Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Instagram для бізнесу

Останнє оновлення: Понеділок, 20 січня 2020 Автор: Марина Швець

Instagram для бізнесу

Сьогодні хочу представити вам переклад статті Морган Молітор з «Span Agensy» (Мініаполіс).

Одна з основних мереж для просування, які Морган пропонує своїм клієнтам це – Instagram.

За її словами Instagram є ідеальною платформою для того, що побудувати відносини з клієнтами і поділитися гарними фотографіями. Це проста і легка для розуміння платформа, а також відмінний інструмент для натхнення. І в цій статті вона ділитися деякими своїми рекомендаціями, що потрібно робити в Instagram, а чого робити не варто.

Що потрібно робити в Instagram:

 • Повністю заповнити bio (опис).

Коли люди заходять в свій профіль в Instagram, вам краще мати можливість протягом 3-5 секунд пояснити їм, куди вони потрапили, або вони просто підуть. Для цього використовуйте опис (bio). Зробіть ваше опис коротким і зрозумілим. Додайте посилання на ваш сайт. А також переконайтеся, що ваш контактний e-mail працює. Багато схильні думати, що користувач і так знайде їх контакти, перейшовши на сайт. Це так, але якщо ви хочете зробити продаж (а ви цього хочете) то потрібно полегшити потенційному клієнту зв'язок з вами.

 • Робіть пости регулярно.

Рекомендується викладати мінімум 1 раз в день, а краще 2 поста. Проте все залежить від вашого бізнесу. Виходячи з вашої аудиторії і завдань, ви визначаєте частоту постів в день.

 • Використовуйте позначки на фотографіях.

Якщо ви проводите якийсь захід з великим брендом, то зробіть так, що б він зазначив вас на своїх фотографіях в Instagram. Таким чином, ви отримаєте широкий охоплення і про вас дізнаються ті, хто раніше не чув.

 • Використовуйте фільтри.

Морган рекомендує свої клієнтам використовувати яскраві фільтри. Однак якщо композиція вашої фотографії не підходить для фільтрів, то, звичайно ж, не варто їх використовувати просто заради використання. В такому випадку краще відмовитися від фільтрів. Також переконайтеся, що фотографії у вашому профілі не сильно насичені різними фільтрами, користувач, який переглядає ваш профіль повинен отримати приємне враження від побаченого, а не різнобарвний ріжуче око набір картинок.

 • Працюйте зі своєю аудиторією.

Це очевидно і складно переоцінити значимість цього. Після того, як ви привернули користувачів, взаємодія та підтримка тематичної політики дуже важлива. Чим більше ви віддаєте, тим більше ви отримаєте назад.

 • Використовуйте хеш-теги.

Використання великої кількості хеш-тегів виглядає як спам. Тому Морган ділитися з нами невеликим лайф-хаком: зачекайте поки у вас з'явитися перші три коментаря, потім «вивантажите всі потрібні хеш-теги, коментар, після чого дайте відповідь на ці коментаря, можна просто подякувати користувачів за їх коментарі. Таким чином, хеш-теги «зникли» у коментарях і ваш пост виглядає акуратно в стрічці.

 • Завжди думайте про вашу мету.

У більшості наших клієнтів мета це трафік на сайт або аккаунт в Instagram. Вам потрібно переконатися в тому, що ваш контент (завантажувані пости) доносять до користувача вашу мету. Якщо ви хочете, що б користувач зайшов на ваш сайт, тоді не забудьте в пості сказати йому, що б він звернув увагу на ссилку в описі (bio). Хочете, що б вони з вами зв'язалися? Тоді подбайте про наявність e-mail і/або телефону в описі і нагадайте про них користувачеві в пості. Користувачі не будуть робити потрібні вам дії, якщо ви не скажіть їм про це. Говоріть їм, що ви хочете від них.

Що не потрібно робити в Instagram:

 • Не публікуйте тільки продаючі пости.

Покажіть, що відбувається за лаштунками вашої компанії, розкажіть про те, як проходить день у вашій компанії. Зробіть сторінку, що персоналізується. Після того, як ви покажіть «людську сторону» бізнесу ваша аудиторія почне більше довіряти вам, ви будете для неї більш відкритою компанією.

 • Не робіть більше трьох публікацій у день.

Морган рекомендує 1 або 2 публікації в день. Якщо ви будете постити більше – це буде дратувати ваших фоловерів і призведе до того, що вони просто отпишутся від вас.

 • Не варто змішувати ваш особистий і робочий (профіль компанії) профілі.

Так-так, ви праві тільки що було сказано про те, що б «олюднити» свій профіль. Але між цими двома поняттями є тонка грань. Ви повинні мати два профілі – особистий і робочий. Якщо ви додаєте, щось особисте і веселе в свій робочий профіль, це все одно має відображати ваш бізнес імідж тобто продовжувати ту лінію, яка вже є у вашому профілі. Якраз не так давно Instagram додав функцію мультиаккаунта і вам не потрібно тепер перелогиниваться між вашими двома профілями.

 • Не забувайте додавати текст до ваших фото.

Поговоріть з вашою аудиторією за допомогою тексту. Розкажіть вашим фоловерам, ідею, яку ви хочете до них донести. Не варто постити тільки фото без підпису.

 • Не розміщуйте однакові (однієї тематики) фотографії поспіль.

Якщо вам потрібно розмістити схожі фотографії зробіть це через пару днів або на наступному тижні. Таким чином, користувач, який пропустив фотографії певної тематики, потім зможе їх побачити, а також вернеться в старих фото, якщо вони його зацікавлять.

 • Не розміщуйте скрін-шоти.

Ніколи не робіть скрін-шоти фото і не задавайте їх знову. Це виглядає жахливо і не професійно.

 • Не переаналізуйте

Якщо ви витрачаєте більше години в день на Instagram обдумуючи текст, фото і хеш-теги – зупиніться. Ви занадто професійно займаєтеся цим, а це вже наша робота! 🙂 А якщо серйозно, то якщо ви витрачаєте більше години в день на Instagram – це здорово! Аналізуючи вміст головне пам'ятайте – будьте собою і ваша аудиторія потягнеться до вас.

Читайте також - Накрутка фолловерів у інстаграмі безкоштовно онлайн. Та Як заробляти на рекламі в Інстаграмі (Instagram): реальні способи.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити