Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Накрутка фоловерів у інстаграмі безкоштовно онлайн в 2024 році

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Марина Швець

Запуск нової соціальної мережі завжди супроводжується сплеском інтересу і жвавості. Саме в цей момент, як кажуть професіонали, необхідно збирати "вершки". Instagram, наприклад, з'явився не так давно, проте встиг завоювати довіру великої кількості людей, що нараховує мільйони користувачів. Більшість вебмайстрів, як водиться, хвилює самий животрепетне питання, що стосується накрутки передплатників. Значить, прийшла пора відкрити завісу.

Інстаграм

Накрутка фолловерів у Інстаграмі безкоштовно - всі способи

Вважається, що для того, щоб зібрати велику цільову аудиторію, потрібен час. При цьому необхідно показати їм свій професіоналізм. Однак такого довгого часу, як правило, немає. Тому збирати фолловерів доводиться за допомогою спеціальних сервісів, програм, які завантажуються на комп'ютер. Їх суть роботи, крім накрутки фолловерів, полягає в постановці лайків, коментарів. Звичайно, є ймовірність того, що за накрутку таким способом може послідувати бан, а в подальшому блокування власника аккаунта, проте якщо робити це з розумом і особливо не старатися з кількістю або швидкістю - все буде в порядку.

Почнемо з програм. Серед кращих безкоштовних можна виділити дві:

 • Втопе (http://pr-bot.ru/vtope/)
 • ВТопе (http://vto.pe)

Будь-яка програма проста в управлінні, нею легко керувати своїми фолловерами соціальної мережі з комп'ютера. Все, що для цього необхідно:

 • завантажити програму на свій комп'ютер;
 • запустити її, натиснувши на setup.exe;
 • потім при установці погоджуємося, натискаючи на "далі"- "завершити" ("готово");
 • в діалоговому вікні програми натискаємо на кнопку "реєстрація";
 • вводимо необхідні дані;
 • вибираєте дії, необхідні вам, запускаєте.

Примітно те, що програми працюють тоді, коли комп'ютер вимкнений. Це вкрай зручно і не вимагає додаткового часу.

Також існують спеціальні сервіси, серед яких можна виділити:

 1. Instaplus (http://instaplus.me)
  Дані сервіс пропонує вивчити всі можливості безкоштовно протягом 5 днів на один аккаунт. Далі, якщо робота з ним сподобається - оплатити символічну суму.

  Крім фоловерів, можна поставити "лайк" під фото, обраним за хэштегам, списку вже існуючих підписчиців, за географічними мітками; налаштувати відписку невзаємних фолловерів; зімітувати живе спілкування за допомогою коментарів; автоматично знаходити за обраними критеріями акаунти ЦА.

 2. Social Gainer (http://socgain.com)
  Цей ресурс пропонує накрутку не тільки в Instagram, але VKонтакте, YouTube, Periscope, Facebook, Twitter, Ask.FM. Важливо те, що авторизація проходить не на ресурсі, а в самій соціальній мережі.

  Серед правил можна виділити заборону на використання чужого акаунту, на рекламу способу розкрутки, на відписку від тих фолловерів, які поставили бали, на заборону використання декількох облікових записів для розкрутки одного, на продаж отриманих балів. За кожне з цих порушень буде бан.

 3. Add Mefast (http://addmefast.com)
  Ця мережа позиціонує себе, як помічника в розширенні соціального присутності користувача. Як випливає з опису, вебресурс не продає трафік, перегляди, підписку, лайки, не просить паролі облікових записів, імена. Користувачів - вже 4 мільйони з 220 країн світу.
 4. Bosslike (http://bosslike.ru)
  Працює цей сервіс з Instagram і ВКонтакте. Фолловери, лайки, друзі - це все, чим може він допомогти.

  Дуже приваблива у них партнерська програма, якою не можуть похвалитися інші ресурси. Оплата цілком приваблива - 50 відсотків балів від рефералів і половина від суми, яку ці ж реферали витратять на сервісі.(О способах заробітку в інтеренеті можна прочитати тут) При реєстрації партнерська посилання стає доступною автоматично, можна відразу приступати до залучення. "Чорна" накрутка рефералів не вітається, за що можна відразу ж потрапити в бан від системи.

 5. FastFreeLikes (http://fastfreelikes.com)
  Працює ресурс не тільки з Instagram, але іншими соціальними мережами. Серед особливостей можна виділити можливість заробити, виконуючи завдання інших користувачів. Єдина заборона: після отримання заробітку за виконане завдання можна відписуватись, віддалятися, так далі.

Накрутка фолловерів в інстаграмі безкоштовно онлайн

Природно, накрутка відбувається завдяки тому, що на сервісі необхідно заповнити спеціальні поля. Все інтуїтивно зрозуміло, не вимагає яких-небудь додаткових пояснень: реєструєтеся, вибираєте "накрутка передплатників Instagram", заповнюєте поля, натисніть "почати". Власне, на цьому все закінчується. Далі сервіс працює самостійно.

Крім програм і сервісів є спеціальні програми, які можна завантажити з google play, AppStore, інших схожих мобільних ресурсів. Як правило, вони дублюють вище викладені сайти, а відрізняються від них лише тим, що працювати доводиться з планшета або смартфона.

Вибираючи додаток, необхідно дивитися на рейтинг. Вважається, що якщо у нього 4 бали і вище - додатком можна довіряти. А далі - справа проста: встановлюємо його на мобільний пристрій, заходимо в свій аккаунт, вибираємо фото, вказуємо параметри накрутки. Що стосується швидкості, то краще вибирати мінімальну, щоб убезпечити себе від негативних наслідків.

Всі означені програми, програми, сервіси умовно безкоштовні, оскільки для безкоштовної накрутки необхідно більше часу, ніж для платною. Для порівняння, 500 фолловерів платно набереться за 10 хвилин-1 годину, а безкоштовно - за 1-2 дні. Як кажуть, відчуйте різницю, але, тим не менш, для початківців - це найбільш прийнятний варіант. Коли ж ресурс буде перевірений, його робота виявиться стабільною, не викличе нарікань - тоді можна оплатити, тим більше, що послуги надаються вкрай дешево. Це в порівнянні з розкручуванням того ж блогу. Як мовиться, вибір тільки за вами.

Сподіваюся онлайн способи накрутки фолловерів в Інстаграмі безкоштовно допоможуть розкрутити ваш аккаунт. 

Массфолловінг, масслайкінг і маслукінг

Крім використання перерахованих вище сервісів, є ще один ефективний спосіб набрати на своєму акаунті непогане число нових фоловерів – це використовувати так звані «сірі методи». У них входить массфолловінг, масслайкінг і маслукінг.

Массфолловінг - це автоматична підписка на акаунти ЦА. Суть в наступному: аккаунт підключається до спеціального сервісу, і запускається просування, в ході якого відбувається підписка на користувачів. В результаті частина користувачів починають підписуватися у відповідь – таким чином і набираються нові фоловери. Відмінний спосіб, але варто зауважити, що даний метод був актуальний кілька років тому, зараз же користувачі все рідше відповідають взаємністю.

Маслукінг аналогічний попередньому способу, але тут вже задіюється не підписка, а перегляд сторіз. З'явився не так давно, тому його актуальність ще залишається на піку.

Масслайкінг - в даному випадку знаходяться пости цільової аудиторії і відзначаються як сподобалися. Часта практика, але вона також поступово вичерпує себе, як і массфолловінг.

Найважливіше у використанні таких методів - це акуратність. Такий підхід нерідко помічається адміністрацією, яка любить блокувати акаунти з подібною розкруткою.

Як підготувати Instagram-аккаунт до накрутки

Якщо ви будете розкручувати свій "напівживий" аккаунт, то сенсу в цьому буде вкрай мало. Тому важливо зробити його більш-менш здатним заманити цільову аудиторію. Розглянемо деякі аспекти, які допоможуть наростити вашу популярність.

Крок 1: заповнення профілю

Перед виконанням даного кроку рекомендую "походити" по популярних сторінках вашого напрямку і подивитися, як заповнений їх профіль. Набравшись референсів, можна переходити до заповнення:

 1. Створіть аватар, який буде залучати відвідувачів сторінки.
 2. Опишіть, чим ви займаєтеся. Досить пари пропозицій; не рекомендується перенасичувати текст різними смайликами.
 3. Використовуйте ключове слово в назві профілю і нікнеймі - вони індексуються пошуковими системами.
 4. Додайте більше 10 постів вашої тематики.
 5. Створіть спеціальний хештег-просто пропишіть його до постів. За допомогою нього користувачі зможуть знаходити потрібні публікації. Про хештег найкраще розповісти в описі профілю.

Правильно заповнений профіль відіграє важливу роль у просуванні бренду.

Крок 2: аналіз цільової аудиторії

Як Ви вже могли помітити, багато сервісів пропонують фільтри з урахуванням цільової аудиторії, тому важливо її знати. Вивчіть акаунти конкурентів і подивіться:

 • які пости збирають багато коментарів і лайків;
 • які питання задають користувачі;
 • наскільки часто публікуються нові записи.

Докладний аналіз ЦА допоможе не тільки в просуванні аккаунта, але і бізнесу в цілому.

Крок 3: складання контент-плану

Як тільки аналіз цільової аудиторії буде проведений, варто задуматися над контентом, що випускається. Складіть план, що і коли буде випускатися. Найкраще розписати на місяць вперед.

Крок 4: набір перших підписників

Якщо ваш аккаунт налічує невелику кількість підписників (від 0 до 20), то це викличе мало довіри у нових відвідувачів. У таких випадках можна скористатися безкоштовними сервісами, які ми вже розглянули на початку статті. Але бажано це зробити вручну - спробуйте набрати живу аудиторію (близько 100 підписників).

Наприклад, ви можете використовувати такі методи залучення фоловерів, як:

 • запросити друзів і знайомих;
 • на своєму сайті можна розповісти про те, що ви зареєстровані в Instagram;
 • використовувати поштову розсилку;
 • коментувати пости конкурентів.

Як тільки набереться пристойна кількість підписників, можна починати розкрутку каналу.

Ліміти Instagram

Говорячи про накрутку підписників, варто знати про встановлені ліміти. Якщо їх не дотримуватися, то можна отримати довічну блокування. У кращому випадку можна обійтися зауваженням, але і це може погано позначитися на рейтингу каналу.

Нові акаунти до 6 місяців:

 • до 3000-4000 підписок на місяць;
 • до 30-60 підписок на годину, але не більше 500 підписок на добу.

Старі акаунти:

 • до 5 000-6000 підписок на місяць;
 • до 60 підписок на годину, але не більше 800 підписок на добу.

В цілому, не рекомендується використовувати накрутку для нових акаунтів. Зазвичай за ними пильно стежать і легко блокують.

Висновок + відео

Резюмуючи все вищесказане, можна сказати, що накрутка фоловерів в Instagram в 2024 році – не зовсім безпечний спосіб просування профілю. Він відмінно підходить тим, чий аккаунт вже отримав хоч якусь популярність. Якщо ж ви власник бізнесу і тільки що створили аккаунт, то кількість накручених підписників не принесе величезного прибутку. Хоч сервіси вже і можуть підбирати фоловерів з обраної цільової аудиторії, це все одно не зробить сторінку прибутковою.

Під час накрутки важливо звертати увагу на:

 • Просуваючий сервіс. Ретельно вивчіть те, куди ви збираєтеся вкладати гроші, тому як багато інструментів просто не дають ніякої ефективності.
 • Швидкість набору аудиторії. Робити це потрібно поступово, не потрібно додавати по 10000 і більше передплатників в день – в цьому немає ніякого сенсу.
 • Цікавий контент. Зацікавте аудиторію, і тоді накрутка може стати ефективною.

Не варто забувати, що Instagram – це досить складний інструмент, який вимагає особливого підходу. В цьому плані Початкова накрутка може стати причиною появи нової і популярної сторінки. Пробуйте і експериментуйте, використовуйте різні способи просування, і тоді результат буде на висоті.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити