Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як переписуватись в Інстаграмі

Останнє оновлення: Вівторок, 16 січня 2024 Автор: Марина Швець

Як переписуватись в Інстаграмі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua. Інстаграм надає масу можливостей для самовираження, так і для просування свого блогу, сайту або навіть бізнесу. Якщо розглядати Instagram як рекламну площадку, то можна зазначити, що вона в 14 разів ефективніше того ж Facebook. Справа в тому, що людям набагато простіше сприймати інформацію з допомогою зображень, ніж тексту. Але текст все-таки необхідний! З цієї статті ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію про те, як переписуватися в Інстаграмі у директі!

Наступна інформація буде вступної і підійде для тих, хто ще не особливо освоївся в додатку Інстаграм. Є люди, які не знають, що таке повідомлення директ в Інстаграмі. Це часто трапляється із-за того, що Instagram не сприймається як майданчик для спілкування. Але де є товари і просування, спілкування там просто необхідно бути!

Спілкуючись з іншими користувачами, ви не тільки можете обзавестися цінними контактами, але і поліпшити поведінку на своїй сторінці. Не всі хочуть переписуватися в коментарях під фотографіями, тому часто можна зіткнутися з такими фразами і не знати, що значить «відповіла в директ» в Інстаграмі або, наприклад, що означає «звертатися в директ».

Під усіма цими, здавалося б, складними формулюваннями мається на увазі перехід в зону приватного спілкування Інстаграма, яка називається діректом. У ній можна відправляти як самі смс, так і фотографії, відео або просто обмінюватися смайликами!

Як переглянути, прочитати і відповісти на смс в direct

Для початку вам потрібно дізнатися, як переглянути всі повідомлення в дірект. Для цього відкрийте свою програму, перейдіть на головну сторінку з оновленнями і виберіть символ у вигляді ящика або коробки у верхньому правому куті. Вітаємо, ви відкрили direct! Коли ви зайдете в дірект, швидше за все, там вас будуть чекати смс. А тепер вам знадобиться інформація про те, як прочитати повідомлення в діректі в інстаграмі.

Це дуже просто. Якщо текстове послання надіслав ваш підписник (воно буде висвічено відразу при заході в direct), то просто клікніть, щоб відповісти. Якщо вас турбувало, як відповісти в директ в Інстаграмі, то ви знайшли рішення! Просто виберіть бажане і відправте смс. Всі повідомлення, які надсилають люди, не пов'язані з підпискою вами, повинні бути попередньо схвалені вами. Це робиться для вашого ж комфорту.

Натисніть на повідомлення про запити на листування. Ви побачите ряд повідомлень. Переглянувши їх, ви можете вирішити, чи дозволити листування або ж відхилити її. Якщо ви не знаходите такого повідомлення, то не засмучуйтесь, вам ще напишуть стільки, що ви можете навіть подумати заблокувати direct! Чим цікавіше користувачам ваша сторінка, тим більше повідомлень: пропозицій, похвал, рекомендацій — буде вам приходити.

 Як відправити повідомлення користувачеві і дізнатися, чи було воно прочитано

Тепер ви знаєте, як читати повідомлення в директі в Інстаграмі, а також те, як відповідати в Instagram директ. Залишилося тільки дізнатися, як відправити повідомлення у діректі в Інстаграмі. Для цього зайдіть в direct і виберіть значок "плюс" у верхньому правому кутку. Висвітиться пропозицію про відправку повідомлення, натисніть на нього. Позначте ім'я користувача, якому б ви хотіли відправити смс, або виберіть людини із запропонованого нижче переліку. Натисніть «Далі» і набирайте текст! До нього ви можете прикріпити готові відео і фотографії, а також зробити їх в реальному часі.

Якщо вам цікаво знати, як подивитися в Instagram відповіді в директ, то просто частіше заходьте на цю сторінку або ж слідкуйте за повідомленнями у додатку: за замовчуванням усі вони включені і вам будуть надходити сповіщення про кожному новому відповіді.
Багатьох людей цікавить, як зрозуміти, що повідомлення в директі прочитано. Зазвичай такий інтерес виникає в тому випадку, якщо людина, якій адресовано повідомлення, не відповідає. Іноді буває корисно знати, прочитав людина чи ні. У таких випадках потрібно просто клікнути на листування з іншим користувачем. Слово «Прочитано» під вашим посланням буде свідчити про те, що співрозмовник бачив його. Раніше замість цього слова відображався символ у вигляді ока. Тепер ви обізнані, як дізнатися, чи прочитано повідомлення у директі. Не забувайте, що не всі користувачі ставляться до direct серйозно. Можливо, було б краще відправити лист на пошту або навіть зателефонувати.

Обмеження в direct Instagram

Так, за допомогою цього інструменту можна налагоджувати і підтримувати контакт з багатьма іншими користувачами, але не варто забувати, що основне призначення Інстаграма — це обмін фотографіями та ведення своєї сторінки, а не листування. Можливо тому в директі Інстаграма існують деякі обмеження. Вони поширюються на кількість користувачів, яким ви можете відправити повідомлення відразу: їх повинно бути не більше 15 осіб. Тепер вам відомий ліміт на повідомлення директ в Інстаграмі.

Звичайно це обмеження не викликає труднощів, адже не завжди нам потрібно звертатися відразу до великої маси людей. Завдяки цьому ваш аккаунт буде відносно захищений від спаму direct. Якщо вам цікаво, скільки повідомлень можна відправити в директ, то майте на увазі, що обмеження поширюється лише на кількість співрозмовників, а не послань. Проте не завжди зручно переглядати довгу переписку в direct: тому при наявності постійного спілкування краще перейти на інший майданчик, створену безпосередньо для обміну повідомленнями.

На цьому обмеження за повідомленнями в директі Інстаграма не закінчуються. Є одне обмеження, яке дуже заважає багатьом користувачам: це відсутність діректа при відкритті Инстаграма з комп'ютера. На щастя, це обмеження можна частково зняти, встановивши певну програму і додаток Instagram на OC Android. 

Відправка фотографій і відео в direct Instagram

Те, що надіслати фото і відео можна двома способами, а повідомлення тільки одним, говорить про орієнтованості Інстаграма саме на медіафайли, а не на текст.

Щоб відправити фото або відео, потрібно зайти в direct, клікнути на значок "плюс" у верхньому правому кутку і вибрати або «Надіслати повідомлення», або «Відправити фото або відео». При виборі відправки повідомленням, ви зможете прикріпити медіафайли як збережені на вашому пристрої, так і зроблені прямо зараз. При виборі відправки фото і відео з'являється більше можливостей. До них відноситься можливість редагування, а також додавання опису або коментаря до відправляємого файлу. 

З цієї статті ви дізналися багато чого, в тому числі і те, як подивитися відповіді в директі Інстаграма. Новачкам ця стаття, безумовно, буде корисна. Бажаємо вам розвивати свою сторінку і добиватися поставлених цілей! Досвідчені користувачі Інстаграма навряд чи дізналися щось нове.

Іноді можна натрапити на скарги про те, що не приходять повідомлення у директ. Можливо, на даний момент ніхто з користувачів не відправив вам повідомлення. Щоб переконатися, що проблема не в цьому, варто відправити смс декільком користувачам, краще 5-7. Якщо відповідей від них не буде і ніяких повідомлень не з'явиться, можливо, слід звернутися в службу підтримки.

Як написати анонімне повідомлення

На жаль, можливості відправити анонімний текст на даному сервісі додано не було. Єдиний варіант - створити фейковий аккаунт з незаповненими даними і відправити текст користувачеві. У такому випадку можна вважати, що повідомлення було анонімним.

Читати також - Реєстрація в Instagram: Як зареєструватися в інстаграмі

Відео


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити