Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Пошук людей в Інстаграмі (4 способу)

Останнє оновлення: Неділя, 07 січня 2024 Автор: Марина Швець

Пошук людей в Інстаграмі

Ймовірно, кожна людина, реєструючись на новому сайті або сервісі, в першу чергу хоче дізнатися, а хто ж ще з його друзів або знайомих теж вже є там. Так і після реєстрації в Інстаграмі одна з перших речей, які зазвичай роблять новачки – це пошук людей, яких вони знають.

Про те, як знайти потрібних нам людей ми докладно розповімо в цій статті, показавши вам відразу кілька способів.

Відразу зауважу, що в Instagram шукати кого-небудь значно складніше, ніж в інших соціальних мережах. Головним чином ця складність пов'язана з тим, що при реєстрації система не вимагає від людини ні введення його справжніх імені та прізвища, ні інших даних, за якими його можна було легко знайти . Це призводить до того, що в деяких випадках щоб виявити необхідний обліковий запис потрібно пройти цілий квест.

Як знайти людину в Інстаграмі? (використовуючи нік користувача)

Найпростіший спосіб знайти людину в Інстаграмі – це пошук по ніку. Якщо ви знаєте, який логін вказав ваш знайомий при реєстрації, то знайти його у вас не складе ніяких проблем.

Для цього відразу після запуску додатка Instagram перейдіть на його 2 сторінку в вигляді лупи.

Інстаграм

Тепер натисніть пальцем на рядок пошуку і перейдіть у вкладку "Люди".

Інстаграм

У рядку пошуку введіть нік вашого друга. Тепер можете перейти в його аккаунт і при бажанні підписатися.

Пошук людей в Instagram через підписки

Якщо ви хочете знайти якусь людини в Instagram і знаєте, що у вас з них є спільні знайомі, на яких ви вже підписані, то, ймовірно, найкращим способом буде пошук людей через підписки.

Для прикладу, давайте знайдемо Ксенію Собчак, знаючи акаунт Бородіної. Щоб зробити задумане потрібно зайти на запис до другої дівчини і натиснути на лічильник з її підписниками.

Інстаграм

Після цього ви перейдете до списку всіх людей, на яких вона підписана.

Інстаграм

І вже з усіх облікових записів списку шукайте потрібний вам. Те, як скоро ви знайдете аккаунт, залежить від кількості людей, на яких підписана людина.

Пошук людей в Інстаграмі по хештегу і геотегам 

Ще одним способом пошуку людей в Інстаграмі може вам стати пошук по хештегам і геотегам. Він може зайняти значно більше часу, ніж перші два методи, однак, якщо мало що відомо про людину, а знайти його аккаунт все-таки хочеться, то хештегі можуть прийти до вас на допомогу.

Давайте наведу приклад, коли пошук по хештегам буде виправданий. Якщо ви на якомусь заході зустріли людину і хочете знайти його в Instagram, то ви часто не знаєте його ніка, а ніяких спільних знайомих у вас з ним може і не бути. Тоді в рядку пошуку пишете те місце (або захід), де ви з потрібною людиною зустрілися і виберіть вкладку "Мітки".

Інстаграм

Ми бачимо безліч різних варіацій написання хештегів і те, скільки разів люди їх використовували. Ми виберемо самий популярний, клікнув по ньому пальцем, і перейдемо до списку всіх фотографій, на яких він був вказаний.

Інстаграм

Тут найновітніші знімки завжди будуть вгорі, таким чином, якщо ви хочете знайти людину з сьогоднішнього заходу, то вам потрібно переглядати кожне фото і переходити в кожен аккаунт по порядку.

Скажу чесно цей процес може бути досить довгим (залежить від того як багато людей викладають свої фото по цій мітці), однак якщо ви побачите шукану людину на фото, то пошук значно прискориться.

Також хочеться відзначити і той факт, що іноді по хештегу знайти людину не вийде, наприклад, тому що останній просто не вказав його в описі до знімка. У такому випадку ви можете спробувати удачу і спробувати знайти людину в Інстаграмі за геотегом. Для цього в списку вже знайдених фотографій або відео з заходу, знайдіть фото, на якому вказано розташування.

Інстаграм

Клікніть по цій строчці і перед вами вже з'явиться список всіх фото з зазначеним геотегом.

Інстаграм

Далі знайти людину можна, як і у випадку з хештегом – переходячи по кожному знімку і переглядаючи його профіль автора в пошуку потрібного нам. Згоден, спосіб не найшвидший і іноді він не увінчається успіхом, але за відсутністю інших даних про людину доводиться спиратися на ті, що є в нашому розпорядженні.

Як знайти людину в Інстаграмі через ВК?

Останнім часом всі соціальні мережі намагаються надавати користувачам доступ до пошуку їх друзів в інших соцмережах. Зроблено це головним чином для переманювання аудиторії, але ми з вами від цього тільки виграємо. Таким чином, якщо ви захочете знайти людину в Інстаграмі через ВК, то слідуйте наступній інструкції.

Для початку зайдіть на свою сторінку в вашому мобільному додатку, а потім натисніть на "коліщатко", розташоване у верхньому правому кутку.

Потім ви потрапите на сторінку налаштувань, де вам потрібно буде натиснути на рядок пошуку ваших друзів Вконтакте.

Після цього вам запропонують авторизуватися (ввести логін і пароль від вашого профілю в ВК). Потім ви побачите список всіх ваших друзів з "Вконтакте", у яких є акаунти в Instagram.

Якщо ж ви хочете знайти в Instagram людину, якого немає у вас в друзях, то пошукайте на його стіні в VK фотографії, під якими розташований значок Instagram.

Інстаграм

Він означає, що ця фотографія була завантажена в Instagram і клікнув по ній ви перейдете на її сторінку в цій соцмережі. І вже на цій сторінці зліва від кнопки "Підписатися" ви побачите нік цієї людини, а якшо по ньому, потрапите на його сторінку.

Чи можна знайти людину в Instagram без реєстрації?

Не можна (якщо коротко). Але, насправді, приєднатися до цієї соціальної мережі зовсім не складно і, віднедавна, це можна зробити навіть не маючи програми на своєму смартфоні (та й взагалі смартфона). Все що потрібно – це зайти на офіційний сайт Instagram і заповнити реєстраційну форму. Після цієї простої дії ви зможете користуватися рядком пошуку сайту, яка розташована вгорі майже кожної сторінки.

Таким чином, зовсім без реєстрації знайти людину в Інстаграмі у вас не вийде, але витративши трохи часу і, приєднавшись до цієї соцмережі, ви зможете використовувати її функціонал.

Ми сподіваємося, що ця досить докладна стаття допомогла вам знайти потрібну людину.

Читайте також - Як зареєструватися в інстаграмі

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити