Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

10 місць, звідки можна спарсити акаунти в Instagram

Останнє оновлення: Вівторок, 20 лютого 2024 Автор: Марина Швець

Ви знаєте, від чого залежить відсоток підписок при фолловинге? Від того, наскільки якісно була зібрана база цільових користувачів. Якість збору (відношення кількості підписантів до загального розміру бази), в свою чергу, прямо залежить від:

  • тематичної близькості бази до вашого акаунту;
  • її«чистоти».

Останнім пояснимо на прикладі. Припустимо, хтось зібрав базу (список профілів Instagram) і виклав її у вільний доступ в Інтернет. Знайшлася 1000+ бажаючих, які почали активно фолловіть запропоновані безкоштовно акаунти. Ті з користувачів у списку, на яких підписуються багато десятки просуваються профілів щодня, починають втрачати інтерес до таких передплатникам.

«Чисті» акаунти, на які припадає максимум кілька підписок в день, представляють для нас набагато більшу цінність. Вони цікавляться сторінками, які їх фолловят (на відміну від заспамленных акаунтів).

Таким чином, чим більш чисту і цільову базу ми знайдемо, тим більше до нас прийде з неї передплатників. Розглянемо 10 способів, як це зробити.

№1. Біржі Вконтакте, де купують/продають рекламні пости або роблять обміни. Звідси вибираємо групи з потрібною тематикою, при цьому дивлячись на активність. Якщо контент активно лайкають і коментують, значить, у групі є живі люди, а не боти. Ось кілька бірж:

  • https://vk.com/instagram_exchange — основна, звідси парсят багато, тому ефективність може виявитися нижче, ніж на менш популярних біржах.
  • https://vk.com/instagram_vsmm.

№2. www.instaspell.ru – це каталог, який містить бази з тематичними акаунтами Инстаграма. Він корисний тим, що всі групи тут розподілені по категоріях, тобто, ви зможете зробити вибірку користувачів за інтересами. Є регіональні акаунти, з яких можна спарс передплатників за географічною ознакою. Підбираючи майданчики, звертайте увагу на показник ER – він вказує на ступінь активності аудиторії. До речі, instaspell – досить популярне місце для парсингу з Инстаграма, тому бази, зібрані тут, можуть мати не дуже високу ефективність.

№3. Plibber.ruбіржа реклами в Instagram. Тут необхідно пройти реєстрацію, щоб отримати доступ до підбору майданчиків. Є фільтр за тематикою і типами пабліков, ER, лайкам та коментарям.

№4 dealway.ru – ще одна біржа, на якій можна зареєструватися в якості рекламодавця, щоб відібрати потрібні акаунти для збору підписчиків. Тут набагато менше інформації про групах, немає розподілу по категоріям, однак звідси  бази парсят рідше, ніж у способах №1 і №2.

№5 Sociate та інші біржі. Всім відомий Sociate має фільтр за категоріями, типу блогу, кількістю передплатників. Він надає цінну інформацію для подальшого парсинга аудиторії пабликов:

В цілому, 3 вищеописані спеціалізовані біржі (і подібні їм) досить рідко використовуються в цілях збору баз, тому можна отримати хорошу підбірку відносно «чистих» акаунтів для розкрутки вашої сторінки Instagram.

№6 Пошук Instagram. Пробуйте ставити у внутрішньому пошуковику різні ключові слова та фрази, що характеризують вашу тематику або ті теми, які можуть цікавити ЦА. Бази, які ви збираєте з акаунтів з пошуку, дуже ефективні, оскільки вони індивідуальні. Кожна людина шукає паблики по своєму унікальному списку запитів.

№7 Пошукайте популярні акаунти серед знайомих і друзів. Ви можете поцікавитися, накручені їх передплатники і якими методами вони збиралися. Якщо набір відбувався природним шляхом, то результат від таких баз для массфолловинга може виявитися дуже гарним.

№8 Збір за геолокації. Програми-парсери збирають логіни тих, хто хоча б раз відзначав свої фото в заданій вами області на карті (по широті і довготі).

№9. Збір за хэштегам. Ви задаєте парсеру список тегів, якими люди підписують свої фотографії, і він шукає таких користувачів по заданому критерію (передплатників в акаунтах повинно бути від 10 000). Таким способом ми шукаємо популярні сторінки конкурентів. Руками перевіряємо, чи є коментарі на іноземних мовах, скільки їх, оцінюємо приблизний охоплення і вирішуємо, чи варто використовувати для парсингу ту чи іншу площадку. Після цього фільтруємо за такими параметрами: до 500 передплатників і до 100 підписок. Отримуємо якісну базу для массфолловинга.

№10. Ручний збір. Необхідний будь акаунт без підписок. Шукаємо вручну і переглядаємо популярні блоги (зірок, тематичні паблики, акаунти конкурентів), робимо фоловінг за вподобаним. Після збору приблизно 100 таких майданчиків забиваємо свій аккаунт в парсер і беремо з нього id тих, кого зафолловили. Потім парсим з цих айді активних людей. Отримуємо дуже чисту базу для масового фолловинга.

Слід зазначити, що абсолютно «чистий» базу з цільових акаунтів відразу зібрати не вийде. На багато тематичні паблики і сторінки конкурентів частково підписані боти, просто неактивні користувачі або комерційні організації, які не представляють для нас інтересу.

Читати також - InstaSoft - програма для просування в instagram

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити