Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

21 порада, як стати популярним в Тік Ток з нуля без накрутки

Останнє оновлення: Четвер, 01 лютого 2024 Автор: Марина Швець
Зміст[Сховати]

як стати популярним в Тік Ток

"Як стати популярним в Тік Ток?"- часте питання серед користувачів, які вирішили досягти популярності в соціальній мережі, родом з Китаю. Про те, що робити для досягнення успіху без накрутки в цій статті.

Алгоритми Tik Tok в 2024 році

Секрети успіху по розкрутці Тік Току в 2024 році не мають прихованого сенсу. Потрібно тільки розуміти, що це не робиться за 5 хвилин. Просування доступне як хлопцю, так і дівчині. Жорсткого поділу за темами немає. Хлопці рекламують косметику, Дівчата можуть розповідати про нові гаджети. Виконуйте правила, які детально описані нижче.

21 порада, як стати популярним в Tik Tok з нуля

Пропонуємо розглянути 21 правило, як стати знаменитим в Tik Tok з нуля. Краще використовувати їх в комплекті, або почати практикувати по одному, з часом перетворюючи в систему.

1. Створіть крутий профіль

Якщо з тих, хто вже встиг подивитися відео воно сподобалося, напевно він захоче відкрити профіль. Потенційному передплатнику цікаво подивитися інші ролики, дізнатися більше інформації про блогера, який їх публікує. На основі побаченого він зробить остаточне рішення - підписатися на аккаунт чи ні. Для розкрутки профілю потрібно:

 • вибрати легкий для запам'ятовування Нік;
 • поставити круту фотку;
 • додати коротку інформацію про себе;
 • поставити лайк і підписатися.

Для досконалого вигляду додайте посилання на Instagram і Ютуб. Закликайте нових користувачів будь-якими доступними способами.

2. Унікальний стиль і тема

Спочатку на Tik Tok підлітки записували відео, де під фонограму забавно відкривали рот. Звичайно, можна придумати аналогічні сюжети для відео, вибравши основну тематику пісень. Але велика кількість подібних матеріалів значно збільшує кількість конкурентів. Доцільно придумати стиль і тему, яка ще не з'являлася в стрічці.

3. Знімайте цікаві і регулярні ролики

Контент - це перше за чим люди приходять в соціальну мережу. Відео з нуля можуть бути недосконалими-і це нормально. Але з першого кадру повинні показати, що унікальні і далі тільки розповіді цікавіше. Виберіть тему, яка дійсно захоплює, отримуйте задоволення від того, що робите.

Спочатку краще робити акцент на емоційні ролики. Саме такими відео найчастіше користувачі діляться з іншими. Цей підхід допоможе потрапити в список рекомендованих, збільшити цільову аудиторію.

4. Використовуйте популярну музику

Цікавтеся новинками в музичній сфері. Використовуйте в роликах мелодії, які у всіх на слуху. Гортайте сайти з іноземною музикою. Наприклад, в Кореї багато блогерів використовують українськомовні пісні, збираючи мільйонні перегляди.

5. Відео високої якості

Не всі користувачі дійсно приділяють увагу якісності зйомки. Інноваційні технології вже давно дозволяють отримувати красиву і чітку картинку. Спонтанне відео може потрапити в ТОП, якщо вдалося зловити фішку. Але найчастіше, це результат великої роботи. Хтось відчуває аудиторію інтуїтивно, а комусь потрібно багато часу і спостережень, щоб зловити тему.

Для якісності ролика виконайте прості рекомендації:

 • знімайте на красивому тлі;
 • використовуйте хорошу камеру, подбайте про наявність штатива, виставте світло;
 • зверніть увагу на зовнішній вигляд;
 • перед записом зробіть сценарій;
 • підберіть музику, відповідної основної ідеї.

Яким би простою справою не здавалася зняття роликів, досвідчений блогер знає, стільки насправді потрібно часу і сил, щоб створити придатний продукт.

6. Послідовність

Встановіть графік. Не варто за 24 години виставляти кілька відео, а потім прірву з мережі на кілька днів. Популярність так не працює. Важливо заздалегідь визначити годину, коли будете ділитися новим матеріалом. Такий підхід дисциплінує, як власника, так і передплатників.

7. Залучіть друзів

Якщо ще не встигли цього зробити, то запросіть своїх друзів з інших соціальних мереж. Уявіть їм кілька відео, запросіть приєднатися. А також підписатися на профіль. Нехай по початку це буде невелика кількість людей, але це однозначно гарний початок. Цілком ймовірно, що з часом їхні друзі також зацікавляться новим, але перспективним блогером.

8. Підписуйтесь на інших користувачів

Не ігноруйте акаунти інших блогерів. Переглядайте новинки, гортайте стрічку. Підписуйтесь на канали, які дійсно цікавлять. Можливо їх власники зроблять те ж у відповідь. І вдасться збільшити кількість передплатників без накрутки.

9. Спілкуйтеся з іншими тиктокерами

Для отримання дієвих правил просування ведіть спілкування з тіктокерами. Будьте готові на перших порах вносити гроші за рекламу аккаунта.

10. Хештег

Багато соціальні мережі пропонують використовувати хештеги, як найдієвіший спосіб залучення аудиторії. Релевантні мітки збільшують аудиторію, дозволять кожному знайти те, що потрібно. Якщо спочатку не вийде самостійно їх придумувати, подивіться, як це роблять вже знамениті блогери. Переконайтеся, що хештег відповідає основній ідеї ролика.

11. Анонсуйте відео в інших соцмережах

Перед тим як запустити нове відео в Тік Ток зробіть анонс на інших соцмережах. Особливо, якщо там велика аудиторія. Запрошуйте перейти на нову сторінку, ознайомитися з роликом, залишити коментар і підписатися на аккаунт. Доведеться дійсно постаратися, щоб створити інтригу, мотивувати інших перейти за посиланням. Спосіб не найшвидший, але ефективний при належному завзятості.

12. Коментар на чуже відео

Активні коментарі - ще один непоганий спосіб швидкого підвищення затребуваності і популярності сторінки. Дивіться відео і пишіть свої відгуки про нього. Таким чином, можна познайомитися з іншими і сподіватися на їх підписку. Вести цікаві розмови з власником каналу, який можливо поділиться секретом успіху. Важливо намагатися аби, щось написати. Доцільно обміркувати свій коментар, постаратися придумати дотепне висловлювання. Але не переходити на особистості, створювати конфліктну ситуацію.

13. Відповідайте на кожну адресовану вам репліку

Не ігноруйте коментарі під відео. Відповідайте на відгуки, які залишаєте на інших сторінках. Будьте комунікабельним і терплячим. Відстоюйте позиції, але не переходьте на хамство і з'ясування відносин.

14. Позитив і впевненість у собі

Депресивні відео, постійне заїкання і відсутність елементарного розуміння роботи на камеру жахливо дратують. Такі ролики не принесуть бажаного результату. Перед завантаженням уважно переглядайте матеріал. Чесно зізнайтеся в невдалих моментах. Розробляйте план боротьби з ними.

15. Аналізуйте відгук

Аналіз статистики та кількості відвідувань-важлива робота. Перевіряйте дані, хоча б за 1 тиждень. Деякі ролики збирають величезну кількість лайків, інші залишаються, практично, без уваги. Для розуміння причин феномена аналізуйте ситуацію. Виділіть основну аудиторію, визначте яка тематика їм ближче. Теми, яке неодноразове кількість разів не увінчалися успіхом залиште в минулому, не витрачайте на них час.

16. Проводьте один раз на тиждень розіграші

Для підвищення інтересу аудиторії визначте день і час, коли будете на регулярній основі проводити конкурси з виграшами. Можливість отримати подарунок приваблює чималу кількість людей. Спочатку не виставляйте складних умов. Досить почати з простого лайка, підписки на канал. Виберіть подарунок, який відповідає можливостям бюджету — від милої дрібнички до нового смартфона. І оголосіть, що готові розіграти його серед тих, хто виконає прості умови.

17. Приймайте участь в челленджах

Участь в челленджах-безкоштовний і дієвий спосіб просування. Це своєрідний виклик або змагання, за яким спостерігають мільйони. Чим оригінальна і якісніше ідея, її подача, тим більше ймовірності залучення аудиторії.

18. Купуйте рекламу у популярних блогерів

Для підвищення інтересу користувачів можна платно скористатися рекламою інших блогерів. Напишіть особисто блогеру, ознайомтеся з прайсом. Шляхи просування, залежить від обумовлених умов:

 • вказівка через @ Нік;
 • зняття дуету - спільного відео;
 • рекламний пост.

Деякі креативні блогери можуть зняти дуети цікавіше, ніж оригінальні ролики.

19. Візьміть уроки акторської майстерності

У більшості роликів головні герої - самі автора. Просто кривлятися перед камерою, постійно ЗАТИСКАТИСЯ та інше - погодьтеся, не цікавий контент. Для боротьби з комплексами і розумінням того, що потрібно робити перед камерою є різні акторські курси. Варто навчатися.

20. Користуйтеся спецефектами програми

Додаток має спеціальні фільтри, що дозволяють зробити відео ще цікавіше і динамічніше. Наприклад, відраховувати час початок зйомки, або приховати вади на обличчі. Їх багато, пробуйте кожен.

21. Be Real

Не намагайтеся бути клоуном. Виділіть сильні сторони, постарайтеся зробити акцент саме на них. І повірте, що можна стати знаменитим і без грошей на початку шляху.

Читайте також: Як заробити гроші в Тік Ток: ТОП-12 способів

Як стати популярним в Тік-Ток за 24 години

1. Роби стиль

Твоя зовнішність відображає твою особисту готовність до популярності. Вивчи класичні поєднання кольорів, вибери найбільш яскраво характеризує тебе стиль одягу - так ти зможеш швидше пропіаритися і прославитися. Якщо ти при цьому ненудний персонаж, популярність вже десь поруч.

2. Роби фігню

Все, що прийде в голову. Фігня-запорука людської еволюції. Дивись, щоб твоя фігня нікому не шкодила — ти ж не хочеш ділити Популярність навпіл з проблемами.

3. Красиві кадри / епічні переходи

Це те, що всім подобається. Проста порада: не перестарайся. Не намагайся використовувати всі доступні спецефекти за раз: краще вибери кілька улюблених і придумай, як зробити їх своєю фішкою.

4. Гіперактивність

Зніми 10 відео протягом години. Алгоритм Тік Току побачить, що ти активно користуєшся платформою і, можливо, закине тебе в рекомендації.

Як стати популярним в Тік-Ток за годину

Всі наші поради чреваті блокуванням, але хто не ризикує, у того старий кадилак.

1. Спам

Забудь про сором, йди в стрічку рекомендацій і залишай гранично простий коментар під рандомними відео: «Лайк за лайк, все чесно і взаємно».

2. Підписуйся на всіх підряд

Массфолловінг корисний тим, що люди підписуються у відповідь і дивляться твої відео. Їх перегляди піднімуть тебе в рекомендаціях Тік Ток.

Висновок + відео

Розкрутка Тік Ток - легке завдання, якщо підійти до неї серйозно. Пробуйте пропоновані варіанти, розробляйте свої. Переконайте в тому, що реально стати затребуваним без накрутки. Будьте готові, що результати вимагатимуть часу - не завжди мільйонні перегляди починаються з 1 дня вивантаження. І головне, кайфуйте від того що робите.

Читайте також: Як заробити на перегляді Тік Ток - ТОП-4 способи.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити