Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як просувати Інстаграм самостійно: взаємодія з аудиторією, основні помилки + способи монетизації

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Марина Швець

Просування в інстаграм

Здрастуйте! У цій статті ми поговоримо про просування Інстаграма.

Соціальні мережі — відмінний варіант для залучення клієнтів. Можна один раз вкласти достатню кількість грошей і сил, а потім ще довгий час отримувати клієнтів просто оновлюючи матеріали. Instagram все активніше виходить в ТОП за кількістю видів бізнесу, які перебираються в соцмережу. У цій статті я розповім, чим Інстаграм відрізняється від інших соцмереж, як просувати Інстаграм, які помилки зазвичай роблять при самостійному розкручуванню Інстаграма і як монетизувати свій аккаунт.

Особливості Інстаграма

Спочатку Інстаграм придумували для того, щоб люди могли ділитися фотографіями не в Фейсбуці, а на окремому порталі. Щоб можна було гортати стрічку, лайкати фото, залишати пару коментарів, і все.

Зараз це вже не просто соцмережа «для фоточек». Тут можна знімати ролики, ділитися новинами з друзями, продавати, купувати, рекламувати, спілкуватися безпосередньо, викладати сторіз і багато чого ще. Але основна ідея популярності Інсти залишається колишньою:

Покажи всім таке життя, яке люди захочуть прожити.

Що можна просувати в Інстаграме

Скажу банальну річ, яка йде врозріз з популярними міркуваннями СММщиків:

В Інстаграме можна просунути практично все. Починаючи від магазину кросівок і закінчуючи якою-небудь езотерикою і складанням карт долі.

Сьогодні багато сегментів бізнесу поступово переходить в Інстаграм. Шлях виглядає приблизно так:

Треба спробувати просуватися в Інсті -> порадився з колегами, це не найкращий варіант -> порадився з маркетологами, сказали те ж саме -> спробував сам -> не вийшло -> може, я щось роблю не так -> придумав унікальний стиль -> вийшло -> прийшли колеги і привели маркетологів -> ніша з'явилася в Інстаграмі.

І це не історія з голови. Я якось працював з людиною, яка стверджувала, що їжу не можна просувати через Інсту. Взагалі ніяк, це економічно невигідно, йому це сказали і попередні маркетологи, і всі колеги. Вливають тонни грошей і не бачать ефекту. Навіть Додо, які весь інтернет ставлять на вуха своїм черговим креативом — все одно у них не виходить. А потім на ринок прийшли Делівері, які показали, як треба вести Інсту з доставки їжі. І поступово невеликі локальні компанії переходять за ними в Інсту.

Інстаграм тільки починає набирати популярність в сфері бізнесу. Через 2-3 роки в юа-сегменті там можна буде запускати будь-який проект, і він практично гарантовано вистрілить. Звичайно, якщо дотримуватися інструкції, викладатися на повну і вливати бюджети.

Але щоб не конкурувати з людьми, а задавати тренд, можна починати розкрутку Інстаграма в непопулярних нішах вже зараз. Стати першим, робити круто і отримувати клієнтів, а потім гроші.

Як просуватися в Інстаграме: покрокова інструкція

Перед тим як розглядати стратегію просування, хотілося б почати з суміжної теми і згадати старі часи. Років 7 тому, коли у соцмережі тільки почав приходити бізнес, політика модерації реклами була простіше, трава зеленіша, і групу можна було підняти банальним спамом. У цей золотий, за мірками нинішнього СММ, час, в бізнес і просування прийшли сучасні середні гравці, які за пару років не домоглися хороших цілей, але вже встигли скласти думку про те, що все працює тільки так і ніяк інакше. Маленькі бюджети компенсуються хорошою роботою і нескінченним вчиненням одних і тих же дій в дусі: пили пости, і буде тобі щастя.

За останні роки СММ сильно змінився. Просувати бізнес в Інстаграм та інших соцмережах неможливо без вливання грошей. І чим більше грошей — тим краще.

Варто заздалегідь вирішити проблему з рекламним бюджетом. А без банальних 1-2 тисяч грн навіть не варто починати.

Тепер до інструкції.

Крок 1. Постановка цілей.

Перед тим як починати розкручувати Інстаграм, потрібно визначитися з цілями. Для цього доведеться послідовно записати для себе відповіді на наступні питання:

 • Навіщо мені аккаунт в Інстаграме?
 • Чи можу я отримати те ж саме в іншій соцмережі?
 • Скільки грошей я готовий вкладати в просування?
 • Чи є у мене можливість створювати унікальний і цікавий контент?
 • Скільки я хочу заробляти з цього каналу продажів?
 • Чи варто робота витрачених зусиль?

Це своєрідна стадія планування перед початком роботи. Глобальна мета може звучати так:

Я фотограф і хочу отримувати клієнтів через Інстаграм. Через інші соцмережі можна зробити те ж саме, але ефект буде значно нижче, тому що тільки в Інсте я можу повністю показати свої роботи. Я готовий вкладати 4 тисячі грн щомісяця на розкрутку облікового запису. У мене є можливість робити круті фотографії і викладати свої роботи, плюс я буду 2 рази в тиждень писати що-небудь з інсайдів по зйомці. Я хочу, щоб Instagram приводив мені 15 клієнтів на місяць при вартості зйомки 1 тисяча грн на годину. Якщо я доб'юся цього, то робота точно буде коштувати витрачених зусиль.

Так коротко можна аналізувати свою конкретну ситуацію і давати пояснення по кожному пункту. Якщо десь можна отримати більший результат, або приклади інших людей говорять про те, що в цій ніші в Інсте не заробити — краще перейти на інші майданчики. Складно починати розгойдувати нішу з нуля, набагато простіше буде скористатися готовим досвідом і розрахунками.

Крок 2. Вивчення своєї цільової аудиторії.

Перший крок - вивчення потенційних покупців, тобто складання максимально докладного портрета цільової аудиторії. Хто буде купувати, де він живе, чим займається, скільки років, яке сімейне положення, які у людини проблеми, як я можу їх вирішити і т. д. Чим детальніше портрет цільової аудиторії, тим краще буде рекламна кампанія і вище шанси на заробіток.

Навіть блогери повинні розуміти свою цільову аудиторію. Для розважального сегмента більше підійде 14+ з мінімальним заробітком. Їх можна вписувати тільки в ігрові партнерки або покупку власного мерча. На більше можна не розраховувати. Локальному бізнесу потрібні люди зі свого міста або навіть району. Вони будуть здійснювати покупки і приносити гроші.

Найважливіший момент на цьому кроці опрацювання «болів» клієнта. Потрібно зрозуміти, навіщо людина повинна щось купувати або підписуватися і стежити за контентом. Ніхто не буде робити щось просто так. Потрібно знайти цей біль і постаратися контентом позбавити людину від неї.

Крок 3. Підготовка промо-постів.

Ще до початку розкрутки потрібно підготувати 5-7 постів. Вони будуть початковим ядром контенту, щоб люди почали довіряти аккаунту. Бажано викладати їх протягом 1-2 тижнів, щоб все не виглядало так, як ніби аккаунт був наповнений за 1 день. Поступово потрібно викладати пояснювальні пости, які розкажуть про те, хто ви, чим ви займаєтеся, для кого будете корисні і т. д.

Якщо почати займатися розкруткою і тільки потім створити пости, це буде виглядати забавно. Людина починає всім розповідати, який він класний, а у самого порожній аккаунт або в кращому разі пара особистих фото.

Перші пости не повинні бути продаючими. Мета — розповісти про себе і залучити потенційних підписників чимось корисним. Змусити стежити за вами. А щоб утримувати їх, підійдуть короткі сторіз протягом усього періоду первісної розкрутки.

Крок 4. Массфолловинг і масслайкинг.

Массфолловинг — підписка на велику кількість людей з надією на те, що вони можуть підписатися на тебе. Масслайкинг — та ж сама система, тільки з виставленням лайків. Є ще масове коментування і особисті повідомлення в директ. Все це — інструменти початкового просування, без яких взагалі нереально розкрутити Інстаграм самостійно.

Так, це практично спам. Так, Інстаграм на словах погано ставиться до тих, хто намагається зібрати аудиторію таким способом. Але керівництво нічого не робить. Не песимізує пости в стрічці, не прибирає з рекомендацій, не заморожує акаунти. Якщо перейти межу і просто підписуватися на 1 000 людей в секунду, то модератори прокинуться. А ось якщо додавати по 10-20-30 людей в годину, то нічого не буде, а аккаунт буде поступово розвиватися.

Одна дія (підписка, лайк, коментар або повідомлення в директ) - це один дотик. Якщо потрібно кількість торкань, найпростіше використовувати часові ліміти на різних людей. На одного підписатися, іншого лайкнути, третій залишити коментар і т. д. Це актуально для тих ніш, де важливо просто кількість аудиторії і досить просто створювати контент — блогери, інтернет-магазини і т. д. Приватним фахівцям потрібен інший варіант — підвищена глибина торкань. Щоб залучити клієнта, доведеться зробити кілька дій — поставити лайк, підписатися, залишити коммент або навіть написати повідомлення.

Займатися массфолловінгом і масслайкінгом потрібно до того моменту, поки кількість підписників не перевалить за 3 000. Це певний рубіж, після якого є сенс переходити до наступного кроку. 3 000 підписників показують, що аккаунт живий, цікавий, і варто подивитися, що там таке.

Крок 5. Купівля реклами у блогерів.

Весь той час, поки ви збирали 3 000 підписників, потрібно було активно робити хороший контент. Просто інформаційні та розважальні пости, ніяких продажів. Як тільки цей рубіж пройдений, можна почати просуватися в Instagram через блогерів.

На цьому етапі, поки ще немає активної аудиторії, таргетинг буде працювати неефективно. Мало коментарів, ще не сформувалося власне ком'юніті, і люди не висловлюють думки під кожним постом. Якщо середній або великий блогер не поручиться за вас (прорекламує), то люди будуть ставитися до всього з недовірою.

Найпростіший варіант - закуповуватися рекламою оптом у різних блогерів вскладчину з іншими користувачами. Так виходить набагато дешевше, а ймовірність створити своє ком'юніті і підвищити активності на акаунті набагато вище. У перші дні після реклами доведеться гарненько натиснути і створювати круті продаючі пости.

Крок 6. Таргетована реклама і повна монетизація

Наступний рубіж буде вимірюватися не кількістю підписників, а активністю під постами. Якщо під фотографіями і записами з'являється достатня кількість лайків і коментів (хоча б кожен 10-ий лайкає пост) , можна переходити до наступного етапу - купівлі таргетованої реклами. Тут якраз стане в нагоді аналіз з першого пункту. Треба знайти свою цільову аудиторію і грамотно налаштувати рекламну кампанію.

Для особистої мотивації можна використовувати кнопку «просувати» під постами. Так можна побачити, який контент користується популярністю, а від яких рубрик можна позбавлятися. Корисна штука, особливо коли приходить легка депресія від регулярного здійснення одних і тих же дій з мінімальним результатом.

Це останній крок в просуванні. Його можна повторювати постійно, перед кожною акцією або важливою подією. Зробив корисний контент — просунув його через таргетовану рекламу, закупив у блогерів продаючі пости, і прийшли нові підписники. Їх треба «прогріти», продати кілька нових речей і повторити по колу.

Як створювати якісні пости

Хороші пости — основа просування в соцмережах. В Інстаграмі діє наступна схема:

 1. Красиві фотографії краще хорошого тексту.
 2. Корисні відео краще красивих фотографій.
 3. Сториз взагалі крутіше всього.

Виходить трохи дивно, але це дійсно так працює. Але не можна в Інстаграме робити одні відео або сторіз. Доводиться розбавляти контент, щоб користувач не занудьгував. Так що 80% матеріалів в Інсте - корисні пости з картинками і текстом.

Корисна пост - відповідь на запитання клієнта.

Тобто потрібна конкретна відповідь на конкретне запитання клієнта. Причому не просто переказ якийсь заумної інформації з підручника, а осмислена, засвоєна і пережована інформація. Щоб клієнт прийшов з питанням, а пішов з вичерпною відповіддю. І ніколи більше нічого по цій темі не питав.

Для цього підійде якісна фотографія, яка може навіть не корелювати з темою поста, і структурований текст. Зараз в моді довгопости, тому не варто морочитися з розмірами. Важливо робити цікаво, щоб кожен міг дочитати до кінця.

Користь вимірюється в тому, наскільки людина зацікавлена у відповіді на це питання. Візьмемо в приклад психологів, як найскладнішу нішу. Нікому не цікаво, що таке акцентуація характеру. Набагато важливіше, як вирішити проблеми у відносинах, чому дитина віддаляється від батьків і все в такому дусі. Максимальна простота і користь для своїх клієнтів — потрібно показати, що ви розбираєтеся в тому, чим займаєтеся.

Як взаємодіяти з аудиторією

Взаємодія з аудиторією - основна фішка маленьких і середніх акаунтів в Інстаграмі. Як тільки людина починає серйозно займатися розкруткою свого профілю з нуля, він рано чи пізно почне стикатися з великою кількістю коментарів. І це нормальна практика.

Коментарі можна використовувати собі в плюс або в мінус. Якщо ви будете грамотно взаємодіяти з аудиторією, то однозначно зможете піднятися в очах потенційних клієнтів. Якщо ж будете робити це неправильно, значить, люди будуть відписуватися.

Є дві основні моделі поведінки: гнути свою лінію або адаптуватися під різну аудиторію. Кожен з підходів має свої плюси і мінуси.

Гнути свою лінію — означає, що треба вибрати певну модель поведінки, яка буде максимально точно відображати ваш образ або компанії. Можна вести себе як завгодно, головне, щоб це вписувалося в патерни поведінки, які чекає цільова аудиторія. Поводитися, як тиран і не сприймати чужу думку? Легко, якщо ви дійсно фахівець або ваш бізнес вирішує багато проблем. Легко і невимушено розмовляти навіть з самими нахабними людьми? Не проблема, якщо спочатку обрана така модель поведінки.

Постійна адаптація — це лавірування між різною аудиторією. Людина, яка взаємодіє з такою аудиторією, повинна бути гнучкою. Відповідати тим, хто дійсно важливий, треба максимально коректно, а тих, хто не потрібен бізнесу, можна і проігнорувати.

Важливо розуміти, що аккаунт — ваша територія. Ви можете робити на ній все, що захочете. Тут не працює принцип «клієнт завжди правий». Навпаки, якщо хтось не згоден з тим, про що ви говорите, то його легко можна забанити. Який сенс псувати настрій собі або потенційним клієнтам? Але і бігати від негативу не можна. Краще спочатку вибрати певну лінію поведінки з двох запропонованих варіантів і дотримуватися її до кінця. Або поки не набридне певний образ.

Чи варто використовувати розіграші і гіви

Останні кілька років у всіх соцмережах для розкрутки використовують розіграші і безкоштовні роздачі чого-небудь (гіви). В Інстаграмі вони стали популярні рік тому, але вже багато починаючі блогери, фахівці і власники бізнесів активно їх використовують для залучення аудиторії на свої акаунти. Але мало хто замислюється про те, що ці конкурси практично марні для всіх, крім середніх і топових блогерів.

Розіграші та Гіви наводять велику кількість передплатників. Особливо якщо це популярні зараз роздачі грошей на карту або на телефон.

Тільки є одна велика проблема: після розіграшу блогер буде абсолютно нецікавий, а його бізнес взагалі не потрібен. Безкоштовно всі будуть раді щось отримати, а ось купувати будуть одиниці. І з них неможливо сформувати активну аудиторію, адже якщо на акаунті будуть періодично розіграші та ґів'ї, то який сенс платити гроші за те, що може дістатися безкоштовно.

І ще один цікавий момент: кожен раз, коли на акаунті буде з'являтися новий пост, аудиторія з розіграшів буде відписуватися. Навіть якщо люди не втечуть, то з кожним новим постом їм будуть нагадувати про себе, а значить, вірогідність відходу тих людей буде набагато вище.

Останній мінус — негативне ставлення самої площадки до подібних способів розкрутки акаунтів. Фейсбук і інста зараз дивно ставляться до швидкого просування. Якщо велику кількість підписників зібрали через рекламу у інших людей або таргетинг, значить, все нормально - пости не песимізуються, їх рекомендує, аккаунт активно розвивається. Але якщо аудиторія зібрана за допомогою конкурсів і роздач, навіть якщо на них лити трафік, пости будуть песимізуватися і менше показуватися іншим людям. А в певний момент їх навіть перестануть рекомендувати.

Так що розіграші та ґів'ї, звичайно, можна, але ефект від цього буде помітний лише під час масштабних акцій. Згадайте хоча б останні розіграші автомобілів від великих блогерів. Після таких акцій на них підписується велика кількість людей, але ціни на рекламу не злітають. А який сенс витрачати 1-10-100 тисяч, якщо заробіток від цього не зміниться?

Основні помилки при розкрутці Інстаграма

При розкрутці акаунтів багато роблять типові помилки, які можна помітити з облікового запису в аккаунт. Я спробую описати їх все і коротко розповісти, що робити в конкретних ситуаціях.

Помилка 1. Копіювання контенту знаменитостей. Найрозкрученіші особисті акаунти в Інстаграмі-це популярні зірки. Співаки, актори і спортсмени збирають багатомільйонну аудиторію, яка уважно стежить за кожним їх кроком. Фотографії з відпочинку, з ресторанів та інші підтвердження красивого життя-ось що цікаво аудиторії. Молоді блогери і власники невеликого бізнесу бачать це і намагаються робити так само.

Основна проблема в тому, що нікому з людей немає діла до того, як живуть невідомі люди. Навіть якщо у них є бізнес або вони відомі на локальному рівні. Для того щоб «викачувати» свій Інстаграм, потрібно щось більше.

Основа для залучення аудиторії — корисний контент. Фото, відео і текст, які допоможуть цільової аудиторії у вирішенні їх потенційних проблем. Для бізнесу це поради клієнтам за вибором. Для приватних блогерів — думки і спостереження, а також розважальний і пізнавальний контент. Спочатку потрібно розмежувати особистий і робочий простір. Instagram розкручують, щоб заробляти, а фотографії свого красивого життя варто постити тільки після набору великої кількості аудиторії.

Помилка 2. Невідповідність контенту та аудиторії. Цим страждає багато бізнесменів і блогерів, які тільки-тільки починають розвиватися в своїй ніші. Вони підписуються на велику кількість колег, і ядро аудиторії збирається саме з конкурентів. А потім їм показують контент для просування.

У цьому криється основна невідповідність. Контент для цільової аудиторії (потенційних клієнтів) показується колегам, а ті просто критикують, навіть якщо пости дійсно здорові, а думки можуть виявитися корисними.

Варіант лише один — спочатку шукати цільову аудиторію і трохи дистанціюватися від колег. Конкуренти будуть приходити для критики і навряд чи порадять комусь фахівця, адже клієнт просто піде від них. В СНД ще не поширена культура ведення бізнесу, де кожен у ніші радить свого колегу, якщо сам фахівець не може або не хоче братися за завдання. Більшість віддасть перевагу упустити гроші і покритикувати, чим реально допомогти тому, хто згодом допоможе йому самому.

Помилка 3. Відмінність від свого потенційного клієнта. Цю помилку можна проілюструвати за допомогою принципу: "свій-чужий". Якщо незнайомі люди збираються в одному місці, то вони несвідомо шукають собі однодумців, які схожі на них, і збиваються в одну групу. Це можна побачити на концертах, на спортивних подіях і під час інших масових заходів, де більшість людей незнайомі. Досить окремим людям побачити однакові футболки, і вже через секунду вони будуть в одній великій юрбі.

Приклад з великої компанії: mcdonald's забороняє своїм співробітницям фарбуватися і надягати яскравий одяг, щоб вони максимально відповідали аудиторії. При цьому людей з привабливою зовнішністю взагалі намагаються не наймати на роботу, щоб не злякати потенційного клієнта.

Принцип "свій-чужий" добре працює в Інстаграмі, особливо при просуванні себе як фахівця. Якщо людина не схожа на свого потенційного клієнта, то він ніяк не може залучити його до себе. Це добре видно при просуванні «успішного успіху», коли людина пише мотиваційні промови, а сам викладає фото з геолокацією міста з населенням 40 000 чоловік і однією машиною на дорозі.

Щоб продавати аудиторії, потрібно бути на неї схожим. Або просто здаватися таким, що набагато простіше. Досить створити образ людини, яка думає і діє, як його потенційний клієнт.

Помилка 4. Відсутність конкретної спеціалізації. Це більше стосується приватних фахівців, але і в деяких нішах бізнесу це актуально. Найчастіше людина піде за конкретним вирішенням проблеми до конкретної людини і в конкретний магазин. Самий банальний приклад — офіційні сервіси автомобілів. Ніхто не поїде лагодити Мерседес В найближчий гараж до якихось майстрів. Ну якщо цей Мерседес не куплений на останні гроші в кредит. І зворотна ситуація: якщо в офіційний салон Мерседеса привезуть Феррарі, то співробітники за нього навіть не візьмуться. Спеціалізація дозволяє заробляти великі гроші в конкретній ніші і підвищувати розцінки практично до безкінечності.

Ви самі можете подивитися популярні інтернет-магазини одягу та взуття в Інстаграмі. Це або інтернет-магазини, які займаються певним видом товару, або певної лінійки одягу. Там немає всього і відразу. Така ж спеціалізація працює і в сфері послуг, і в блогінгу. Є конкретний аккаунт і є конкретна тематика. Нічого більше.

Помилка 5. Накрутка підписників будь-якими методами. Чомусь є думка, що чим більше підписників на акаунті, тим більше у нього буде грошей. Раніше це так і працювало, чим і користувалися моделі і милі дівчата, що продають рекламу за скажений прайс. Зараз так не працює. По-перше, рекламодавці вже навчилися розуміти, де є цільова аудиторія, а по-друге, ринок вже перегрітий великими і середніми блогерами, які зібрали різношерсту аудиторію і заряджають величезний прайс.

Потрібно спочатку збирати свою потенційну цільову аудиторію. Тільки вона може принести велику кількість грошей. Передплатники вже давно не означають гроші.

Помилка 6. Ніякого просування. Ні хороший контент, ні якісні відео, ні крута робота з ком'юніті, а саме гроші дозволять розкрутити сторінку в Інстаграм. Просувати контент набагато важливіше, ніж просто його створювати. Який толк від хорошого поста, якщо його ніхто не побачить.

В Інстаграмі тільки три варіанти просування: массфолловінг і масслайкінг; реклама у блогерів; таргетована реклама. Інші методи просування не підходять. Без вкладень можна користуватися тільки першим способом, але з ним можна застрягти на навколонульових показниках на роки.

Перший спосіб хороший при початковій розкрутці акаунті. Про нього ми вже говорили. Реклама у блогерів використовується, коли потрібно зібрати максимально велику кількість аудиторії, яка принесе гроші з інтернету. Це можуть бути приватні консультації, заробіток на партнерських програмах, товарка, продаж реклами, продаж одягу і багато чого ще. Важливо лише те, що потрібна певна аудиторія з інтернету, яка принесе гроші не виходячи з дому.

З таргетом все строго навпаки. Така реклама потрібна бізнесу, який залежить від особистого приходу клієнта. Це магазини, невеликі компанії в реальному секторі, тренери і т. д. В цих нішах потрібно використовувати тільки таргетовану рекламу. Найчастіше в межах одного району, навіть міста буде занадто багато.

Помилка 7. Не розуміти своїх меж. У кожного фахівця в інтернеті є своя межа навантажень. Зазвичай він вимірюється в кількості клієнтів, яких можна вести в один і той же час. Наприклад, для просування акаунтів можна брати від 3 до 10 клієнтів в місяць по 1-2-3 поста в день. Для приватного психолога це може бути 2-3 консультації в день, або одне групове тренування. Спочатку не всі хочуть замислюватися про те, що ці межі — найважливіше при роботі, і вихід за власні межі не проходить просто так.

Банальний приклад: якщо людина заробляє 400 грн у годину, то 30 днів по 8 годин виллються в 96 000 грн. Ця цифра вражає. Але якщо попрацювати в такому режимі місяць, вийдуть всі недоліки. Людина не може працювати на межі.

Саме тому варто спочатку розраховувати власні межі по роботі з соцмережами і в цілому по заробітку в інтернеті. Не варто гнатися за всіма клієнтами, все одно весь ринок не охопити. Я в практичному посібнику на перше місце поставив саме аналіз того, що потрібно від конкретного облікового запису — скільки аудиторії охопити, які гроші потрібно заробляти і що робити після досягнення меж.

Для бізнесменів і сфери послуг в Інтернеті є простий варіант виходу на більший рівень доходу — зміна формату роботи. Приміром, якщо психолог буде працювати з 2 людьми по 2 години в день, то заробить 3-5 тисяч грн. А якщо працювати 2 рази на тиждень з групою з 10-15 чоловік, то можна заробити 15 тисяч грн на тиждень. Виходить приблизно те ж саме, з урахуванням постійної плинності клієнтів. Але роботи і підготовки з однією групою людей зі схожою проблемою буде в рази менше, ніж з різними людьми.

Іноді для заробітку краще змінити формат роботи, ніж просто нескінченно підвищувати ціни. Це буде ефективніше і швидше.

Як монетизувати розкручений Instagram

Монетизувати Інстаграм можна різними способами, але глобальних напрямки чотири:

 • Заробіток на партнерських програмах. Ви створюєте профіль з будь-якою тематикою і приводите клієнтів іншим людям, а вони дають за це гроші. Підходить для блогерів.
 • Продаж реклами. Теж спосіб монетизації для блогерів. Ви створюєте свій аккаунт, ведете його, збираєте передплатників, а якісь люди купують у вас рекламу. Платять фіксований прайс, ви оформляєте публікацію, і всі задоволені.
 • Просування власного бізнесу або себе як фахівця. Створюється аккаунт, на який потрібно зібрати всіх потенційних клієнтів і отримати за них гроші від продажу товарів або надання послуг. Звучить просто, на ділі складно.
 • Продаж власного бренду. Це вищий пілотаж. Людина стає відомим в широких колах і може почати заробляти на власному імені. Найпростіший спосіб — свій мерч. А ще додаткова реклама всього, чого тільки можна, і інші сторонні заробітки, але вже в свій карман.

Актуальний спосіб для більшості — третій. Найпростіше просувати аккаунт в Інстаграме і заробляти або на бізнесі, або на послугах. Привів велику кількість передплатників-отримав багато клієнтів і грошей. Немає нічого складного. Крім того, щоб робити роботу якісно, створити бізнес і розкрутити цей самий Інстаграм.

Кожна реклама або продає пост — певна кількість відписатися людина. Чим вище авторитет власника аккаунта, тим менше буде відписок, але вони будуть в будь-якому випадку. Тому треба балансувати між показниками нової аудиторії і тими, хто пішов після певної реклами або продає поста.

Резюме: короткий список пунктів просування + відео

Розкрутка аккаунта Instagram безкоштовно

 1. Підключити бізнес-аккаунт в Інстаграм
 2. Підібрати релевантну назву аккаунта
 3. Поставити якісний аватар
 4. Додавати хештеги для розкрутки Інстаграм
 5. Використовувати геотеги
 6. Створювати маски
 7. Залучити аудиторію з ТікТок
 8. Придумати лід-магніт
 9. Влаштовувати взаємопіар в сторіс
 10. Проводити спільні прямі ефіри
 11. Відмовитися від накрутки підписників
 12. Придумувати інтерактиви
 13. Рекламувати свій Instagram оффлайн і на інших особистих онлайн-ресурсах
 14. Коментувати пости в популярних акаунтах
 15. Створювати якісний контент
 16. Використання всіх типів контенту

Платні способи розкрутки Інстаграм

 1. Запускати таргетовану рекламу
 2. Замовляти рекламу у блогерів
 3. Брати участь у марафонах великих блогерів
 4. Влаштовувати розіграші в своєму акаунті
 5. Влаштовувати розіграші в акаунтах блогерів

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити