Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Хто сказав, що просування ссилками не працює?

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Марина Швець

Просування без ссилок

У середовищі сучасних SEO оптимізаторів часто можна зустріти думку, що просування сайту посиланнями не працює. Принаймні, останні пару років.

І дійсно, три роки тому ПС заявили про це. І, здавалося б, на цьому все.
АЛЕ. В минулому році і в цьому ми знову почули від ПС заяви про зміну алгоритмів, які ускладнюють просування посиланнями. Висновок простий – якщо з цим борються, значить це працює!

Просування зовнішніми ссилками. Ризик чи панацея?

Головний аргумент тих, хто виступає за просування без ссилок – Google знають про біржі, на яких виконується закупівля ссилкової маси.
Звичайно ж, знають! Але вони не можуть покарати відразу всіх, хто користується цим методом. Чому?
Тому що всі, абсолютно всі сайти, які знаходяться в ТОП пошукових видач, використовують просування ссилками.

Що станеться, якщо прибрати їх з видач?
Нічого хорошого, оскільки власники цих веб-ресурсів вкладають величезні гроші в оптимізацію своїх дітищ. Це означає, що вони максимально корисні для користувачів, які вводять запити в пошуковий рядок.

Якщо всіх їх відправити під фільтри, видачу потраплять неякісні результати, які будуть менш релевантні потрібного запитом. На це Google піти не можуть.

Просування ссилками в 2024 році. Працює воно?

Звичайно ж, працює. Вище було згадано, що ПС не можуть покарати всіх відразу.
Пошукові системи ведуть боротьбу з просуванням сайту ссилками вибірково. Тобто створюють алгоритми, які серед усіх зовнішніх згадок про Вашому сайті шукають неякісні. Які найчастіше є результатом дешевих закупівель. У цьому випадку Ви дійсно легко можете потрапити під фільтр.

Знайомтеся, Penguin (Google) – ті самі алгоритми, поява яких змусило запанікувати деяких сеошників і перейти на просування без силок. Вони відповідають за очищення пошукової видачі від тих, хто зловживає покупками недорогих ссилок на біржах автоматичного розміщення.

Тому бажано використовувати просування вічними ссилками, так як до них довіру з боку пошуковиків набагато вище, навіть якщо вони куплені.

Деякі особливості

На руку тим, хто використовує просування зовнішніми ссилками грає той факт, що якими б розумними не були новітні алгоритми пошуковиків, вони все ще не можуть відрізняти куплені посилання від справжніх.
Якщо знати цей невеликий секрет і не скупитися на оплату роботи якісних бірж (Якісні ссилки) і каталогів сайтів (які використовують ручне розміщення), можна цілком успішно просуватися, не ризикуючи потрапити в чорні списки.

Відео

Тому, щоб Вам не говорили, на сьогоднішній день не можна ні в якому разі переставати використовувати просування сайту ссилками. Адже в цьому випадку Ви власноруч позбавляєте свій веб-ресурс таких необхідних пунктів рейтингу. Просто робити це потрібно з розумом. Дякую за увагу.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити