Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як видалити сторінку в інстаграмі?

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2024 Автор: Марина Швець

Як видалити сторінку в інстаграмі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Деякі люди поступово починають боротися із залежністю від соціальних мереж, тому нерідко цікавляться, як видалити сторінку в інстаграмі повністю. Instagram – популярна в світі соцмережа для розміщення фотографій, однак користувачі не завжди залишаються задоволеними її сервісами.

Навіщо видаляти акаунт у Instagram

Причини для видалення профілю в соціальній мережі можуть бути різними.

Деякі користувачі помічають, що приділяють ведення облікового запису в Instagram занадто багато часу на шкоду робочим та особистим справам. Та й реальне спілкування йде на другий план, його замінює на віртуальне.

А вчені з Університету Британської Колумбії кажуть, що власне життя починає здаватися користувачам недостатньо яскравим та цікавим у порівнянні з тим, як інші люди демонструють своє життя в Instagram.

І, нарешті, не всі хочуть, щоб їхні фотографії та історії були у загальному доступі.

Якщо ви теж не хочете показувати своє життя, то вже зроблені публікації можна архівувати. І тут їх не побачить ніхто, крім вас. Для цього треба:

  1. Зайти на свою сторінку у програмі та відкрити публікацію, яку хочете архівувати.
  2. Натиснути на три точки у верхньому правому кутку.
  3. У списку вибрати пункт «Архівувати».

Коли ви хочете взагалі відмовитися від Instagram, можна видалити свій профіль на деякий час або назавжди.

Як видалити сторінку в Інстаграмі через комп'ютер

Як видалити сторінку в Інстаграмі через комп'ютер

Щоб видалити сторінку в інстаграмі через комп'ютер, завітайте на офіційний сайт соціальної мережі. Якщо вхід не виконано, зробіть це, ввівши в запропоновані поля ваші логін та пароль. Натисніть на посилання «Редагувати профіль» у верхній частині сторінки. Перегорніть вкладку налаштувань вниз. Тут розташована опція видалення профілю в Instagram – «Заблокувати сторінку». Це перший спосіб деактивації аккаунта, який не видаляє сторінку назавжди, а лише «консервує» її на невизначений термін. Вибравши опцію, ви зробите так, що ваш профіль зникне з підписок у друзів, і всі користувачі в свою чергу не будуть мати можливість бачити вашу сторінку і заходити на неї.

Спосіб видалитися з Instagram повністю спеціально прихований від очей користувачів, щоб у них як можна довше не виникало спокуси зробити це. Він захований в угоді. Щоб не займатися тривалими пошуками, просто введіть у браузері посилання https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent (попередньо повинен бути зроблений вхід в профіль по логіну і паролю). Ви зробите на сторінці з підтвердженням видалення облікового запису. Вкажіть причину, по якій ви хочете зробити це, після чого натисніть кнопку «Видалити». Ваш профіль в Instagram буде видалено назавжди без можливості відновлення. Якщо ви вирішите знову користуватися соціальною мережею, реєстрацію доведеться проходити заново з вибором нового імені користувача.

Як видалити сторінку в Інстаграмі через телефон

Як видалити сторінку в Інстаграмі через телефон

Вкладка з пропозицією видалити сторінку в Інстаграмі через телефон не так давно була видалена зі сторінки основних налаштувань профілю. Додаток постійно оновлюється, намагаючись як можна довше утримувати увагу користувачів, тим більше що основний функціонал створення та завантаження фотографій доступний саме з телефону. В першу чергу розгляньте можливість блокування облікового запису. Як і через основний сайт з комп'ютера, в додатку дана опція розташована на сторінці параметрів профілю (кнопка у вигляді значок шестерінки) і так само просто блокує сторінку з можливістю її відновлення в будь-який момент за бажанням користувача.

Щоб видалити Instagram через телефон назавжди, перегорніть сторінку параметрів облікового запису вниз до розділу «Інформація». Клікніть по посиланню «Політика конфіденційності». Далі доведеться довго гортати вниз угоди. Зупиніться на розділі «Персональні налаштування» (Пункт 5). Трохи нижче (пункт «Строк зберігання матеріалів») ви побачите фразу «Детальніше про видалення облікового запису»). Натисніть на активному посиланню і на сторінці, що відкриється, виберіть пункт видалення облікового запису. Тут відкрийте посилання переходу на сторінку видалення. Введіть знову логін і пароль. Далі буде вже знайома процедура із зазначенням причини видалення і його підтвердженням.

Додаткові способи видалитися з Інстаграму

Якщо ви не бажаєте блокувати сторінку або видаляти її повністю, можна скористатися додатковими можливостями зупинки своєї активності в соціальній мережі. Перший спосіб – просто активуйте опцію «Закритий профіль» в налаштуваннях. Це приховає сторінку від тих користувачів, які не є вашими фоловерами.

Ще один спосіб – просто видалити всі фотографії і за бажанням очистити списки фоловерів і підписок, відкріпити аватар і почистити інформацію про себе. В результаті у вас буде абсолютно порожня сторінка, що дозволить вільно користуватися соціальною мережею, не побоюючись за те, що про вас дізнається хто-небудь із знайомих людей.

Відео

Читати також - Instagram для бізнесу

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити