Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Як користуватися Instagram

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2024 Автор: Марина Швець

Як користуватися Instagram

 Instagram - це програма для обміну зображеннями. Зараз Instagram є однією з найпопулярніших соціальних мереж. Ця програма була випущена в жовтні 2010 року і на сьогоднішній день вона підтримує 25 мов. За перші 24 години після свого запуску воно стало першим за популярністю додатком в App Store. Генеральним директором Instagram є Кевін Систром. За допомогою цієї програми можна отримати масу задоволення і пригод, дізнатися багато нового і насолодитися радощами життя. У цій статті ви дізнаєтеся, як завантажити та встановити Instagram. Ви також ознайомитеся з інтерфейсом програми і дізнаєтеся, як завантажувати фотографії.

Установка Instagram

Instagram

Скачайте додаток Instagram. Для цього введіть «Instagram» в рядок пошуку магазину додатків App Store на iOS або Google Play Маркет на Android), а потім натисніть на відповідний результат пошуку.

Instagram

Запустіть Instagram. Для цього натисніть на іконку програми (вона нагадує кольорову камеру) на одному з робочих столів.

 Instagram

Зареєструйте аккаунт, натиснувши на кнопку "Реєстрація" внизу екрану. Потім вам потрібно буде ввести адресу електронної пошти, ім'я користувача, пароль і номер телефону (не обов'язково, але бажано). Перш ніж продовжити, у вас буде можливість вибрати аватарку.

 • В розділі «Про себе» можна ввести трохи особистої інформації, включаючи ім'я, прізвище або адресу особистого сайту.
 • Якщо у вас вже є аккаунт в Instagram, натисніть на кнопку Увійти внизу сторінки входу та введіть свої облікові дані.

Instagram

Підпишіться на друзів. Закінчивши з створенням аккаунта, у вас з'явиться можливість знайти друзів зі списку контактів, аккаунта на Facebook, Twitter або через пошуковий запит. Перш ніж вибрати друзів зі своїх акаунтів на Facebook або Twitter, вам доведеться надати Instagram облікові дані (адресу електронної пошти і пароль) цих соціальних мереж.

 • Якщо хочете, підпишіться на рекомендованих Instagram-му користувачів, натиснувши на кнопку "Підписатися" поруч з їх іменами.
 • Коли ви підпишетеся на користувачів, їх публікації почнуть з'являтися на вашій домашній сторінці.
 • Друзів можна додати в будь-який зручний для вас час, навіть після створення облікового запису.

Instagram

Натисніть "Готово", щоб продовжити. Ви опинитеся на своїй домашній сторінці, де побачите публікації людей, на яких вирішили підписатися.

Робота з вкладками

Instagram

Вкладка «Головна». З цієї вкладки починається робота з Instagram. Тут будуть з'являтися публікації користувачів, на яких ви підписані. Тут можна зробити наступне:

 • Натисніть на іконку "+" в лівому верхньому кутку екрану, щоб написати і опублікувати запис для всіх своїх фоловерів. Щоб все вийшло, Instagram повинен отримати доступ до мікрофона і камері.
 • Натисніть на символ "дельта" в правому верхньому куті екрану, щоб відкрити папку вхідних повідомлень. Тут будуть зберігатися особисті повідомлення.

Instagram

Перейдіть на сторінку "Пошук", натиснувши на іконку лупи праворуч від вкладки "Головна" внизу екрана. Тут можна знайти акаунти і ключові слова, ввівши пошуковий запит в поле "Знайти", який розташований вгорі екрану.

 • На цій сторінці також відображені публікації знаменитостей (відразу під пошуковим полем).

Instagram

Відобразіть дії свого облікового запису, натиснувши на іконку серця. Вона знаходиться через дві іконки вправо від лупи. На цій сторінці відображаються всі повідомлення (наприклад, лайки і коментарі до фото, запити на додавання в друзі та інше).

Instagram

Відкрийте сторінку свого профілю, натиснувши на іконку облікового запису. Ця іконка схожа на силует людини і знаходиться в правому нижньому кутку екрану. Тут можна зробити наступне:

 • Натисніть на іконку + в лівому верхньому кутку екрану, щоб додати друзів з Facebook і списку контактів.
 • Натисніть на шестірню або ⋮ у верхньому правому куті екрана, щоб відобразити налаштування Програми. Тут можна змінити параметри облікового запису і додати друзів або акаунти інших соціальних мереж.
 • Натисніть на "Редагувати профіль" праворуч від аватарки, щоб змінити своє ім'я або ім'я користувача, додати біографію або веб-сайт, а також змінити особисту інформацію (наприклад, номер телефону або адресу електронної пошти).

Instagram

Натисніть на іконку будинку, щоб повернутися на вкладку «Головна». Ця іконка розташована в лівому нижньому кутку екрану. Якщо хтось із користувачів, на яких ви підписані, опублікував новий запис після Вашого останнього відвідування, його контент з'явиться тут автоматично.

Додавання фотографій

Instagram

Відкрийте сторінку камери. Для цього натисніть на знак " + " внизу екрана. Після цього додайте вже наявні фото з фотоплівки або зробіть новий знімок.

Instagram

Погляньте на опції камери. Внизу сторінки розташовані три опції для завантаження:

 • Галерея – ця опція дозволяє завантажувати фото, які вже є в галереї.
 • Фото – тут можна зняти нове фото, скориставшись для цього камерою Instagram. Перш ніж зробити фото, відкрийте додатку доступ до камери.
 • Відео – тут можна зняти відео, використовуючи для цього камеру Instagram. Перш ніж зняти відео, вам необхідно відкрити додатку доступ до камери.

Instagram

Виберіть фото або зробіть знімок. Якщо ви вирішили зробити фото або зняти відео, натисніть на круглу кнопку в нижній частині екрана.

 • Якщо ви вирішили вибрати вже наявну фотографію, натисніть "Далі" в правому верхньому куті екрану, щоб продовжити.

Instagram

Виберіть фільтр для фото. Це можна зробити внизу екрану. На сьогоднішній день в Instagram доступно до 11 фільтрів. Вони призначені для того, щоб зробити нудну фотографію більш цікавою. При бажанні навіть можна завантажити нові фільтри. Фільтри змінюють колірну палітру і композицію фото. Наприклад, застосувавши фільтр «Moon», ваше фото стане чорно-білим.

 • Натисніть "Змінити" в правому нижньому кутку екрану, щоб відрегулювати параметри фото, наприклад, Яскравість, Контраст і Деталі.

Instagram

Торкніться "Далі" у верхньому правому куті екрана.

Instagram

Введіть підпис для фото. Це можна зробити в полі «Введіть підпис» вгорі екрану.

 • Якщо ви хочете додати мітки до фото, зробити це можна в цьому ж полі.

Instagram

Перегляньте інші опції. Перш ніж опублікувати фото, вам доступні наступні дії:

 • Натисніть на "Мітки людей", щоб відзначити користувачів на фото.
 • Натисніть на "Додати місце", щоб додати до опису для фото ваше поточне місце розташування. Для цього необхідно відкрити додатку доступ до геоданих.
 • Опублікуйте фото на Facebook, Twitter, Вконтакте або ОК.ги, встановивши повзунок в положення "Вкл". Перед тим, як опублікувати фото, прив'яжіть до Instagram зовнішні акаунти соціальних мереж.

Instagram

Натисніть" Поділитися" в правому верхньому куті екрану. Вітаємо! Ви успішно опублікували своє перше фото в Instagram!

Поради

 • Якщо ви хочете отримати багато підписників, тоді вам варто фотографувати унікальні речі.
 • Зайти в Instagram можна і на комп'ютері, але в настільній версії сайту не можна оновлювати аккаунт і додавати фотографії. Все це можливо лише в мобільному додатку Instagram.

Попередження

 • Не публікуйте фотографії, які містять особисту інформацію, особливо якщо ви належним чином не налаштували параметри конфіденційності. До особистої інформації відноситься ваша домашня адреса і контактні дані (наприклад, фотографія паспорта).
 • При спробі додати до фото своє місце розташування, Instagram попросить вас "дозволити" або "заборонити" доступ до геоданих пристрою.

Доречі, відтепер ми також є у соціальній мережі - Інстаграм, підписуйтесь @itstatti.in.ua 

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити