Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Сервіси накрутки соціалки - дорога в топ або гроші на вітер

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Марина Швець

Просування сайту через соціальні мережі перестало бути чимось загадковим і далеким. Для нього придумали свою назву SMO, а найспритніші почали на цьому заробляти гроші. У мене є звичка кидати в закладки все що здається хоч трохи цікавим або може виявитися корисним. Папку з закладками на SMO сервіси я назвав накрутка соціалки. Саме так я їх сприймаю. Там вже більше 20 сервісів і це, як я підозрюю, далеко не всі. Є спокуса написати огляд на кожен сервіс, вставити в нього реф-посилання, отримати купу бонусів і на них розкрутити сайт;) Це я так жартую. А якщо серйозно, то після деяких русі зроблених не свідомо, а скоріше під впливом загального кіпіша превозносящего SMO, я подивився на результат і зрозумів що не можу на нього подивитися. У сенсі я не можу реально оцінити вихлоп від всіх моїх дій. Є думка що його взагалі немає.

Мене як автора блогу цікавить в першу чергу відвідуваність. Теоретично сервіси розкрутки можуть допомогти безпосередньо - переходи з соц. мереж і побічно - улчшая в пошуку позиції облайканых сторінок. Якщо подивитися ціни то все це щастя доступне нам за сущі копійки, а іноді і зовсім безкоштовно. І все б добре, але виникає питання про якість.

Акаунти соц. мереж в SMO сервісах. Хто всі ці люди?

SMO сервіси я розділив на два типи:

  1. Накрутка за гроші.
  2. SMO біржа.

Відрізняються вони тим, що на SMO біржі ви можете не тільки витратити але і заробити гроші або валюту сервісу. Для розкрутки я вибрав другий варіант. Хід думок був наступним. Якщо є можливість заробляти на біржі присутні акаунти реальних людей. Що стосується сервісів першого типу то я не знаю як вони працюють. На розум приходить два варіанти - спам і фейкові акаунти. Загалом smo-біржі здалися мені кращим варіантом і зареєструвавшись в декількох почав просування. Скажу відразу, щодо реальних акаунтів я погарячкував. Невелика ціна розкрутки результат невеликого заробітку. Отже виконавці в біржах щоб отримати хоч якийсь результат виконують сотні завдань. Увага питання: Хто захоче забивати свій рідний акаунт сотнями не потрібних посилань. Коротше отримуємо тіж фейк. Відповідно про переходи на сайт з соц.мереж можна і не мріяти.

Соціальні сигнали для пошукових систем. Лайк = зелене світло в топ?

Є думка що пролайканость впливає на позиції сайту у видачі. Не думаю що прокотить фішка з великою кількістю кулі лайків і твітів. Пошуковики не для того боролися з продажними посиланнями, що-б в одну мить перекреслити всі свої перемоги надавши простий і дешевий спосіб накрутки чинники ранжирування.

Не давно гугл офіційно заявив що не враховує сигнали з FB і twitter, правда змовчав про свою мережі G+. Яндекс індексує всі але сумніваюся що всі враховує. Спробуйте в яндекс блогах в пошуку забити свій сайт. Для webonlife велика частина з того, що знайшлося це профілі сайту в соц. мережах плюс трохи куплених твітів і шерів. Купувалося набагато більше.
Підозрюю що справа не в кількості а в якості. Все як з звичайними посиланнями, тільки замість пузомерок сайту враховується якість запису(кількість друзів чи фоловерів). Плюсом буде, якщо у розшарені контенту будуть репости і ретвіти.

Як вибрати SMO сервіс

Накручувати чи ні кожен вирішує для себе і сподіваюся поділитися думками в коментах. Якщо ви вирішили робити накрутку то робіть це максимально природно. У Псів змінюються алгоритм і фільтри, незмінним залишається одне - люта ненависть до накрутці. То на скільки природно сервіс виконує свої функції і буде визначальним фактором для вибору SMO сервісу. Для себе я склав короткий список на що звертати увагу:

  1. Можливість вибирати виконавців. Далеко не у всіх сервісів є така можливість.
  2. Розподіляти завдання по часу. Одна справа просто замовити 100 твітів та інше замовити тіж 100 але розтягнути задоволення наприклад на тиждень.
  3. Де користувачі тиснуть на кнопки. Якщо виконавець жмакает на біржі то лічильник на сайті, якщо він наданий сервісом а не соц. мережею, не буде збільшуватися і не буде досягнутий вау ефект. Є варіант коли виконавець тисне кнопку на вашому сайті. Лайк поставлений лічильник додався, ось тільки в статистиці залишився перехід на ваш сайт з біржі, а це прямий доказ накрутки.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити