Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Реєстрація в Instagram: Як зареєструватися в інстаграмі

Останнє оновлення: Неділя, 07 січня 2024 Автор: Марина Швець

Реєстрація в Instagram: Як зареєструватися в інстаграмі

Добрий день, шановні читачі, ITstatti.in.ua! Сьогодні я підготував для вас просту, покрокову інструкцію як зареєструватися в інстаграмі з телефону і комп'ютера.

Насправді зарегаться в інсте можна тільки через офіційне мобільний додаток. На сайт інстаграма через браузер на комп'ютері можна увійти тільки в існуючий обліковий запис. Але є один спосіб як зареєструватися з комп'ютера, про нього я розповім пізніше.

Реєстрація в Instagram

Реєстрація в Інстаграмі

Щоб зареєструватися в цій соціальній мережі і створити свою сторінку, встановіть на свій мобільний телефон офіційне додаток, ось посилання на скачування:

 1. Для айфона (iOS)
 2. Для Android
 3. Для Windows Mobile

Крок 1. Переходимо по посиланню вище, вибираємо для вашого телефону або заходимо в магазин додатків і скачуємо Instagram.

Крок 2. Запускаєте програму і вибираєте спосіб реєстрації. Можна автоматично реєструватися через Фейсбук.

Крок 3. Можна зареєструватися через електронну пошту чи номер телефону для цього просто відкрийте вкладку.

Крок 4. Вводите свій номер телефону або електронну пошту.

Крок 5. Далі введіть своє ім'я та прізвище, логін і пароль. Також встановіть фотографію аватара.

Крок 6. Підпишіться на кілька друзів або просто пропустіть цей крок. Якщо натиснути «Підключитися до ВКонтакте», то інстаграмм покаже вам ваших друзів ВКонтакте.

Крок 7. Все, обліковий запис створений, тепер залишається його оформити і налаштувати.

Як зареєструватися в Інстаграмі з комп'ютера

Для реєстрації в Instagram з комп'ютера є кілька методів.

 1. Використанні Веб-версії. Зайдіть на сайт instagram.com. Використовуйте будь-який зручний варіант реєстрації.
 2. Додаток для Windows. Програма від офіційних розробників є тільки для операційної системи Windows.
  Додаток на ПК значно поступається функціональності і можливостям мобільної версії. Завантаження програми Instagram здійснюється на версіях ОС Windows від 8 і старше.
 3. Емулятори Андроїда. Щоб ефективно працювати з Instagram на ПК, буде потрібно завантаження спеціальних програм-емуляторів. Вони допоможуть комп'ютеру адаптуватися з Android-розробками.
  Встановивши емулятор для Instagram, ви отримаєте можливість закачувати будь-які ІГРИ, ПРОГРАМИ, програми з Google Play Market.

Як зареєструватися в Інстаграм через Фейсбук

Спершу відкрийте свій профіль Facebook. Або зареєструйте новий. Щоб користуватися Instagram через Facebook, ви можете зареєструвати нову сторінку за допомогою Facebook або прив'язати вже наявний профіль.

Відкрийте Instagram і клацніть на напис «Увійти через Facebook». Введіть пароль та логін від Фейсбуку.

Далі дотримуйтесь інструкцій покроково. Придумайте нік для інстаграма. Дотримуйтесь підказок та отримайте новий профіль без використання телефону та пошти.

Чому не виходить зареєструватися в Instagram + відео

Не завжди виходить приєднатися до соцмережі з першого разу. Можуть виникнути такі труднощі:

 1. Номер телефону або адреса пошти вже прив'язані до іншого аккаунту. Змініть або мобільний номер, або пошту. Ще один варіант-видалення існуючого аккаунта і створення нового.
 2. Громадський wi-fi не дозволить вам виконати реєстрацію в соцмережах. Це небезпечно. Не забувайте перевіряти якість інтернет-з'єднання. Можливо, знадобиться просто перезавантажити модем.
 3. Стара версія програми. Зайдіть в магазин і оновіть Instagram до останньої актуальної версії.
 4. Якщо ім'я користувача зайнято, то доведеться витратити час і придумати нову назву.
 5. Обмеження проксі-сервера. Instagram не допускає реєстрацію при прихованому IP-адресі. Перед цією процедурою дезактивуйте або вимкніть на час сервер проксі.
 6. Збої і баги Інстаграма. Збій в системі також можливий. Спробуйте видалити існуючу версію і встановіть нову.
 7. ОС смартфона не працює. Якщо нічого не допомагає, скиньте всі налаштування до базових. Перед цим очистіть пам'ять телефону і видаліть кеш.
 8. Звернення в техпідтримку Instagram. Ви перепробували всі способи реєстрації в Instagram, але соцмережа вперто вас не пропускає? Через розділ help напишіть в техпідтримку.

Instagram - це популярна соцмережа, яка дає можливість не просто спілкуватися, а й розвивати особистий бренд або бізнес і навіть заробляти в інсті.

Щоб упевнитися, що ваш профіль ніхто не зламає і не вкраде, вказуйте при реєстрації достовірну інформацію. Прив'яжіть свій профіль до аккаунту на Facebook, це вбереже ваші особисті дані і додасть додаткові можливості для розкрутки.

Більш докладно про те, як користуватися інстаграмом, читайте в наступній статті.

Читайте також - Instagram для бізнесу

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити