Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Накрутка фолловерів у інстаграмі безкоштовно онлайн

Останнє оновлення: Понеділок, 20 січня 2020 Автор: Марина Швець

Запуск нової соціальної мережі завжди супроводжується сплеском інтересу і жвавості. Саме в цей момент, як кажуть професіонали, необхідно збирати "вершки". Instagram, наприклад, з'явився не так давно, проте встиг завоювати довіру великої кількості людей, що нараховує мільйони користувачів. Більшість вебмайстрів, як водиться, хвилює самий животрепетне питання, що стосується накрутки передплатників. Значить, прийшла пора відкрити завісу.

Інстаграм

Накрутка фолловерів у Інстаграмі безкоштовно - всі способи

Вважається, що для того, щоб зібрати велику цільову аудиторію, потрібен час. При цьому необхідно показати їм свій професіоналізм. Однак такого довгого часу, як правило, немає. Тому збирати фолловерів доводиться за допомогою спеціальних сервісів, програм, які завантажуються на комп'ютер. Їх суть роботи, крім накрутки фолловерів, полягає в постановці лайків, коментарів. Звичайно, є ймовірність того, що за накрутку таким способом може послідувати бан, а в подальшому блокування власника аккаунта, проте якщо робити це з розумом і особливо не старатися з кількістю або швидкістю - все буде в порядку.

Почнемо з програм. Серед кращих безкоштовних можна виділити дві:

 • Втопе (http://pr-bot.ru/vtope/)
 • ВТопе (http://vto.pe)

Будь-яка програма проста в управлінні, нею легко керувати своїми фолловерами соціальної мережі з комп'ютера. Все, що для цього необхідно:

 • завантажити програму на свій комп'ютер;
 • запустити її, натиснувши на setup.exe;
 • потім при установці погоджуємося, натискаючи на "далі"- "завершити" ("готово");
 • в діалоговому вікні програми натискаємо на кнопку "реєстрація";
 • вводимо необхідні дані;
 • вибираєте дії, необхідні вам, запускаєте.

Примітно те, що програми працюють тоді, коли комп'ютер вимкнений. Це вкрай зручно і не вимагає додаткового часу.

Також існують спеціальні сервіси, серед яких можна виділити:

 1. Instaplus (http://instaplus.me)
  Дані сервіс пропонує вивчити всі можливості безкоштовно протягом 5 днів на один аккаунт. Далі, якщо робота з ним сподобається - оплатити символічну суму.

  Крім фоловерів, можна поставити "лайк" під фото, обраним за хэштегам, списку вже існуючих підписчиців, за географічними мітками; налаштувати відписку невзаємних фолловерів; зімітувати живе спілкування за допомогою коментарів; автоматично знаходити за обраними критеріями акаунти ЦА.

 2. Social Gainer (http://socgain.com)
  Цей ресурс пропонує накрутку не тільки в Instagram, але VKонтакте, YouTube, Periscope, Facebook, Twitter, Ask.FM. Важливо те, що авторизація проходить не на ресурсі, а в самій соціальній мережі.

  Серед правил можна виділити заборону на використання чужого акаунту, на рекламу способу розкрутки, на відписку від тих фолловерів, які поставили бали, на заборону використання декількох облікових записів для розкрутки одного, на продаж отриманих балів. За кожне з цих порушень буде бан.

 3. Add Mefast (http://addmefast.com)
  Ця мережа позиціонує себе, як помічника в розширенні соціального присутності користувача. Як випливає з опису, вебресурс не продає трафік, перегляди, підписку, лайки, не просить паролі облікових записів, імена. Користувачів - вже 4 мільйони з 220 країн світу.
 4. Bosslike (http://bosslike.ru)
  Працює цей сервіс з Instagram і ВКонтакте. Фолловери, лайки, друзі - це все, чим може він допомогти.

  Дуже приваблива у них партнерська програма, якою не можуть похвалитися інші ресурси. Оплата цілком приваблива - 50 відсотків балів від рефералів і половина від суми, яку ці ж реферали витратять на сервісі.(О способах заробітку в інтеренеті можна прочитати тут) При реєстрації партнерська посилання стає доступною автоматично, можна відразу приступати до залучення. "Чорна" накрутка рефералів не вітається, за що можна відразу ж потрапити в бан від системи.

 5. FastFreeLikes (http://fastfreelikes.com)
  Працює ресурс не тільки з Instagram, але іншими соціальними мережами. Серед особливостей можна виділити можливість заробити, виконуючи завдання інших користувачів. Єдина заборона: після отримання заробітку за виконане завдання можна відписуватись, віддалятися, так далі.

Накрутка фолловерів в інстаграмі безкоштовно онлайн

Природно, накрутка відбувається завдяки тому, що на сервісі необхідно заповнити спеціальні поля. Все інтуїтивно зрозуміло, не вимагає яких-небудь додаткових пояснень: реєструєтеся, вибираєте "накрутка передплатників Instagram", заповнюєте поля, натисніть "почати". Власне, на цьому все закінчується. Далі сервіс працює самостійно.

Крім програм і сервісів є спеціальні програми, які можна завантажити з google play, AppStore, інших схожих мобільних ресурсів. Як правило, вони дублюють вище викладені сайти, а відрізняються від них лише тим, що працювати доводиться з планшета або смартфона.

Вибираючи додаток, необхідно дивитися на рейтинг. Вважається, що якщо у нього 4 бали і вище - додатком можна довіряти. А далі - справа проста: встановлюємо його на мобільний пристрій, заходимо в свій аккаунт, вибираємо фото, вказуємо параметри накрутки. Що стосується швидкості, то краще вибирати мінімальну, щоб убезпечити себе від негативних наслідків.

Всі означені програми, програми, сервіси умовно безкоштовні, оскільки для безкоштовної накрутки необхідно більше часу, ніж для платною. Для порівняння, 500 фолловерів платно набереться за 10 хвилин-1 годину, а безкоштовно - за 1-2 дні. Як кажуть, відчуйте різницю, але, тим не менш, для початківців - це найбільш прийнятний варіант. Коли ж ресурс буде перевірений, його робота виявиться стабільною, не викличе нарікань - тоді можна оплатити, тим більше, що послуги надаються вкрай дешево. Це в порівнянні з розкручуванням того ж блогу. Як мовиться, вибір тільки за вами.

Сподіваюся онлайн способи накрутки фолловерів в Інстаграмі безкоштовно допоможуть розкрутити ваш аккаунт. Підписуйтесь на розсилку блогу і до нових зустрічей друзі.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити