Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як підписати фотографію в інстаграмі?

Останнє оновлення: Понеділок, 28 грудня 2020 Автор: Марина Швець

Як підписати фотографію в інстаграмі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Опублікувати фото в instagram - на перший погляд завдання просте. Але як тільки справа доходить до написання підпису до фотографії, проставлення хештегів, то тут все змінюється.

Пости з гарним фото, викликають відчуття, що автор інтресна, позитивна людина. Тим, що ви напишите під фото, ви можете або виправдати виникше відчуття, або спростувати. Це дуже важливо, особливо у випадку з аккаунтом для бізнесу. Уявіть, що підпис до посту з фотографією зачіски клієнта в записі перукарні буде текст, де майстер пише, що був п'яний і зробив все потворно, і що він співчуває клієнту. "Хто таке напише?", - возмутитесь ви! А я скажу, що знаходив і такі пости в інстаграмі, в яких текст під фото залишав у мене негатив і погані враження про акаунті в цілому. У цьому пості я хочу відповісти на питання - "Як підписати фотографію в інстаграмі?".

Не пишіть занадто очевидне

Дуже поширений тип помилки або поганого тону в інстаграм. Я реально не розумію, навіщо на фото, де ти їси бургер, писати - "Їм бургер"? Використовуйте опис в якості додаткової інформації, яку аудиторія не отримає подивившись фото. Це буде куди корисніше і цікавіше. Постійне писання очевидних текстів створює враження, що автор трохи не в здоровому глузді! Читайте також - Як переписуватись в Інстаграмі.

Пишіть розбірливо. Викладайте думки правильно. Не робіть помилок!

Якщо після прочитання ваших текстів під вашими фото в інстаграмі, у користувачів в голові виникає питання - "Що?", то можете забути про розкручування свого облікового запису. Будьте максимально зрозумілі. Не використовуйте спеціальних незрозумілих термінів. Інакше ви будете просто пролистані.

Також дуже важливо писати без помилок, тому що багато хто просто не люблять читати з помилками.

Менше строгості і офіціозу

Документальний і науковий стиль викладу - це не про інстаграм. Тут все набагато простіше. Відмовтеся від химерності, високих ідей і незримих таїнств у своєму тексті. Користувачі інстаграм не витрачають часу на розбір текстів, вони дивляться фото, кидають погляд на підпис, щоб зрозуміти суть фото і гортають далі.

Пишіть свої думки

Пости з вашим фото, які підписані фразами або цитатами інших людей будуть зустрічатися з неприязню. З великою часткою ймовірності, то що ви скопіюєте з будь-якого джерела, вже було прочитано вашими фоловерами. Ніхто не любить читати одне і те ж повторно. Всі люблять авторський унікальний контент.

Довгий текст ніхто не прочитає

Згадайте себе. Чи читаєте ви довгі тексти під фото в instagram. Я - ніколи! Мені просто лінь. Так само і більшості користувачів мережі. Пишіть 3-4 коротких речень і цього більш ніж достатньо!

Додайте заклик до дії

Відразу обмовлюся - робити цього в кожному пості не варто, інакше це буде виглядати як спам. Заклик до дії може суттєво оживити взаємодія з користувачем. Наприклад, можна запропонувати фоловерам дізнатися подробиці за посиланням. Зацікавлені обов'язково прислухаються поради.

До речі, дуже важливо, щоб заклик був видний. Instagram урізає частина тексту, показуючи лише верхні 3 рядка. Помістіть заклик зверху, щоб його бачили навіть ті, хто не натисне кнопку "далі".

Задавайте питання

Ще один спосіб підвищити інтерес фоловерів, а за одне і їх активність - поставити питання. Не будьте банальними. Запитуйте виходячи з реального інтересу, щиро. Якщо питати не про що, краще цього не робити!

Не вказуйте занадто багато хештегів

Велика кількість хештегів говорить про те, що автор націлений в першу чергу на отримання максимальної кількості лайків, а не на те, щоб його контент оцінили по достоїнству. 3-4 хештеги в описі не здатні спровокувати негатив. Не засмічуйте свій підпис під фото хештегом.

Якщо ви ставите багато хештегів, подбайте, щоб їх не було видно в згорнутому вигляді посту, тобто в перших трьох рядках. Для цього додайте кілька рядків з точкою або іншим знаком, щоб змістити список хештегів вниз.

Використовуйте смайлики

Смайлики оживляють текст, роблячи його більш позитивним і підвищують сприйняття. Крім того, з ними ви зможете істотно скоротити довжину тексту.

Згадуйте в свого підпису співавторів

Вкажіть в описі до фото посилання на автора. Нагадаю це робиться за допомогою знака @. Наприклад, @odinchuvak. Це пожвавить ваш текст. Можна вказати автора фото, або того, чию ідею або слова ви використали в описі. У разі, якщо ви приводите чужі слова, виділіть її лапками.

Читати також - Як зробити в інстаграмі персональний блог

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити