Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Google Plus: джерело трафіку на сайт

Останнє оновлення: Неділя, 30 липня 2023 Автор: Марина Швець

Google Plus

Для початку давайте розберемося в питанні «як отримати трафік з гугл+». Благо, дуже скоро трафік з цієї соц. мережі буде на порядок більше трафіку з інших мереж – Вконтакте, Фейсбук, Однокласники і т. д.
Ось чому займатися отриманням трафіку для сайту з google плюс варто.

Доповнення від 20019 року! Google Plus припинив своє існуваня назавжди. 

Трафік з google плюс – щедрий подарунок від Google розробники гугл+ впровадили в своє дітище відмінний інструмент – «Теми» (Sparks). Дослівно Sparks перекладається як Іскри, але російські локалізатори порахували, що слово «Теми» підійде краще. Що ж уміють Теми, знаходяться внизу в лівій колонці сторінки? При натисканні на Sparks на сторінці з'являються картинки з назвами найпопулярніших тем, а в самому верху з'являється віконце з пошуком. Воно-то нас і цікавить. Спробуйте ввести туди будь-який вас зацікавив запит, і на сторінці відразу з'явиться перелік посилань на статті, найбільш релевантні вашим запитом. Якщо ви натиснете на кнопку «додати тему», то вона з'явиться у вас у вигляді іскорки в лівій колонці, і вам вже не доведеться її знову набирати в пошуку – достатньо просто натиснути на неї. Тепер давайте уважніше розглянемо видані нам посилання.

Як можна помітити, нудота ключового слова «гугл» в описі досить висока, а значить, в основу пошуку від соціалки Гугл+ покладено такий же алгоритм, як і в пошуковій системі Google. А це в свою чергу означає, що всі правила сео-оптимізації працюють і в Google plus. Тепер ми розуміємо, як можна отримати трафік з Google плюс: потрібно, щоб наші статті потрапляли в цю соціалку, а також ранжирувалися якомога вище в пошуку.

Додавання статті в Google plus – запорука успішного отримання трафіку

Трафік нашим сайтам дуже потрібен, але, як ми зрозуміли, для цього нам потрібно додавати статті в гугл+. Давайте навчимося це робити, адже це дуже просто і завдяки Google+ робиться в 4 кроки.

  • Для початку нам потрібно натиснути на праве верхнє віконце «Поділитися» лівою клавішею миші.

  • В розкрившомуся вікні натискаємо «Додати посилання» і додаємо посилання на потрібну нам статтю. Гугл+ все зробить сам: завантажить короткий опис (з метатега description), назва статті (з метатега title) і підбере картинку (як правило, першу знайдену).
  • Тепер потрібно визначити коло людей, яким буде доступна стаття. Натискаємо на поле з написом «додайте кола або користувачів» і вибираємо «Для всіх» і «Розширені кола». «Для всіх» дозволить бачити статтю відвідувачам вашого профілю і всім, у кого ви додані кола, «розширені кола» дозволить бачити додану посилання тим, хто доданий в ваші кола, а також учасникам їх кіл.
  • Натискаємо на кнопку «поділитися». Стаття додано в Google+, чекайте підвищення трафіку.

До речі додавати можна не тільки статті, а ще фотографії і відео. Мудрі вебмастери знають, як просувати сайт за допомогою фото та відео. Не тільки статтями можна заманювати трафік з Гугл+.

На десерт – чотири джерела трафіку з Гугл+ для вашого сайту.

Як тільки стаття потрапляє в гугл+, можна очікувати трафік на сайт, але давайте розберемося, звідки він буде капати?

Перший джерело – відвідувачі сторінки

Відвідувачі вашої сторінки будуть бачити додані вами посилання, а значить, будуть переходити по ним на ваш сайт. Таким чином, чим популярніший ваш профіль в гугл+, тим більше трафіку на сайт, ви отримуєте.

Резюме: розкручуйте свою сторінку в google plus.

Другий джерело – люди у ваших колах

Всі ті, кого ви додали в свої круги, будуть бачити ваші посилання у стрічці новин на своїх сторінках. Чим більше у ваших колах народу, тим більше трафік.

Висновок: додавайте якомога більше знайомих і незнайомих в свої круги.

Увага!!! Будете надокучати, спамити або додавати багато посилань – користувачі вас заблокують, і ви не зможете з ними більше ділитися посиланнями. Однієї, двох посилань в день цілком достатньо, три і більше – на ваш страх і ризик.

Третій джерело – люди, у колах яких ви знаходитеся

Ви популярні? Вас багато знають і додають в кола? Це добре, тому що вони теж будуть отримувати посилання на ваші статті.

Висновок: піарте і розкручуйте профіль – так ви просуваєте свій сайт.

Знову ж таки, не додавайте багато посилань, інакше вас видалять з кіл, і тоді трафіку з google плюс вам не бачити!

Четверте джерело – люди з Sparks

Ваші статті можуть бути видні не тільки людям у ваших колах, і тим, у кого в колах, але і всім користувачам Гугл+. Чим популярніший стаття, чим більше у неї показник «+1» від google, тим вище вона буде в «Темах». А чим вище вона буде в «Темах», тим більше людей ви отримаєте на сайт. До речі, цей джерело дарує вам цільових відвідувачів, адже вони самі набирають запити, які їх цікавлять.

Висновок: оптимізуйте статті, пишіть якісні статті, пишіть грамотні і цікаві статті, спонукайте читачів ваших статей до натискання на кнопку «+1».

Отже, тепер ви знаєте як пограбувати перспективну соціальну мережу і потягти трафік з 4-х джерел з Google плюс.

Відео

Читайте також - Instagram для бізнесу.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити