Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як зробити в інстаграмі персональний блог

Останнє оновлення: Понеділок, 20 січня 2020 Автор: Марина Швець

Як зробити в інстаграмі персональний блог

Instagram анонсував появу бізнес-профілів на початку літа. Всі очікували, що запуск відбудеться не раніше кінця року, але Instagram вирішив інакше.

У серпні функція стала доступна для жителів США. Щоб підключити бізнес-профіль в інших країнах, доводилося міняти VPN на американський. АЛЕ! Слава богу, мучилися ми не довго. Вже зараз можна зробити свою сторінку не особистої, а робочої всього за пару хвилин. Інструкція — нижче.

1. Зайдіть в налаштування Instagram. Виберіть «Переключитися на профіль компанії».

2. Далі Instagram попросить вас авторизуватися через Facebook. Зробіть це. Виберіть з переліку сторінку вашої компанії.

Важливо! Ви повинні бути адміністратором сторінки бренду в Facebook. Якщо у вас немає сторінки, її потрібно буде завести. Інакше бізнес-аккаунт просто не підключиться.

3. Заповніть інформацію, як зв'язатися з компанією. Instagram запропонує вам відразу заповнити поля — адреса, номер телефону та пошта. Ви можете внести дані одразу чи після відредагувати в налаштуваннях. Ця інформація з'явиться у вигляді кнопки «зв'язатися» поряд з кнопкою «підписатись».

Готово! Ваш профіль офіційно став «бізнес»! І ось такі нові функції з'явилися:

  • Кнопка «Зв'язатися» в шапці з інформацією. Натиснувши на неї, є можливість відкрити карту — «Як добратися», відразу набрати номер телефону — «Подзвонити» і «Відправити електронний лист».
  • Крім активного посилання на сайт, нижче відображається гіперпосилання адресою. Натиснувши на неї, користувач потрапляє в Google-карти.
  • Під ім'ям бренду з'являється категорія товару. Наприклад, food/drinks або spas/beauty/personal care. Вона імпортується з Facebook і поки редагувати у налаштуваннях Instagram її не можна.
  • Статистика! Покази, охоплення, залученість. Є інформація по кожній посаді і загальна цифра профілю. Мені особливо сподобалася, статистика про кліках на сайт, а також зовсім нова функція — кліки на кнопку «зв'язатися».

Важливо! Статистика з'явиться тільки за тим посадам, які будуть опубліковані після підключення бізнес-профілю.

 Читати також - Як переписуватись в Інстаграмі

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити