Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Сайти для накрутки фоловерів у групи ВК (платні)

Останнє оновлення: П'ятниця, 16 лютого 2024 Автор: Марина Швець

Основним критерієм розміщення груп в пошуку по паблікам ВКонтакте є кількість учасників, ступивших в них. Чим більше людей у групі, тим вища її позиція в пошуку, тим більше ймовірність переходу зацікавлених користувачів в неї. Для розкрутки застосовуються безліч способів, один з яких, це платна накрутка передплатників у групу ВК через спеціальні біржі, дозволяють за короткий термін швидко набрати необхідну кількість постійних учасників спільноти з гарантією того, що вони з неї не вийдуть.

UPD. Більше ВК нікому не рекомендуємо! Цікаве відео:

ТОП-5 сервісів накрутки

Ось деякі з них:

  • smmok - сайт, який пропонує найнижчу ціну на накрутку фолловерів в групу Вконтакті - 0,25 руб. за людину без критеріїв. За додаткові параметри, такі як вибір роду, віку і місця проживання потрібно доплачувати по 0,1 р. за критерій. Є функція обмеження кількості вступили в добу, щоб уникнути блокування групи. З тією ж метою з недавнього часу підвищилася активність вступили користувачів у співтовариство - багато з них, після вступу, ставлять лайки на стіні групи і роблять репости записів. Знижки до 64% постійним замовникам...Таким чином, щоб купити 1000 передплатників у групу ВК, необхідно поповнити рахунок в системі на 250 рублів.
  • VKSerfing - 0,4 р. за вступив незалежно від обраних фільтрів: стать, вік, кількість у користувача друзів, місто чи країна учасника. З основних переваг сервісу, що кожен, хто виконує завдання, тобто вступає в групи і т. д, проходить обов'язкову верифікацію допомогою прив'язки номера телефону до аккаунту, як у ВКонтакте. Плюс до цього, правилами сервісу заборонено реєструвати з одного комп'ютера більше одного облікового запису, на відміну від сайту SMMOK. Так що ймовірність ботів і фейків в групі при накрутці передплатників через цей сайт мінімальна. І є ще одна дуже хороша функція страховки. При її включенні, при будь-які санкції з боку ВК до Вашої спільноти, таких як списання учасників групи або тимчасове блокування, сервіс повертає всі 100% витрачених грошей на накрутку. Правда якщо включити цю функцію, вартість збільшується до 0,9 рубля за кожного фолловера в групи.
  • Soclike - Цікавий сервіс по накрутці передплатників. Він пропонує кілька тарифів з різною якістю передплатників. Щоб накрутити передплатників за останнім тарифом, необхідно знати ЦА. Тобто потрібно провести маркетинговий аналіз: дізнатися не тільки стать і вік, але і їх інтереси. Залучення йде тільки в групи: замовити накрутку в паблік за тарифом «Преміум» не можна.
  • Socelin - Ще один сервіс накрутки, існуючий вже 8 років. Є мінімальний таргетинг-стать, Країна, вік. Залучення йде офферами через завдання, а також за допомогою репостів. Сервіс дає гарантії, що учасники не будуть відписуватися протягом місяця. В іншому випадку він додасть нових безкоштовно.
  • VKtarget - Це відомий сервіс для накрутки передплатників, лайків, друзів, репостів. Він також накручує офферов, але з одним застереженням. Платформа забороняє виконавцям відписуватися, а якщо це сталося, вона поверне замовнику гроші.

Читайте детальніше: Vktarget — спосіб заробітку в соціальних мережах для всіх.

Навіщо потрібна Накрутка Вконтакті

Число учасників-один з факторів ранжирування спільнот в пошуку. Самі розкручені знаходяться в топі, що дозволяє їм отримувати клієнтів і нових передплатників без зусиль.

Якщо не вистачає трохи людей, щоб переплюнути конкурента за кількістю учасників, ви можете вдатися до накрутки. Але разом накрутити 50-100 % від потрібного числа передплатників-погана ідея.

Також до накрутки вдаються, коли необхідно надати вагу аккаунту з метою продажу реклами за вищою ціною. Але варто пам'ятати, що обман легко виявити.

Найбільш доцільно використовувати накрутку, якщо потрібно додати групі привабливості. У порожнє співтовариство додаватися ніхто не захоче, і накручені передплатники стануть підмогою в залученні реальних людей.

Головні ризики накрутки Вконтакті

Легко потрапити в бан

Накрутка може йти:

  • Живими людьми: це найдорожчі Передплатники, але і найякісніші. Вони вступають добровільно, тому відписок практично не буде.
  • Офферами: це підставні акаунти від реальних людей, які заробляють на виконанні завдань.
  • Ботами: це акаунти, відкриті програмою або скриптом. Вони миттєво обчислюються.

Якщо накручувати останніми, групу неминуче заблокують і викинуть з пошуку. Щоб реабілітуватися, доведеться позбутися від усіх собачок. Але щоб повернутися в пошук, потрібно від 2 тижнів до 2 місяців.

Результат короткочасний

Алгоритм ВКонтакте враховує не тільки кількість учасників. Він дивиться ще на активність, заповнення профілю, стабільність оновлення, швидкість реакцій.

Якщо ви накрутите 15 тис. чоловік з метою вийти в топ в пошуку, це принесе ефект, але короткочасний. Робот зрозуміє, що аудиторія штучна, і швидко знизити групу.

Крім того, оффери часто відписуються через пару діб. Якщо за добу різко відпишеться велика кількість людей, це призведе до санкцій.

Накрутку легко обчислити

Під постами вказується кількість переглядів. Якщо в співтоваристві складається, наприклад, 200 000 чоловік, а переглядів 500-1000, це говорить про накрутку. Реальні люди це також бачать, і паблік втрачає довіру.

Не можна отримати активність і правдиву статистику

Акаунти-оффери допомагають набрати гарне число учасників. Як правило, їх власники-це школярі. Їх головна мета-заробити грошей на виконанні завдань. Вони не гортають стрічку, не читають пости і вже тим більше не купують.

Підставні учасники не цікавляться тематикою пабліку, в який вони вступили. Через це неможливо планувати теми пости, так як незрозуміло, що цікаво публіці. Ну а через відсутність інтересу спільнота швидко згасає.


Також, на цих сервісах можна бути в ролі не рекламодавця, а вебмастера. Та заробляти на виконнані завдяння. 

Успіхів! 


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити