Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як відновити акаунт в Інстаграмі?

Останнє оновлення: Вівторок, 16 січня 2024 Автор: Марина Швець

Як відновити акаунт в Інстаграмі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Instagram – популярна соціальна мережа, де основним контентом є фотознімки і короткі відео, що викладаються користувачами. Практично кожен користувач смартфонів на iOS і Android знайомий з офіційним мобільним додатком даного ресурсу. Багато наповнюють свої акаунти власними або тематичними знімками, використовує їх у рекламних/комерційних цілях, просто заводять за принципом «У всіх є, і в мене буде!». У користувачів нерідко виникають проблеми з використанням Instagram, а один з найпопулярніших питань: «Як відновити сторінку в Інстаграмі, якщо до неї був втрачений доступ з певних причин?». Далі в статті мова піде саме про це.

Видалення і інші причини втрати доступу

Насправді все досить просто. Обліковий запис може бути видалений, зламаний, або тимчасово заблокований, що звичайно робить сам власник, так і про банальну забудькуватість щодо авторизаційних даних теж варто пам'ятати. Відразу варто обговорити питання про те, як відновити сторінку в Інстаграмі після видалення, адже його нерідко задають, а відповідь є вкрай розчаровуючею. (Як видалити сторінку в інстаграмі?)

Повернути видалений аккаунт не представляється можливим, оскільки такими є правила конфіденційності соціальної мережі.

Також неможливо буде відновити ім'я користувача, яке використовувалося для конкретної сторінки.

Єдиний варіант того, як відновити акаунт у Інстаграмі після видалення, – це відправити скаргу певного змісту в службу підтримки мережі. Причиною для відновлення може стати лише те, що адміністрація мережі справила видалення реально діючого профілю, який був зламаний і викликав підозри. Випадки таких повернень поодинокі, але вони бувають, а тому, якщо користувач відноситься до категорії незаконно «видалених», то спробувати домогтися справедливості варто.

Більш детальну інформацію про відновлення инстаграма можна дізнатися на офіційному сайті: https://www.facebook.com/help/instagram/1068717813216421/?helpref=hc_fnav&cms_id=1068717813216421

Як відновити пароль в Інстаграмі

Забути пароль може кожен, навіть на етапі створення самого запису, а тому необхідно знати основні способи його відновлення.

Спосіб №1

Найпростіший варіант:

 1. Необхідно перейти за посиланням: https://www.instagram.com/accounts/password/reset/.
 2. Ввести потрібні дані в форму і натиснути на кнопку скидання. Потім користувач отримає відповідне повідомлення про те, що інструкція по скиданню відправлена на пошту, до якої прив'язаний аккаунт. Природно, обов'язково мати доступ до пошти.
 3. Натиснувши на кнопку скидання можна потрапити на сторінку, де буде запропоновано ввести пароль, який на цей раз дуже потрібно постаратися не забути.

Спосіб №2

При роботі через мобільний додаток відновити пароль можна, використовуючи синхронізацію з Facebook, або через номер прив'язаний до аккаунту телефону.

Діємо наступним чином:

 1. При вході на авторизаційний екран необхідно натиснути на кнопку, підтвердивши те, що дані для входу забуті.
 2. Потім вибрати один з запропонованих варіантів.
 3. Після вводу імені або e-mail'ом а все одно будуть запропоновані варіанти з відправкою SMS та підключення до Facebook, а тому перший варіант призначений лише для знаходження потрібного облікового запису, але не для розблокування доступу до нього.
 4. У розділі відправки SMS потрібно лише ввести номер телефону та перейти за посиланням, надісланої в повідомленні. Кінцевим пунктом буде та ж сторінка з формою введення нового пароля.
 5. Вхід через Facebook – це теж не самий складний варіант, якщо раніше акаунти двох соцмереж були синхронізовані. Досить натиснути потрібну кнопку і ввести логін/пароль від Facebook.

Таким чином, можна відновити пароль Instagram через номер телефону і сторінку Facebook. Якщо жоден із способів не допомагає, то знову варто йти шляхом звернення в службу підтримки, де зобов'язані допомогти в знаходженні виходу із ситуації.

Тимчасове відключення облікового запису

Щоб не виникало питань про те, як відновити видалений акаунт у Інстаграмі, розумніше буде його відключити тимчасово з правом подальшого відновлення.

Робить це досить просто:

 1. Переходимо на Instagram.com, авторизуясь при цьому під своїми даними. Натискаємо на меню, зазначене на скріншоті.Тимчасове відключення облікового запису
 2. Потім вибираємо пункт «Редагувати профіль».
 3. У першій же вкладці бачимо потрібну нам функцію.Тимчасове відключення облікового запису
 4. Заповнюємо форму і підтверджуємо дію.Тимчасове відключення облікового запису

Основна перевага даного способу перед видаленням полягає в тому, що в будь-який момент можна буде авторизуватися зі своїм логіном/e-mail ом і паролем, тим самим розблокувавши доступ до сторінки. Варто задуматися про те, чи потрібно видаляти ваш профіль!

Що робити, якщо зламали і змінили відомості для доступу

Якщо шукайте спосіб, чи можна повернути аккаунт в Інстаграмі, який зламали, то єдиним варіантом є звернення в службу технічної підтримки. Необхідно буде надати ряд документів для доказу, що це дійсно ви володієте обліковим.

Доступ до електронної пошти, зазначеної при реєстрації, буде ще одним плюсом в боротьбі за профіль.

Для звернення до модераторів потрібно натиснути на розділ "Допомога", в нижній панелі інструментів офіційного сайту соціальної мережі. 

Після цього перед вами відкриється Довідковий центр соцмережі з докладними відповідями на найбільш поширені питання, а також з конкретними інструкціями і кроками для тієї чи іншої ситуації. Інформація довідкового центру допоможе дізнатися, як відновити другий аккаунт в Instagram після злому.

Як повернути профіль, якщо його забанили

Як і в вищеописаному випадку, єдиним рішенням є звернення в службу підтримки. Потрібно залишити скаргу, вказавши логін, адресу електронної пошти, тип (особистий або комерційний). Після відправки прохання на ваш емейл прийде інструкція з конкретними кроками.

Найбільш важливий момент в цьому випадку - зворотний зв'язок від співробітників Instagram. Тому, якщо запит не отримав відповіді, відправляйте його повторно.

Як захиститися від злому і втрати даних, після того як відновив свій Instagram

Ось кілька ефективних порад для попередження проблем з доступом:

 1. Придумайте складний пароль, що не повторюється з комбінаціями для інших соціальних мереж або використовуються email. Запишіть його і збережіть на майбутнє. Оптимальний варіант, якщо код буде містити великі і великі літери, цифри, а також спеціальні знаки.
 2. Створіть додаткову поштову скриньку для авторизації при реєстрації на різних майданчиках, в тому числі соціальних мережах.
 3. Використовуйте двофакторну аутентифікацію для максимальної безпеки.
 4. Регулярно перевіряйте гаджети на наявність вірусів.
 5. Не виконуйте вхід в свої акаунти за допомогою чужих пристроїв.
 6. Зберігайте розміщені публікації та історії, щоб в подальшому була можливість відновлення створеного контенту.
 7. Не порушуйте правила і вимоги соцмережі.
 8. Опублікуйте хоча б одну фотографію власника, незалежно від того, чи є сторінка комерційною або особистою.
 9. Не входьте через неперевірені програми та сайти.
 10. Прив'яжіть до Instagram обліковий запис Фейсбук і телефонний номер.
 11. Не відправляйте спам іншим користувачам, проявляйте ввічливість і так під час спілкування. Це скоротить приводи для подачі на Вас скарги.

Необхідно сказати, що є різні способи, як відновити деактивований аккаунт Instagram. Спробуйте кожен з них, щоб швидко домогтися бажаного результату. Однак фахівці рекомендують заздалегідь убезпечити себе і слідувати порадам, представленими вище. Це дозволить заощадити час і зберегти нервові клітини.

У статті детально розказано про те, як відновити Instagram за номером телефону і за допомогою інших особистих даних власника сторінки. Важливо дотримуватися основні правила безпеки щодо персональних даних і ті правила, що встановлені для користувачів адміністрацією соціальної мережі. У цьому випадку мінімізується, як ризик злому, так і можливість видалення сторінки модераторами ресурсу за підозрами в якихось нечесних діях з боку її власника.

Часті запитання (FAQ)

Чи можуть вас зламати через direct повідомлення в Instagram?

У минулому були випадки, коли хакери надсилали прямі повідомлення людям, які видавали себе за Instagram. У цих повідомленнях користувачеві акаунта пропонувалося натиснути на посилання, що давало змогу хакеру отримати доступ до акаунта в Instagram. Найкращий спосіб уникнути цього - просто не натискати на жодні посилання в повідомленнях, якщо ви не знаєте і не довіряєте цій людині.

Чи можна зламати 2-етапну верифікацію в Instagram?

Якщо код 2FA надсилається на ваш телефон у вигляді текстового повідомлення, то так, його можна зламати таким чином. Якщо хакер знає ваш номер телефону, він може клонувати номер і перехоплювати текст, коли він надходить. Однак, якщо ви використовуєте додаток-автентифікатор на своєму телефоні, наприклад, Google Authenticator або Authy, то перехоплення сторонньою третьою стороною неможливе.

Як довго Instagram може блокувати ваш акаунт?

Якщо ваш акаунт був заблокований Instagram, його відновлення може зайняти до місяця. Якщо ви вимкнули акаунт самостійно, ви можете залишити його вимкненим на скільки завгодно довго.

Скільки часу потрібно Instagram, щоб відновити мій акаунт?

Бажано почекати близько доби, перш ніж знову активувати свій акаунт. Це пов'язано з тим, що процес деактивації може зайняти до 24 годин для Instagram.

Чому мій акаунт в Instagram заблоковано на 30 днів?

30-денний "бан" означає, що Instagram вважає, що ви порушили одну з умов надання послуг (хоча іноді це помилка). Повторні порушення можуть призвести до повного блокування акаунта.

Відео

Читайте також - Реєстрація в Instagram: Як зареєструватися в інстаграмі

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# __olegivna 13.09.2022, 22:11
Не скидає пароль на номер телефону
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата