Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як оновити Instagram

Останнє оновлення: Середа, 07 лютого 2024 Автор: Марина Швець

оновити Instagram

Оновивши Instagram, можна отримати доступ до нових функцій, а також позбутися від програмних помилок. Щоб оновити додаток Instagram, можна перейти в магазин додатків на вашому пристрої і вибрати список встановлених програм (Android) або відкрити сторінку оновлень (iOS) і натиснути кнопку "Оновити" для додатка Instagram. Щоб оновити стрічку новин в Instagram, досить відкрити початкову сторінку, потягнути стрічку пальцем вниз і відпустити. Ця дія дозволить завантажити і відобразити всі нові публікації. 

Як тільки ви оновите додаток, повернути стару версію програми буде неможливо.

Метод 1. Пристрої з Android

 1. Відкрийте магазин додатків Play.оновити Instagram
 2. Натиснути.”≡“  Ця кнопка знаходиться в лівому верхньому кутку екрану і відкриває меню опцій.оновити Instagram
 3. Виберіть "Мої програми та ігри". Після цього ви побачите список програм, встановлених на вашому пристрої.оновити Instagram
 4. Виберіть пункт "Instagram". Відкриється сторінка програми Instagram.оновити Instagram
  Додатки впорядковані в алфавітному порядку.
 5. Натисніть "Оновити". Дана кнопка знаходиться у верхній частині сторінки. Зазвичай в цьому місці розташовується кнопка "Відкрити" (праворуч від кнопки "Видалити" при відсутності оновлень).оновити Instagram

Метод 2. Пристрої з iOS

 1. Відкрийте магазин додатків App Store.оновити Instagram
 2. Натисніть "Оновлення". Ця кнопка знаходиться в правому нижньому кутку екрану і виділена червоним повідомленням при наявності оновлень.оновити Instagram
 3. Натисніть кнопку "Оновити" навпроти іконки Instagram. Оновлення програми Instagram буде завантажено та встановлено автоматично.
  На іконці домашньої сторінки Instagram з'явиться коліщатко завантаження, що повідомляє про процес оновлення.
  Якщо на даній сторінці немає пункту Instagram, то це означає, що у вас вже встановлена найновіша версія програми. Потягніть екран вниз, щоб оновити сторінку і перевірити наявність оновлень.оновити Instagram

Метод 3. Як оновити стрічку новин

 1. Відкрийте програму Instagram.оновити Instagram
 2. Натисніть іконку "додому". Ця кнопка знаходиться в лівому нижньому кутку вікна і дозволяє відкрити стрічку новин.оновити Instagram
 3. Потягніть екран вниз. У верхній частині екрана з'явиться і почне обертатися коліщатко оновлення. Через кілька секунд процес завершиться і на екрані з'являться нові публікації, завантажені користувачами, на яких ви підписані.оновити Instagram

Поради

 • Увімкніть функцію автоматичного оновлення для Android, відкривши магазин додатків Play, вибравши пункт меню "Налаштування" та виберіть пункт "Оновлення програм".[*]
 • Увімкніть функцію автоматичного оновлення для iOS, відкривши додаток Установки, вибравши пункт "iTunes і App Store" і включивши пункт "Оновлення" (у вкладці "Автоматичні завантаження ").[*]

* Попередження! При оновленні додатків через мобільні мережі можна швидко витратити пакетні мегабайти.

Оновлення Instagram на комп'ютері

Встановити додаток Instagram можна на комп'ютери з Windows 10. Застарілі версії Windows не підтримуються. Для запуску мобільної версії можна використовувати емулятор Андроїд.

Повноцінно використовувати Instagram на комп'ютері із застарілою операційною системою можна через браузер. Онлайн-версія працює з урізаними можливостями, Користувач не зможе перейти в «Директ» і написати повідомлення другу.

У додатку для Windows 10 за замовчуванням встановлено автоматичний пошук оновлень. При появі нової версії вході в Instagram з'явиться повідомлення. Для завантаження і установки підтвердіть операцію. Після установки можна використовувати Instagram, не перезавантажуючи комп'ютер.

Потенційні проблеми - чому не оновлюється?

Чому не оновлюється Instagram? Помилка найчастіше виникає на застарілих пристроях. Вона пов'язана з виходом нової версії, яка не підтримується обладнанням або через помилку на сервері. В цьому випадку видаліть стару версію Instagram і встановіть нову через вбудований магазин. Смартфон самостійно завантажити актуальну збірку і встановити її.

При установці нової версії може виникнути збій, який призведе до автоматичного виходу з аккаунта. В цьому випадку доведеться заново ввести логін і пароль. Система безпеки попередить про спробу злому і запропонує змінити пароль. Помилка виникає рідко, щоб знову увійти в систему потрібно не більше однієї хвилини особистого часу.

Важливо. Зазвичай нова версія встановлюється у фоновому режимі. Користувач отримує повідомлення про успішну операцію. Instagram не вимагатиме перезавантаження пристрою і відразу готовий до роботи.

Як дізнатися, що змінилося в оновленні

Instagram не повідомляє користувачів про зміни в новій версії. Дізнатися, що змінилося в додатку можна самостійно або перейти на сайт з обговореннями. Щоб подивитися список змін, які виявили уважні користувачі, напишіть в браузері: Останнє оновлення Instagram, що нового.

Якщо нововведення зачіпають швидкість роботи програми і економію трафіку, то помітити щось нове буде складно. Якщо зміни торкнулися інтерфейсу, додалися нові опції, то про це буде написано на більшості форумів.

Висновок + відео

Завантажити Instagram до останньої версії можна безкоштовно. Додаток автоматично оновлюється на мобільних телефонах, планшетах, комп'ютерах з Windows 10. Веб-версія не вимагає оновлень. Не відмовляйтеся завантажувати нову версію Instagram. Це позитивно позначається на стабільності програми, відкриває доступ до розширених можливостей.

Читайте також - Пошук людей в Інстаграмі (4 способу)

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити