Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як зробити в інстаграмі персональний блог

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Марина Швець

Як зробити в інстаграмі персональний блог

Instagram анонсував появу бізнес-профілів на початку літа. Всі очікували, що запуск відбудеться не раніше кінця року, але Instagram вирішив інакше.

У серпні функція стала доступна для жителів США. Щоб підключити бізнес-профіль в інших країнах, доводилося міняти VPN на американський. АЛЕ! Слава богу, мучилися ми не довго. Вже зараз можна зробити свою сторінку не особистої, а робочої всього за пару хвилин. Інструкція — нижче.

Що він із себе представляє

Блогінг - це не тільки захоплення тисяч користувачів, а й сучасна професія, що вимагає певних знань і навичок. У найвідоміших авторів налічуються мільйони передплатників, яких потрібно постійно чимось зацікавлювати. Хтось спеціалізується на фітнесі, кулінарії, автомобілях, інші на виробах, лайфхаках, подорожах та інших активностях. Кожен з них придумує свої оригінальні "фішки", щоб створити сторінку цікавою і стимулювати гостей частіше на неї заглядати. Багато власників популярних профілів ведуть онлайн-щоденник не просто так-а з метою заробітку на рекламі, а також продажу власних або чужих товарів. Маючи армію "фанатів", можна отримувати непоганий дохід.

Якщо ви хочете використовувати дану соцмережу не тільки для спілкування з друзями, але і для прибутку, тоді вам необхідно знати, як зробити аккаунт в Instagram особистим блогом.

1. Зайдіть в налаштування Instagram. Виберіть «Переключитися на профіль компанії».

2. Далі Instagram попросить вас авторизуватися через Facebook. Зробіть це. Виберіть з переліку сторінку вашої компанії.

Важливо! Ви повинні бути адміністратором сторінки бренду в Facebook. Якщо у вас немає сторінки, її потрібно буде завести. Інакше бізнес-аккаунт просто не підключиться.

3. Заповніть інформацію, як зв'язатися з компанією. Instagram запропонує вам відразу заповнити поля — адреса, номер телефону та пошта. Ви можете внести дані одразу чи після відредагувати в налаштуваннях. Ця інформація з'явиться у вигляді кнопки «зв'язатися» поряд з кнопкою «підписатись».

Готово! Ваш профіль офіційно став «бізнес»! І ось такі нові функції з'явилися:

 • Кнопка «Зв'язатися» в шапці з інформацією. Натиснувши на неї, є можливість відкрити карту — «Як добратися», відразу набрати номер телефону — «Подзвонити» і «Відправити електронний лист».
 • Крім активного посилання на сайт, нижче відображається гіперпосилання адресою. Натиснувши на неї, користувач потрапляє в Google-карти.
 • Під ім'ям бренду з'являється категорія товару. Наприклад, food/drinks або spas/beauty/personal care. Вона імпортується з Facebook і поки редагувати у налаштуваннях Instagram її не можна.
 • Статистика! Покази, охоплення, залученість. Є інформація по кожній посаді і загальна цифра профілю. Мені особливо сподобалася, статистика про кліках на сайт, а також зовсім нова функція — кліки на кнопку «зв'язатися».

Важливо! Статистика з'явиться тільки за тим посадам, які будуть опубліковані після підключення бізнес-профілю.

 Читати також - Як переписуватись в Інстаграмі

Навіщо він потрібен

У широкому сенсі, бізнес-сторінка - Це місце, де блогер ділиться з оточуючими своїми ідеями, досвідом і думками, демонструє експертність у певній справі, працює над створенням бренду, просуває товари або послуги. Природно, щоб домогтися відчутних результатів, необхідно бути готовим щодня наполегливо і багато працювати над контентом, постійно навчатися фотозйомці, копірайтингу, обробці і монтажу, психології, маркетингу і багато чому іншому. Крім цього потрібно щиро любити те, чим займаєшся.

Що дає особистий блог в Instagram - питання, яке цікавить як нових, так і просунутих користувачів швидкозростаючої соцмережі. Перш за все, це тип облікового запису, що включає безліч різноманітних інструментів для просування конкретних продуктів або бренду. Створити аккаунт може будь-який зареєстрований користувач, навіть незважаючи на наявність інших профілів. Основне завдання подібного онлайн-щоденника-збір і аналіз інформації для визначення ЦА і відстеження статистики по ній. Саме від отриманих даних залежить ефективність майбутніх і поточних рекламних кампаній. Аналізуючи поведінкові фактори, можна покращувати якість контенту, залучаючи відвідувачів.

Плюси ведення сторінки

Перед тим як перейти, підключити і налаштувати особистий блог в Instagram, важливо вказати всі сильні і слабкі сторони. В першу чергу, перехід відкриває перед блогером більш розширений функціонал, якого немає в стандартному акаунті. Сам профіль з відповідним написом виглядає зовні привабливо і дає зрозуміти простим користувачам, що він створений для професійного блогінгу. Крім цього подібний формат подачі інформації володіє наступними перевагами:

 • Детальний опис профайлу-стає доступним меню контактів, натиснувши на кнопки з якого у відвідувача з'являється можливість зв'язатися з автором не тільки через Директ, але і по електронній пошті або номеру телефону.
 • Геолокація – якщо у вашій діяльності є представництво, то можна вказати точну адресу, що також значно збільшить кількість клієнтів.
 • Перегляд статистики - блогер може аналізувати дані про покази, часу активності аудиторії, збережених публікаціях, а користувач в свою чергу бачить скільки в мережі проводить власник бізнес-аккаунта.
 • Простота налаштування і запуску рекламних кампаній-правильно налаштована таргетингова реклама, це ключ до ефективного залучення цільової аудиторії.

Крім "технічних" аспектів, персональна сторінка володіє більш "життєвими" перевагами. Популярний блогер має можливість ділитися хвилюючою його інформацією з величезною кількістю людей, знаходити критику, підтримку, співрозмовників і однодумців, вдосконалюватися духовно і професійно.

Мінуси

Мінусів не так багато, до них відносять:

 • Відсутність опції прихованого аккаунта-перехід на бізнес-формат можливий тільки при загальнодоступному профілі.
 • Вкрай нестабільна прив'язка до Фейсбуку-часто соцмережі не бачать зв'язку між собою.
 • Явне зниження охоплення - алгоритм соціальної мережі побудований таким чином, що навмисно занижує показ персональних бізнес-сторінок, для того щоб вони зверталися за допомогою до платного просування (цей факт не доведений).

Поради щодо публікації + відео

Як включити особистий блог в Instagram ви вже знаєте, тепер розглянемо, що найкраще відвідати:

 • Записки про себе-відвідувачі повинні сприймати вас не просто як лектора, а скоріше як реальну особистість, далеко не ідеальну, з багажем помилок, яка при цьому має залізну силу волі і мотивує себе на самовдосконалення. Якщо сказати іншими словами-вам необхідно створити власний бренд.
 • Фотографії - досить важлива, але не основна складова. Хоча майданчик і вважається фотосетью, вона вже давно стала повноцінним місцем звичайного спілкування. Тому перше чого варто приділяти увагу-текстова складова, а потім вже графічна.
 • Пишіть про складне простими словами, на доступному для кожного мовою.
 • Торкайтеся життєвих питань. Соціальні теми з тверезим поглядом з боку користуються величезною популярністю. З них ваші передплатники дізнаються, що ви розумієте проблеми більшості і зацікавлені в суспільному житті людей.
 • Робіть розвантажувальні пости-коротенькі позначки практично "ні про що". Легкі фото, описи місць, вірші, пісні, думки, цитати і т. д.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити