Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як швидко набрати багато підписників в Інстаграмі — з 100 до 1 000 000

Останнє оновлення: Понеділок, 08 січня 2024 Автор: Марина Швець

Як набрати багато підписників в інстаграмі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Кількість способів розкрутки в Instagram на даний момент величезна. Кожен вибирає ту стратегію, яка приносить більший результат і підвищує активність в профілі. Щоб вибрати робочий спосіб, ознайомтеся з нашим матеріалом.

Як швидко набрати багато підписників у Інстаграмі: способи

Всі варіанти можна умовно розділити на платні і безкоштовні. Однак не всі платні способи будуть ефективними. Більшість сервісів і програм забезпечать вам накрутку кількості фоловерів і лайків, при цьому ви не залучите цільову аудиторію таким чином. Тому доводиться шукати інші шляхи і хитрощі щодо вирішення цієї проблеми. Виділимо основні способи, які допоможуть отримати багато підписників у Інстаграмі:

 • правильне використання хештегів;
 • взаємні підписки;
 • конкурси і покупка реклами;
 • безкоштовні сервіси та програми по розкрутці акаунтів;
 • спам посилання на свій профіль за рамками соціальної мережі;
 • цікаві ідеї для фотографій, які привернуть увагу аудиторії;
 • робота з рекомендованими користувачами;
 • просування власних тегів;
 • використовуйте запам'ятовуючийся нік;
 • залишайте позначки акаунтів популярних користувачів соцмережі на своїх публікаціях;
 • оригінальні описи з цитатами, закликами до обговорення.

Головне – це вибір мети, для якої ви хочете збільшити кількість підписників в Instagram.

Використання автоматичної накрутки за допомогою сайтів і програм має свої плюси і мінуси. До переваг можна віднести те, що в цьому варіанті ви прикладаєте не так багато зусиль. Досить зареєструватися в сервісі, задати параметри і чекати накрутки. Ви отримаєте бажані цифри в графі з кількістю фоловерів, або потрібну кількість лайків під фото або відео. Тут варто перейти до головного мінуса: ви не зможете створити спільноту або залучити цільову аудиторію до вашого профілю, товару або тематики публікацій.

Щоб набрати мінімальну базу фоловерів, можна використовувати безкоштовні програми, які працюють за бонусною системою. За певні дії і виконання завдань ви будете отримувати винагороду у вигляді фішек або бонусів, що можете обмінювати на підписки для вашого профілю.

Після отримання стабільної аудиторії і лайків на фото, можна приступати до більш ефективних способів, які допоможуть зібрати підписників в Instagram. Одним із ефективних способів залучення є хештеги.

Насамперед вивчіть список популярних тегів. Правильне використання підпису до публікації – це один з найважливіших пунктів при просуванні.

Як стати популярним в Інстаграмі: поради для звичайних користувачів

Як стати популярним в Інстаграмі

Щоб увійти в число користувачів, що набирають тисячі підписників і лайків на своїх сторінках, варто звернути увагу на деякі поради:

 • Заповніть профіль цікавою інформацією про себе, свої захоплення та інтереси. Можливо, це приверне однодумців в підписники.
 • Завантажуйте на свою сторінку як можна більше фотографій. Часті оновлення – один з головних критеріїв, за яким користувачі вибирають цікаві акаунти, на які згодом підпишуться. Цього правила необхідно дотримуватися і після того, як набереться достатня на вашу думку кількість підписників, так як відсутність оновлень може стати приводом для відписки.
 • Додавайте в профіль тільки якісні і цікаві фотографії. Користувачі з великою кількістю підписників регулярно фотографуються для свого Інстаграма, вибираючи різні ракурси, фон і образи.
  Майте на увазі, що великий інтерес викликають різні атрибути красивого життя – дорогі машини і будинки, шикарні ресторани і бутіки.
 • Поставте привабливу аватарку. Від неї багато в чому залежить відповідь на питання, як стати популярним в Інстаграмі. Саме аватарку в першу чергу бачать люди, навіть ще не зайшовши на вашу сторінку. Якщо вона зможе привернути увагу, користувач захоче подивитися і інші фотографії. Бажано, щоб аватарка була яскравою, можливо, навіть епатажної або провокаційною. При цьому не обов'язково, щоб на ній були саме ви.
 • Використовуйте хештегі під кожним фото. Користувачі часто шукають щось, визначене за ним, і велика ймовірність, що ваша фотографія буде серед інших в пошуковій видачі. Якщо вона зможе зацікавити, новий фолловер вам забезпечений.
  Корисно також вивчати популярні на даний момент хештегі і підписувати ними фотки. Присутність в «популярних» принесе якщо не багато підписників, то велика кількість лайків – точно. Але не використовуйте до фотографій хештегі, які до них не мають жодного стосунку. Така стратегія навряд чи виявиться корисною. Краще зробіть фотографії, до яких можна буде підібрати щось з популярних хештегів.
 • Вказуйте місце, де зроблено фото. Користувачі, які знають і люблять ці місця, обов'язково подивляться ваші фотографії і оцінять, а можливо, і підпишуться на сторінку. Також ваше фото побачать ті, хто теж відзначає це місце на своєму пості.
 • Спілкуйтеся з іншими користувачами. Шукайте за хештегами і в «Рекомендованих користувачах» людей зі спільними інтересами, ставте їм лайки, коментуйте фотографії. В Instagram в секунду ставиться понад 500 лайків і пишеться до 80 коментарів. Це означає, що більший шанс звернути на себе увагу надається при написанні коментаря. Людина, під чиїм фото, ви відмітетесь, швидше за все зацікавиться вашим аккаунтом, поставить у відповідь лайки чи підпишеться.
  Просто лайки – теж досить ефективний спосіб отримати у відповідь сердечка. Статистика Instagram показує, що на кожні 100 лайків, залишені іншим користувачам, припадає 21 у відповідь.
 • Підключіть Instagram до інших соціальних мереж. Так друзі з Вконтакте, Фейсбук, Твіттер зможуть побачити ваш аккаунт і підписатися на нього зі своєї сторінки Instagram.
 • Відкрийте профіль. Навіть за умови, що у вас чіпляюча аватарка, користувачі, що не мають можливості побачити інші фотографії, швидше за все не підпишуться на вас.
 • Підписуйтесь на інших користувачів Instagram. Мабуть, це один з найбільш дієвих способів. Чоловік, якого ви зафолловили, можливо, відповість взаємністю, за умови, що це не знаменитість і що у вас хоча б кілька хороших фотографій.

Як стати популярним в Інстаграмі: поради для акаунтів інтернет-магазинів та груп

Як стати популярним в Інстаграмі

Сторінки, що займаються продажем чого-небудь, групи в підтримку того чи іншої людини, групи за інтересами, а також інші подібні їм акаунти мають високі шанси набрати велику кількість підписників і лайків за короткий час. Але навіть якщо ваш товар або послуга дуже затребувані на ринку або ви займаєтеся благодійністю, без будь-яких дій з вашого боку новий аккаунт ніхто не помітить. Щоб він став популярним, необхідно:

 • Регулярно підписуватися на звичайних користувачів. Не витрачайте час на конкурентні, рекламні сторінки і акаунти відомих людей, тому що вони у відповідь на вас не підпишуться. Сконцентруйте всі дії на акаунти людей, які можуть стати вашими клієнтами або вступити в вашу групу.
 • Ставте побільше лайків. Людина, на якого ви підписалися, може не відразу звернути увагу на ваш аккаунт, а ось регулярні лайки швидше за все привернуть його увагу, і він зайде на вашу сторінку.
 • Завантажуйте частіше фотографії та з'являйтеся тим самим у стрічці.
 • Ставте хештегі.
 • Вкажіть в шапці аккаунта інформацію про вашу діяльність і контакти.

Платні способи просування акаунту

Якщо своїми силами проблему як стати популярним в Инстаграме вирішити не вдалося або ви не хочете витрачати на це час і сили, можна скористатися платними способами просування. Вони діляться на 2 основних види:

Перший спосіб передбачає розміщення реклами на популярних акаунтах з великою кількістю підписників. Суть полягає в тому, що ви домовляєтеся про надання рекламних послуг з власником однієї або декількох розкручених сторінок. Вони публікують посаду і відзначають вас на ньому з ненав'язливим текстом, який зможе зацікавити користувачів і спонукати їх перейти на вашу сторінку і підписатися на неї. Якщо ваша сторінка займається якимись продажами чи це офіційна група, даний спосіб є найбільш актуальним.

Програми для розкрутки більше підходять для сторінок реальних людей, які хочуть багато підписників. Функція подібних сервісів полягає в імітуванні вашої активності. Вони автоматично ставлять лайки на фотографії користувачів, вибрані за заздалегідь заданими параметрами, і підписуються на їх сторінки. Можна вибрати, наприклад, тільки тих людей, з якими у вас є спільні інтереси. Ці дії у відповідь залучають людей на вашу сторінку. 

Який би спосіб просування ви не вибрали, варто мати на увазі, що кращий результат завжди дає комплексна робота, а це значить, що чим більше способів ви будете використовувати, тим більше шансів стати популярним в Instagram.

Як швидко набрати багато підписників в Instagram — з 100 до 1 000 000: детальний розбір

Накрутка

Найпростіший, але не найефективніший спосіб, так як:

 1. Instagram постійно вдосконалює алгоритми - як мінімум, сервіс для накруток, може в будь-який момент перестати працювати, як максимум, можна нарватися на бан аккаунта.
 2. Накручені підписники не проявляють такої активності, як живі і часто відписуються.

Накрутки більше підходять для короткострокових цілей, наприклад, для арбітражу трафіку на оффери. На довгострокову перспективу краще використовувати інші методи набору підписників.

P.S. Якщо ви все — таки вирішили набрати підписників за допомогою накруток і масових активностей, робіть це акуратно-використовуйте проксі для Instagram.

Участь у Гіві у блогера

Це швидкий, більш якісний, ніж накрутки, але теж викликає нарікання спосіб набору аудиторії. Справа в тому, що підписники беруть участь в гівах заради халяви, а не заради вас. Вони навряд чи будуть читати пости, лайкати вас і коментувати і, швидше за все, взагалі відпишуться відразу після закінчення гіва.

Другий мінус гіва - в ньому бере участь кілька спонсорів. Ваш аккаунт - лише один із загального списку в пості, і ви нічим від них не відрізняєтеся в очах учасника гіва.

Але! Якщо у вас супер крутий контент, і ви самі - цікава особистість, частина людей залишиться, так що цей спосіб має право на існування. Просто потрібно розраховувати не тільки на приріст передплатників з гівів без зайвих зусиль, а опрацьовувати зв'язку «віральний контент + гіви», щоб в результаті не зіпсувати статистику свого аккаунта.

Реклама

Надійний і білий спосіб просування, якщо, звичайно, все зробити правильно.

Вам доступні:

 • реклама у блогера;
 • таргетована реклама.

Замовляючи рекламу у блогерів, будьте готові до підводних каменів — потрібно вирішити, де шукати блогерів (самим або на біржах), зрозуміти, який відсоток вашої ЦА у них в підписниках, і наскільки вони активні, перевірити блогера на накрутки, домовитися про ціну, проконтролювати, щоб все було зроблено правильно і в строк, проаналізувати ефективність співпраці.

Істотний плюс замовлення реклами у блогерів - при грамотному підході вона виглядає, як природна частина контенту, тому позитивно сприймається користувачами.

Таргетована реклама теж має свої нюанси, але тут все залежить від правильного налаштування рекламної кампанії, а не примх і чесності блогера.

Конкурси, акції

Основна відмінність конкурсів від Гівів в тому, що організатором виступає власник аккаунта, а не сторонній блогер. Ваш аккаунт не загубиться серед інших спонсорів, тому що у випадку з конкурсом спонсор тільки один — ви.

Чим ще конкурси краще стандартних гівів:

 • ви самі вибираєте приз - підберіть його під інтереси цільової аудиторії;
 • ви визначаєте механіку конкурсу;
 • ви можете розмістити у себе в акаунті пост з врученням призу або подарувати приз в прямому ефірі.

Просування через інші соцмережі або сайт

Якщо у вас є розкручені сторінки в соцмережах, канал на YouTube з великою кількістю підписників, відвідуваний блог — направляйте трафік на свій Instagram профіль.

Наприклад, зараз Тік-Ток - додаток #1 по скачуванням, автори коротких відео залучають звідти нових підписників на свої YouTube-канали та Instagram. Зазвичай розкручені блогери так і роблять-перенаправляють трафік туди-сюди, тому що це дійсно працює.

Якщо у вас немає розкручених акаунтів або каналу — займіться цим, в майбутньому вони принесуть вам профіт.

Цільові хештеги

Здавалося б, вже минув той час, коли можна було запхати кілометр хештегів в пост і за рахунок цього просувати аккаунт, але самі хештеги свою користь не втратили-просто потрібно вміти з ними працювати:

 • виключити зайві хештеги, залишити 3-5 цільових (незважаючи на те, що дозволено до 30);
 • не повторювати набір хештегів від поста до посту - це вважається спамом;
 • додавати хештеги не тільки в пост, але і в сторіс. Можна зробити Активний хештег в сторіс візуально невидимим, зменшивши його або сховавши за іншим об'єктом;
 • періодично використовувати брендові теги;
 • запустити челендж з унікальним хештегом;
 • використовувати трендові хештеги (але не завжди і упереміш з низькочастотними тегами, тому що по трендовим зазвичай висока конкуренція).

Важливо: якщо потрапити в ТОП по хештегу, можна залучити багато нових підписників!

Геомітки і геотеги

Принцип роботи схожий з хештегами, тому ми не будемо детально зупинятися на цьому пункті. Просто знайте, що геотеги і геотеги також можуть привести вам нових передплатників і клієнтів. Особливо, якщо у вас локальний бізнес, наприклад, кафе або піцерія.

Челленджі

Ми вже торкнулися теми челленджів в пункті про хештеги, а тепер розповімо докладніше.

Ви вже в курсі, скільки шуму наробили челленджі в Тік-Ток - там це один з основних видів контенту. Instagram подивився на все це неподобство і запустив свій стікер челленджів.

Суть проста - придумуєте трендову ідею челенджу, відзначаєте друзів, запускаєте в маси з брендованим хештегом і отримуєте приріст підписників.

Віральний контент

Створюючи вірусний і візуально привабливий контент, ви вирішуєте кілька завдань:

 • контент активно лайкають і коментують;
 • підписники регулярно відвідують профіль і дивляться інші публікації;
 • вашим контентом діляться з друзями і репостять в інші соцмережі.

Все це створює «магію» — алгоритми Instagram розуміють, що у вас цікавий профіль і починають його просувати, наприклад, показувати в рекомендаціях.

Читайте також - Як зробити в інстаграмі персональний блог

Особистий бренд

Особистий бренд – це образ та репутація, які з певного моменту починають просувати ваші проекти та сторінки у соцмережах без особливих зусиль. Створіть власний бренд, і люди самі почнуть вас шукати у всіх соцмережах.

Звичайно, спочатку потрібно витратити час і сили, наприклад, придумати крутий експертний контент або створити продукт, який матиме попит і асоціюватиметься з вами.

Знімайте Reels

Reels працюють за принципом Тік-Тока, і якщо ваш ролик потрапляє до рекомендацій, то це може дати швидку притоку передплатників.

При публікації ролика не забувайте додавати його в основну сітку профілю та ставити привабливу обкладинку.

Не ігноруйте Reels, тому що це один з небагатьох способів швидко набрати передплатників без накрутки, легальними методами та безкоштовно. Чи не витрачаючи великі бюджети на рекламу.

Правильне оформлення профілю

Мало просто привабити трафік на свою сторінку — потрібно викликати у гостей бажання передплатити. Розповідаємо, як правильно оформити профіль:

 • вибираємо нік, що запам'ятовується;
 • додаємо гарне фото чи ілюстрацію на аватарку;
 • створюємо привабливий опис профілю;
 • оформляємо highlights;
 • додаємо контакти та посилання на інші свої соцмережі чи проекти – для цього можна використовувати мультипосилання;
 • налаштовуємо велику кнопку "Підписатися" - як би натякаємо.

Відстеження статистики

Регулярно стежте за статистикою, щоб розуміти, які дії призводять до приросту передплатників.

Щоб мати доступ до повної статистики Інстаграм профілю, рекомендуємо перевести свій обліковий запис у статус «Бізнес» або «Профіль автора» (якщо ви це ще не зробили). Це безкоштовно та ні до чого вас не зобов'язує.

Виходьте в прямому ефірі в Instagram

Проводьте прямі трансляції в Instagram, щоб безпосередньо взаємодіяти з аудиторією. Це сприяє залученню в реальному часі та формуванню почуття спільноти.

Наприклад, ви можете влаштовувати віртуальні події, такі як запуск продукту, показувати короткі навчальні матеріали або просто проводити відверті чати та сесії запитань і відповідей. Якщо у вас інтернет-магазин, користувачі можуть навіть купувати ваші товари в режимі реального часу.

Крім того, ви можете ділитися цими прямими трансляціями як історіями, що тривають 24 години, дозволяючи підписникам, які пропустили їх, надолужити пропущене пізніше.

Як максимально ефективно використовувати своїх підписників в Instagram

Отже, у вас є пристойна кількість підписників в Instagram - дай п'ять!

Але будьмо реалістами, справа не лише в цифрах. Йдеться про створення жвавої спільноти, яка так само захоплена вашими публікаціями, як і ви.

Ось п'ять способів утримати існуючих підписників на вашому контенті:

 • Спілкуйтеся з підписниками: Instagram не для монологів - це місце для спілкування. Відповідайте на коментарі, запитуйте своїх підписників, що вони думають, і заохочуйте користувацький контент.
 • Пропонуйте постійну цінність: Незалежно від того, чи це вбивчі інструкції, ексклюзивні промокоди або просто гарний сміх, переконайтеся, що кожна публікація додає цінності стрічкам ваших підписників. Мета полягає в тому, щоб вони поверталися до вас знову і знову.
 • Покажіть свою людську сторону: Люди спілкуються з людьми, тому скиньте корпоративну маску. Покажіть своїм підписникам справжні обличчя та історії, що стоять за вашим брендом. Можливо, це буде день з життя вашого чудового кафе або прожектори співробітників.
 • Будьте в курсі трендів: Instagram постійно змінюється. Те, що працювало вчора, може не працювати завтра. Будь то популярний фільтр, вірусний челендж або нова функція - не зволікайте і спробуйте. Це зробить вашу стрічку свіжою, а ваших підписників заінтригує.
 • Відстежуйте аналітику: Слідкуйте за цими показниками, щоб дізнатися, які пости подобаються вашим підписникам, а які не дуже, і коли вони найбільш активні. Ці дані допоможуть вам вдосконалити свою стратегію і створити більш цікавий контент.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити