Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

7 кроків до постійного потоку клієнтів і продажів з Facebook

Останнє оновлення: Понеділок, 31 липня 2023 Автор: Марина Швець

facebook

Facebook – відмінне місце для просування своїх товарів та послуг. Безкоштовний функціонал (окрім реклами), вірусні механізми і величезна кількість потенційних клієнтів.
Є кілька важливих кроків, які потрібно пройти, щоб отримувати стабільний потік заявок на послуги та продажу своїх продуктів через Фейсбук.

 Давайте розглянемо кожен з них більш детально:

1) Створіть сторінку бізнес (фан сторінку).

Це буде основна майданчик спілкування з Вашої цільової аудиторії.

2) Постійно створюйте інформаційне поле навколо себе.

Почніть наповнювати сторінку бізнес корисним контентом, який вирішує проблеми клієнтів.

Багато людей, які зайдуть на Вашу сторінку чи побачать оновлення у своїй стрічці новин і зацікавляться, цілком можливо, не будуть мати на це грошей прямо зараз, або час для покупки виявиться не самим підходящим. При цьому Ваша інформація, продукти або послуги можуть знадобитися їм у майбутньому. І ваше завдання полягає в наступному: саме про Вас потенційні клієнти повинні згадувати в першу чергу.

Поради:

  • Знайти 10 конкурентів/лідерів думок. Прочитайте і зрозумійте, що затребуване і як ведуться ці пабліки. Моделюйте їх.
  • Шукайте ідеї для свого контенту, не тільки в Рунеті, але і на зарубіжних сайтах.
  • Прочитайте статтю Контент в SMM

3) Посилення свого бренду.

До Вас будуть постійно надходити запитання про те, як краще зробити це або те. Або «А тут у мене не виходить – допоможіть». Відповідаючи на кожне питання, я знаю, що працюю на переспективу і ця людина обов'язково звернеться до мене, але вже з проханням зробити щось для нього на платній основі. Кожен відповідь дає величезні бонусні бали у скарбничку довіри до Вас з боку клієнтів.

Поради:

  • Групуйте відповіді в розгорнуті статті публікуйте на бізнес сторінці (і на блозі/сайті). Постійно розширюйте і оновлюйте своє інформаційне поле.
  • Намагайтеся відповідати на питання, максимально швидко і розгорнуто.

4) Створення довіри.

Крім корисної та розважальної інформації розповідайте і свою особисту історію. Описуйте проблеми, з якими доводилося стикатися при вивченні ніші. Розповідайте свою історію успіху і показуйте приклади вдало реалізованих проектів. Показуйте шматочок свого особистого життя (компаніям – фотографії співробітників за роботою, на святах тощо ). В соціальних мережах це дуже цінується.

5) Підвищення довіри і конверсії.

Створіть вкладку, де докладно описуються Ваші послуги або товари з цінами. Також додайте певні гарантії на результат від співпраці з Вами.

Вкладка обов'язково доповнюється плагіном фейсбук коментарів і туди збираються позитивні відгуки клієнтів.

Поради:

  • Ви можете використовувати звичайні фейсбуковські нотатки, щоб описати свою послугу або товар і збирати відгуки. Якщо немає бажання морочитися з вкладками. Приміром, як це реалізовано тут.
  • Спілкуючись з клієнтом дізнавайтеся, які завдання він хоче вирішити. Виходячи з цього, запропонуйте йому додаткову послугу, використовуючи її як апселл.

6) Перші замовлення. Реклама та знижки.

Ви можете запустити таргетовану рекламу в Facebook, яка орієнтована на вашу цільову аудиторію. В ній написати, що ви надаєте хорошу знижку (ціну нижче середньоринкових) на перший замовлення. Таким чином, Ви швидко отримаєте перші реалізовані проекти та продажу. Не забувайте збирати позитивні відгуки.

7) Додаткові способи отримання замовлень і продажів. Скайп консультації, вебінари, e-mail маркетинг.

Проводите Skype безкоштовні консультації.

Створити безкоштовну книгу або відео, в якому відповіді на найпоширеніші запитання цільової аудиторії і віддавайте цей матеріал взамін на e-mail адресу людини. Тим самим ви будете набагато частіше нагадувати про себе за допомогою розсилки листів з корисним контентом і пропозицій про знижки. Тобто постійно отримувати нові замовлення.

Також проводите вебінари. По суті це групова Skype консультація. На вебінарах дуже хороший відсоток закриття на продажу продуктів і послуг.

Google Plus: джерело трафіку на сайт читайте на цій сторінці.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити