Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

За що банить Instagram

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Марина Швець

Бан від Інстаграму

Користувачі Instagram останнім часом почали турбуватися з приводу бана їх акаунтів. З-за цього нами прийнято рішення створити окремий файл з різними виїмками та уточненнями. Ці витяги з правил, які почали діяти з 19 січня 2013 року, повинні вам допомогти. Вони актуальні і досі. Ті користувачі-параноїки, які тільки про те й думають із занепокоєнням, що їх сторінки можуть кикнуть, заблокувати, забанити, повинні уважно ознайомитися з даним текстом.

Instagram щорічно проводить зачистку ботів. Та неприємна можливість, що частина користувачів потрапить до бот-мереж, мізерно мала, не варто турбуватися таких повідомлень, вони гідні вашої паніки.

Насамперед, необхідно звернути увагу на кількість згадок заборон в правилах Instagram, що тягнуть за собою бан, оцініть їх важливість:

 • Інтелектуальна власність — 12 згадок.
 • Коментарі (спам) — згадується 4 рази.
 • Лайки (масслайкинг) -1 раз.
 • Підписки (массфоловінг) — 1 раз.

Що можна публікувати?

Користувач не може публікувати порнографію, матеріали з повним і частковим оголенням, екстремістські тексти, фотографії з насильством, непристойні матеріали, расистську тематику.

 • Оголення
  Не варто фотографуватися без одягу.
  Коментар: для Instagram поняття "часткове оголення" досить невизначене. Намагайтеся не допускати підозрілих фотографій навіть з незначним ступенем оголення.
  З досвіду: спершу роблять попередження, але досвід користувачів говорить, що були блокування без розмов.
 • Логотип Instagram
  Логотип і назва Instagram - це товарні знаки компанії Instagram, їх можна копіювати, користування і імітація товарного знака заборонені, хоч цілком, хоч частково, потрібно обов'язкове письмовий дозвіл від Instagram.
  Коментар: використання логотипу Instagram передбачає бан.
  З досвіду: таке не зустрічалося.
 • Чужі фото та люди на фотографії
  Публікація матеріалів, скопійованих в Інтернеті, публікація інших людей заборонена. Акаунти, що допускають таке порушення, можуть бути відключені у будь-який момент.
  Коментар: це причина 99% випадків блокувань.
  З досвіду: в ті часи, коли можна було написати в технічну підтримку Instagram, банили сторінки саме з цієї причини.
 • Фото документів
  Бан акаунтів за розміщення адреси електронної пошти, номери соціального страхування, інформації про кредитки, паспортних даних, номер водійського посвідчення, особистий номер мобільного, які можуть, належать вам особисто або іншій особі.
  Коментар: фотографія будь-якого з цих документів та речей може призвести до блокування вашої сторінки.
  З досвіду: зрідка зустрічали цю причину бана.
 • Коментарі
  До такої категорії заборон належать використання сервісу самореклами, повторювані коментарі, коментарі з комерційним спамом, наприклад, URL-адреси веб-сайтів та коди для знижки.
  Коментар: приведений приблизний список того матеріалу, що instagram для називає себе спамом. Слід побоюватися "повторюваних коментарів".
  З досвіду: блокування за коментарі йде з шаленою швидкістю, а за лайки навіть у розмовах поки не зустрічали банів.
 • Створення акаунтів
  Вам не слід створювати акаунти з допомогою автоматизованих пристроїв, краулеров, ботів, скриптів, скраперов, веб-павуків і інших несанкціонованих коштів.
  Коментар: всі акаунти, не зареєстровані з телефону, йдуть у вічний бан.
  З досвіду: справді банять з великою часткою ймовірності.

За що банить Інстаграм: інші причини

Є й інші можливості відлетіти в бан в Інстаграмі. Не використовуйте їх :)

Чужі фото та люди на фотографії

Публікацію матеріалів, скопійованих в інтернеті, публікацію інших людей заборонено. Аккаунти, які допускають порушення, можуть бути відключені в будь-який момент.

Коментар: причина 99% випадків блокувань.

Фото документів

Бан акаунтів за розміщення на своїй сторінці адреси електронної пошти, номера соціального страхування, інформації про кредитку, паспортні данні, номер посвідчення водія, особистий номер мобільного, які належать вам особисто або іншій особі.

Коментар: фотографія будь-якого з цих документів та речей може призвести до блокування вашої сторінки.

Коментарі

До цієї категорії заборон відносяться використання сервісу самореклами, коментарі, що повторюються, коментарі з комерційним спамом, наприклад, URL-адреси веб-сайтів і коди для знижки.

Коментар: це зразковий список того, що instagram називає для себе спамом. Слід побоюватися "повторюваних коментарів" і взагалі повторюваних дій.

Створення облікових записів

Не слід створювати облікові записи за допомогою автоматизованих пристроїв, краулерів, ботів, скриптів, скраперів, веб-павуків та інших несанкціонованих засобів.

Коментар: всі акаунти, які не зареєстровані з телефону, йдуть у вічний бан.

Одне зображення з безлічі облікових записів

Не публікуйте одне й те саме зображення з безлічі акаунтів одночасно.

Коментар: за це легко отримати бан всіх облікових записів відразу навіть незважаючи на те, що у кожного буде свій IP - завантажуєте ж в соц. мережу ви їх одночасно всі.

Опублікувати кілька зображень за хвилину

Вам не слід викладати десяток публікацій одночасно в одному обліковому записі. Приблизний критерій – не більше одного-двох постів за хвилину. Перевищуючи цей ліміт, ви ризикуєте отримати заморозку або бан. Хоч наш сервіс і дозволяє запланувати кілька постів на той самий час, не зловживайте.

Коментар: на наш досвід 5 публікації протягом однієї хвилини призводять до сумних наслідків (аккаунт був зі стоку).

При цьому у нас є випадок, коли користувач з чистим, легальним акаунтом та унікальним контентом (фотограф) публікував по 15-20 зображень одночасно протягом тривалого періоду і бана не спостерігалося.

Це вкотре підтверджує, що порушення мають властивості накопичуватись і на акаунти різної якості санкції накладаються по-різному.

Спам #хештегами

Instagram може заморозити індексацію ваших постів по хештегам у випадку, якщо ви опублікуєте кілька зображень з однаковим набором хештегов. Виявляється це так: картинки починають публікуватися без підпису або з непрацюючими хештегами.

Коментар: на наш досвід заморозка відбувається на термін не більше доби або просто вимикаються хештеги до конкретного зображення. Виключення під конкретним зображенням спостерігалося здебільшого і було просто змінити набір хештегів, щоб вони запрацювали знову.

Брендові сторінки

Якщо створюєте брендову сторінку організації або будь-якої іншої юридичної особи, Instagram вимагає довести право на цю діяльність.

Коментар: у правилах Instagram зазначено, що ви можете публікувати тільки в особистий обліковий запис, створення корпоративних облікових записів та публікації в них здійснюються лише за згодою Instagram. Ми рідко стикалися із застосуванням цього правила на практиці. Але після блокування сторінки, як користувач підтверджував право розкручувати даний бренд, Instagram знімав бан.

І наостанок, ще одне цікаве правило від Instagram:

"Ми маємо право відмови у доступі до сервісу будь-якій людині у будь-який час з будь-якої причини."

Відео

Також читайте - Як заробляти на рекламі в Інстаграмі (Instagram): реальні способи.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити