Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Якісні ссилки. Які вони?

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 березня 2024 Автор: Марина Швець

Якісна ссилка

Найкращим результатом зовнішньої оптимізації сайту є формування для нього природного посилального профілю. Досягти цього можна, використовуючи тільки якісні ссилки на сайт.

Що таке якісне посилання?

Щоб бути якісною вона повинна відповідати основним 8 критеріям:

  1. Відповідність тематики просуваємого веб-ресурсу та сайту-донора. Якщо у Вас сайт, присвячений рибалці, то наявність рекомендацій зі сторінок жіночого ресурсу про красу буде виглядати як мінімум дивно і неприродньо, на що обов'язково звернуть увагу пошуковики.
  2. Розподіл ваги донора. Дуже сильно залежить від кількості розміщених на ньому ссилок на інші веб-ресурси. Чим їх менше, тим більш якісні посилання можна отримати.
  3. Розташування. Чим більше рівень вкладеності сторінки для розміщення, тим менш якісна посилання буде отримана. Розміщення в так званих «підвалах» має найменшу цінність.
  4. Авторитетність сайту-донора є дуже важливим фактором рівня якості ссилок. Як визначити який сайт авторитетний, а який ні? 
  5. По-справжньому корисний контент на сторінках Вашого веб-ресурсу здатний пробудити у відвідувачів бажання ділитися ссилками на нього (розміщувати на своєму сайті або репостить в соц. мережах). Таким чином виходять найбільш якісні ссилки на сайт, кожна з яких найчастіше цінніше десяти куплених.
  6. 1 ссилка на 1 статтю. Неважливо використовуєте Ви гостьовий постинг для нарощування посилальної маси або купуєте ссилку за гроші, але саме за такою формулою отримують дійсно якісні ссилки на сайт. Якщо детальніше, то згадка повинно бути розміщено на окремій сторінці і оточене унікальним, тематичним і корисним контентом. Якщо використовувати метод закупівель, це задоволення може бути досить дорогим. Але враховуючи, що пошукові системи особливо цінують подібні ссилки, Ваші вкладення однозначно незабаром окупляться.
  7. Наявність природних переходів робить якісні ссилки гідними свого звання. Чим частіше реальні користувачі здійснюють подібні дії, тим цінніше посилання. А якщо після переходу вони ще й зацікавлюються вмістом Вашого веб-ресурсу, це автоматично додає пару пунктів до його рейтингу.
  8. Час існування ссилки не завжди є показником рівня її якості, але все ж краще використовувати вічні. У цьому випадку ризик розпізнавання пошукачами нечесного «покупного» збільшення посилання профілю буде значно нижче, ніж якщо використовувати тимчасові, які можна банально забути сплатити.

Те, яку частину посилального профілю Вашого сайту складають якісні ссилки відіграє найважливішу роль в оцінці пошуковими системами його зовнішньої оптимізації.

Якщо у Вас вистачить сил, терпіння і матеріальних коштів, щоб всі 100% зовнішніх ссилок на Ваш веб-ресурс були належного рівня якості, можете не сумніватися в його успішному попаданні в Топи пошукових видач за умови, якщо будете використовувати і інші секрети просування.

Відео


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити