Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Сайти для накрутки фолловерів у групи ВК (платні)

Останнє оновлення: Понеділок, 20 січня 2020 Автор: Марина Швець

Основним критерієм розміщення груп в пошуку по паблікам ВКонтакте є кількість учасників, ступивших в них. Чим більше людей у групі, тим вища її позиція в пошуку, тим більше ймовірність переходу зацікавлених користувачів в неї. Для розкрутки застосовуються безліч способів, один з яких, це платна накрутка передплатників у групу ВК через спеціальні біржі, дозволяють за короткий термін швидко набрати необхідну кількість постійних учасників спільноти з гарантією того, що вони з неї не вийдуть.

 

Ось деякі з них:

  • smmok - сайт, який пропонує найнижчу ціну на накрутку фолловерів в групу Вконтакті - 0,25 руб. за людину без критеріїв. За додаткові параметри, такі як вибір роду, віку і місця проживання потрібно доплачувати по 0,1 р. за критерій. Є функція обмеження кількості вступили в добу, щоб уникнути блокування групи. З тією ж метою з недавнього часу підвищилася активність вступили користувачів у співтовариство - багато з них, після вступу, ставлять лайки на стіні групи і роблять репости записів. Знижки до 64% постійним замовникам...Таким чином, щоб купити 1000 передплатників у групу ВК, необхідно поповнити рахунок в системі на 250 рублів.
  • VKSerfing - 0,4 р. за вступив незалежно від обраних фільтрів: стать, вік, кількість у користувача друзів, місто чи країна учасника. З основних переваг сервісу, що кожен, хто виконує завдання, тобто вступає в групи і т. д, проходить обов'язкову верифікацію допомогою прив'язки номера телефону до аккаунту, як у ВКонтакте. Плюс до цього, правилами сервісу заборонено реєструвати з одного комп'ютера більше одного облікового запису, на відміну від сайту SMMOK. Так що ймовірність ботів і фейків в групі при накрутці передплатників через цей сайт мінімальна. І є ще одна дуже хороша функція страховки. При її включенні, при будь-які санкції з боку ВК до Вашої спільноти, таких як списання учасників групи або тимчасове блокування, сервіс повертає всі 100% витрачених грошей на накрутку. Правда якщо включити цю функцію, вартість збільшується до 0,9 рубля за кожного фолловера в групи.

Також, на цих сервісах можна бути в ролі не рекламодавця, а вебмастера. Та заробляти на виконнані завдяння. 

Успіхів! 


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити