зміст відповідало структурі URL.

SEO метод №10. Доменне ім'я.

Один дуже важливий фактор — вік домену має важливе значення. Чим старше сайт або домен, тим пошукові системи більше думають, що він не є спамом і може досягти успіху в результатах пошуку. Вік домену, безумовно, має значення. Відповідність доменного імені тематики (ключовими словами) сайту — важливий фактор, який враховують ПС, при оцінці вашого сайту, поряд з назвою і описом.

Відео

Якщо Ви будете використовувати всі 10 методів SEO, про які я розповів — успіх вашого сайту неминучий!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити