Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як відновити акаунт в Інстаграмі?

Останнє оновлення: Понеділок, 20 січня 2020 Автор: Марина Швець

Як відновити акаунт в Інстаграмі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Instagram – популярна соціальна мережа, де основним контентом є фотознімки і короткі відео, що викладаються користувачами. Практично кожен користувач смартфонів на iOS і Android знайомий з офіційним мобільним додатком даного ресурсу. Багато наповнюють свої акаунти власними або тематичними знімками, використовує їх у рекламних/комерційних цілях, просто заводять за принципом «У всіх є, і в мене буде!». У користувачів нерідко виникають проблеми з використанням Instagram, а один з найпопулярніших питань: «Як відновити сторінку в Інстаграмі, якщо до неї був втрачений доступ з певних причин?». Далі в статті мова піде саме про це.

Видалення і інші причини втрати доступу

Насправді все досить просто. Обліковий запис може бути видалений, зламаний, або тимчасово заблокований, що звичайно робить сам власник, так і про банальну забудькуватість щодо авторизаційних даних теж варто пам'ятати. Відразу варто обговорити питання про те, як відновити сторінку в Інстаграмі після видалення, адже його нерідко задають, а відповідь є вкрай розчаровуючею. (Як видалити сторінку в інстаграмі?)

Повернути видалений аккаунт не представляється можливим, оскільки такими є правила конфіденційності соціальної мережі.

Також неможливо буде відновити ім'я користувача, яке використовувалося для конкретної сторінки.

Єдиний варіант того, як відновити акаунт у Інстаграмі після видалення, – це відправити скаргу певного змісту в службу підтримки мережі. Причиною для відновлення може стати лише те, що адміністрація мережі справила видалення реально діючого профілю, який був зламаний і викликав підозри. Випадки таких повернень поодинокі, але вони бувають, а тому, якщо користувач відноситься до категорії незаконно «видалених», то спробувати домогтися справедливості варто.

Більш детальну інформацію про відновлення инстаграма можна дізнатися на офіційному сайті: https://ru-ru.facebook.com/help/instagram/1068717813216421/?helpref=hc_fnav

Як відновити пароль в Інстаграмі

Забути пароль може кожен, навіть на етапі створення самого запису, а тому необхідно знати основні способи його відновлення.

Спосіб №1

Найпростіший варіант:

 1. Необхідно перейти за посиланням: https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=ru.
 2. Ввести потрібні дані в форму і натиснути на кнопку скидання. Потім користувач отримає відповідне повідомлення про те, що інструкція по скиданню відправлена на пошту, до якої прив'язаний аккаунт. Природно, обов'язково мати доступ до пошти.
 3. Натиснувши на кнопку скидання можна потрапити на сторінку, де буде запропоновано ввести пароль, який на цей раз дуже потрібно постаратися не забути.

Спосіб №2

При роботі через мобільний додаток відновити пароль можна, використовуючи синхронізацію з Facebook, або через номер прив'язаний до аккаунту телефону.

Діємо наступним чином:

 1. При вході на авторизаційний екран необхідно натиснути на кнопку, підтвердивши те, що дані для входу забуті.
 2. Потім вибрати один з запропонованих варіантів.
 3. Після вводу імені або e-mail'ом а все одно будуть запропоновані варіанти з відправкою SMS та підключення до Facebook, а тому перший варіант призначений лише для знаходження потрібного облікового запису, але не для розблокування доступу до нього.
 4. У розділі відправки SMS потрібно лише ввести номер телефону та перейти за посиланням, надісланої в повідомленні. Кінцевим пунктом буде та ж сторінка з формою введення нового пароля.
 5. Вхід через Facebook – це теж не самий складний варіант, якщо раніше акаунти двох соцмереж були синхронізовані. Досить натиснути потрібну кнопку і ввести логін/пароль від Facebook.

Таким чином, можна відновити пароль Instagram через номер телефону і сторінку Facebook. Якщо жоден із способів не допомагає, то знову варто йти шляхом звернення в службу підтримки, де зобов'язані допомогти в знаходженні виходу із ситуації.

Тимчасове відключення облікового запису

Щоб не виникало питань про те, як відновити видалений акаунт у Інстаграмі, розумніше буде його відключити тимчасово з правом подальшого відновлення.

Робить це досить просто:

 1. Переходимо на Instagram.com, авторизуясь при цьому під своїми даними. Натискаємо на меню, зазначене на скріншоті.Тимчасове відключення облікового запису
 2. Потім вибираємо пункт «Редагувати профіль».
 3. У першій же вкладці бачимо потрібну нам функцію.Тимчасове відключення облікового запису
 4. Заповнюємо форму і підтверджуємо дію.Тимчасове відключення облікового запису

Основна перевага даного способу перед видаленням полягає в тому, що в будь-який момент можна буде авторизуватися зі своїм логіном/e-mail ом і паролем, тим самим розблокувавши доступ до сторінки. Варто задуматися про те, чи потрібно видаляти ваш профіль!

У статті детально розказано про те, як відновити Instagram за номером телефону і за допомогою інших особистих даних власника сторінки. Важливо дотримуватися основні правила безпеки щодо персональних даних і ті правила, що встановлені для користувачів адміністрацією соціальної мережі. У цьому випадку мінімізується, як ризик злому, так і можливість видалення сторінки модераторами ресурсу за підозрами в якихось нечесних діях з боку її власника.

Читайте також - Реєстрація в Instagram: Як зареєструватися в інстаграмі

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити