Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як набрати багато підписників в інстаграмі? Як стати популярним в інстаграмі?

Останнє оновлення: Понеділок, 28 грудня 2020 Автор: Марина Швець

Як набрати багато підписників в інстаграмі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Кількість способів розкрутки в Instagram на даний момент величезна. Кожен вибирає ту стратегію, яка приносить більший результат і підвищує активність в профілі. Щоб вибрати робочий спосіб, ознайомтеся з нашим матеріалом.

Як швидко набрати багато підписників у Інстаграмі: способи

Всі варіанти можна умовно розділити на платні і безкоштовні. Однак не всі платні способи будуть ефективними. Більшість сервісів і програм забезпечать вам накрутку кількості фоловерів і лайків, при цьому ви не залучите цільову аудиторію таким чином. Тому доводиться шукати інші шляхи і хитрощі щодо вирішення цієї проблеми. Виділимо основні способи, які допоможуть отримати багато підписників у Інстаграмі:

 • правильне використання хештегів;
 • взаємні підписки;
 • конкурси і покупка реклами;
 • безкоштовні сервіси та програми по розкрутці акаунтів;
 • спам посилання на свій профіль за рамками соціальної мережі;
 • цікаві ідеї для фотографій, які привернуть увагу аудиторії;
 • робота з рекомендованими користувачами;
 • просування власних тегів;
 • використовуйте запам'ятовуючийся нік;
 • залишайте позначки акаунтів популярних користувачів соцмережі на своїх публікаціях;
 • оригінальні описи з цитатами, закликами до обговорення.

Головне – це вибір мети, для якої ви хочете збільшити кількість підписників в Instagram.

Використання автоматичної накрутки за допомогою сайтів і програм має свої плюси і мінуси. До переваг можна віднести те, що в цьому варіанті ви прикладаєте не так багато зусиль. Досить зареєструватися в сервісі, задати параметри і чекати накрутки. Ви отримаєте бажані цифри в графі з кількістю фоловерів, або потрібну кількість лайків під фото або відео. Тут варто перейти до головного мінуса: ви не зможете створити спільноту або залучити цільову аудиторію до вашого профілю, товару або тематики публікацій.

Щоб набрати мінімальну базу фоловерів, можна використовувати безкоштовні програми, які працюють за бонусною системою. За певні дії і виконання завдань ви будете отримувати винагороду у вигляді фішек або бонусів, що можете обмінювати на підписки для вашого профілю.

Після отримання стабільної аудиторії і лайків на фото, можна приступати до більш ефективних способів, які допоможуть зібрати підписників в Instagram. Одним із ефективних способів залучення є хештеги.

Насамперед вивчіть список популярних тегів. Правильне використання підпису до публікації – це один з найважливіших пунктів при просуванні.

Як стати популярним в Інстаграмі: поради для звичайних користувачів

Як стати популярним в Інстаграмі

Щоб увійти в число користувачів, що набирають тисячі підписників і лайків на своїх сторінках, варто звернути увагу на деякі поради:

 • Заповніть профіль цікавою інформацією про себе, свої захоплення та інтереси. Можливо, це приверне однодумців в підписники.
 • Завантажуйте на свою сторінку як можна більше фотографій. Часті оновлення – один з головних критеріїв, за яким користувачі вибирають цікаві акаунти, на які згодом підпишуться. Цього правила необхідно дотримуватися і після того, як набереться достатня на вашу думку кількість підписників, так як відсутність оновлень може стати приводом для відписки.
 • Додавайте в профіль тільки якісні і цікаві фотографії. Користувачі з великою кількістю підписників регулярно фотографуються для свого Інстаграма, вибираючи різні ракурси, фон і образи.
  Майте на увазі, що великий інтерес викликають різні атрибути красивого життя – дорогі машини і будинки, шикарні ресторани і бутіки.
 • Поставте привабливу аватарку. Від неї багато в чому залежить відповідь на питання, як стати популярним в Інстаграмі. Саме аватарку в першу чергу бачать люди, навіть ще не зайшовши на вашу сторінку. Якщо вона зможе привернути увагу, користувач захоче подивитися і інші фотографії. Бажано, щоб аватарка була яскравою, можливо, навіть епатажної або провокаційною. При цьому не обов'язково, щоб на ній були саме ви.
 • Використовуйте хештегі під кожним фото. Користувачі часто шукають щось, визначене за ним, і велика ймовірність, що ваша фотографія буде серед інших в пошуковій видачі. Якщо вона зможе зацікавити, новий фолловер вам забезпечений.
  Корисно також вивчати популярні на даний момент хештегі і підписувати ними фотки. Присутність в «популярних» принесе якщо не багато підписників, то велика кількість лайків – точно. Але не використовуйте до фотографій хештегі, які до них не мають жодного стосунку. Така стратегія навряд чи виявиться корисною. Краще зробіть фотографії, до яких можна буде підібрати щось з популярних хештегів.
 • Вказуйте місце, де зроблено фото. Користувачі, які знають і люблять ці місця, обов'язково подивляться ваші фотографії і оцінять, а можливо, і підпишуться на сторінку. Також ваше фото побачать ті, хто теж відзначає це місце на своєму пості.
 • Спілкуйтеся з іншими користувачами. Шукайте за хештегами і в «Рекомендованих користувачах» людей зі спільними інтересами, ставте їм лайки, коментуйте фотографії. В Instagram в секунду ставиться понад 500 лайків і пишеться до 80 коментарів. Це означає, що більший шанс звернути на себе увагу надається при написанні коментаря. Людина, під чиїм фото, ви відмітетесь, швидше за все зацікавиться вашим аккаунтом, поставить у відповідь лайки чи підпишеться.
  Просто лайки – теж досить ефективний спосіб отримати у відповідь сердечка. Статистика Instagram показує, що на кожні 100 лайків, залишені іншим користувачам, припадає 21 у відповідь.
 • Підключіть Instagram до інших соціальних мереж. Так друзі з Вконтакте, Фейсбук, Твіттер зможуть побачити ваш аккаунт і підписатися на нього зі своєї сторінки Instagram.
 • Відкрийте профіль. Навіть за умови, що у вас чіпляюча аватарка, користувачі, що не мають можливості побачити інші фотографії, швидше за все не підпишуться на вас.
 • Підписуйтесь на інших користувачів Instagram. Мабуть, це один з найбільш дієвих способів. Чоловік, якого ви зафолловили, можливо, відповість взаємністю, за умови, що це не знаменитість і що у вас хоча б кілька хороших фотографій.

Як стати популярним в Інстаграмі: поради для акаунтів інтернет-магазинів та груп

Як стати популярним в Інстаграмі

Сторінки, що займаються продажем чого-небудь, групи в підтримку того чи іншої людини, групи за інтересами, а також інші подібні їм акаунти мають високі шанси набрати велику кількість підписників і лайків за короткий час. Але навіть якщо ваш товар або послуга дуже затребувані на ринку або ви займаєтеся благодійністю, без будь-яких дій з вашого боку новий аккаунт ніхто не помітить. Щоб він став популярним, необхідно:

 • Регулярно підписуватися на звичайних користувачів. Не витрачайте час на конкурентні, рекламні сторінки і акаунти відомих людей, тому що вони у відповідь на вас не підпишуться. Сконцентруйте всі дії на акаунти людей, які можуть стати вашими клієнтами або вступити в вашу групу.
 • Ставте побільше лайків. Людина, на якого ви підписалися, може не відразу звернути увагу на ваш аккаунт, а ось регулярні лайки швидше за все привернуть його увагу, і він зайде на вашу сторінку.
 • Завантажуйте частіше фотографії та з'являйтеся тим самим у стрічці.
 • Ставте хештегі.
 • Вкажіть в шапці аккаунта інформацію про вашу діяльність і контакти.

Платні способи просування акаунту

Якщо своїми силами проблему як стати популярним в Инстаграме вирішити не вдалося або ви не хочете витрачати на це час і сили, можна скористатися платними способами просування. Вони діляться на 2 основних види:

Перший спосіб передбачає розміщення реклами на популярних акаунтах з великою кількістю підписників. Суть полягає в тому, що ви домовляєтеся про надання рекламних послуг з власником однієї або декількох розкручених сторінок. Вони публікують посаду і відзначають вас на ньому з ненав'язливим текстом, який зможе зацікавити користувачів і спонукати їх перейти на вашу сторінку і підписатися на неї. Якщо ваша сторінка займається якимись продажами чи це офіційна група, даний спосіб є найбільш актуальним.

Програми для розкрутки більше підходять для сторінок реальних людей, які хочуть багато підписників. Функція подібних сервісів полягає в імітуванні вашої активності. Вони автоматично ставлять лайки на фотографії користувачів, вибрані за заздалегідь заданими параметрами, і підписуються на їх сторінки. Можна вибрати, наприклад, тільки тих людей, з якими у вас є спільні інтереси. Ці дії у відповідь залучають людей на вашу сторінку. 

Який би спосіб просування ви не вибрали, варто мати на увазі, що кращий результат завжди дає комплексна робота, а це значить, що чим більше способів ви будете використовувати, тим більше шансів стати популярним в Instagram.

Читайте також - Як зробити в інстаграмі персональний блог

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити