Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як вести свій блог в інтернеті?

Останнє оновлення: Вівторок, 16 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

блог в інтернеті

Почати вести свій блог в глобальній павутині досить просто, потрібно лише зареєструвати хоча б в тому ж ЖЖ, а от як його вести правильно і цікаво – завдання не з легких. Так як доведеться писати регулярно докладні статті, допомагати читачам, працювати над своїм стилем, вишукувати цікаві теми.

Про це та багато іншого ми і поговоримо в цьому пості. Новачкам дам поради, які отримав з особистого досвіду.

Правила ведення будь-якого блогу

Нижче дам рекомендації про те, як правильно потрібно вести свій блог:

 1. Визначитеся з темою. Дуже важливо дати блогу певний вектор, звичайно, онлайн-щоденник може і не мати певної тематики, але без цього буде складніше знайти однодумців, які захоплюються темі ж речами, що й автор. Обираючи тему, усвідомлювати той факт, що доведеться писати багато і часто, а тут випливає розумне питання: а чи не набридне вам це заняття? Крім того, тематичный блозі будуть читати лише в тому випадку, якщо будуть бачити, що автор розбирається в тому, про що пише. У будь блог бажано час від часу публікувати особисті пости з життя, в яких описувати свої плани, думки, ідеї. Це додасть проекту особистості та відкритості. Та й кожен з нас не проти заглянути, як живуть інші.
 2. Знайдіть свою розпізнавальну особливість. Стати популярним, потрібним і цікавим блогером досить складно, так як практично в будь-якій ніші є тисячі схожих сайтів, тому ваше завдання виділиться серед них. Виділіть час і в спокійній обстановці поміркуйте, яким чином читач буде відрізняти вас. Знайдіть свою особливість. Можливо, це стиль письма, оформлення тексту, публікація нікому не відомих секретів по темі. Можна підкуповувати читачів, наприклад, якщо ведете блог про додатки для iPad – публікуйте в кожному новому пості промокоди зі знижкою на додатки або пишіть які програми будуть безкоштовними.
 3. Повністю розкривайте тему посту. Будь-яка інформація в блозі має бути «разжевана». Намагайтеся писати так, щоб будь-який новачок розібрався з запропонованої інформації. Особливо це стосується інструкцій, рекомендацій або навіть звичайних рецептів з кулінарії. Ведете блог про програми для комп'ютера? Тоді обов'язково робіть скріншоти, а ще краще – записуйте відео. Щоб отримана стаття мала вигляд даного мануала. Наприклад, на написання своєї статті «Як створити гаманець Скрілл» я витратив кілька днів, але, погодьтеся, воно того варте. Довго пишіть статті? Не біда! Навчитеся швидко друкувати на клавіатурі.
 4. Пишіть регулярно. Блог – це інтернет-проект, який не потребує щоденної публікації постів, проте, регулярності слід дотримуватися. Вона потрібна для того, щоб постійний читач знав, коли треба заходити на сайт, щоб прочитати що-небудь свіженьке і цікаве. Ще одна особиста фішка: робіть іноді вливання додаткових постів поза звичайною дати. Ті, хто підписані на оновлення, будуть здивовані такою раптовістю і обов'язково зайдуть прочитати публікацію. Однак не зачистите, інакше пропаде інтерес. Доповнюйте такі несподівані пости «плюшками» для тих, хто зайшов першим.
 5. Спілкуйтеся з читачами, допомагайте їм. Для блогу велике значення має робота з читачами, будьте відкритим людиною – залишайте свої контакти, відповідайте на листи та коментарі, намагайтеся по максимуму допомогти звернувся. Така допомога ніким не буде залишена без уваги і подяки. Будьте добрим і веселим – людям це імпонує. Для збільшення активності влаштовуйте конкурси, наприклад, на найактивнішого коментатора. Чи просите вгадати, скільки коментарів всього було залишено за рік користувачами. Призи повинні бути, якщо не грошовими, то тематичными ресурсами.
 6. Діліться власним досвідом і наведіть приклади. Не уподібнюйтеся Вікіпедії, загальна інформація – це, звичайно, добре, але гість ж читає саме блог. Доповнюйте пости особистою думкою, досвідом, підсумком проведених експериментів. Припустимо, ви ведете б'юті-блог (ресурс про красу), і пропонуєте застосувати якийсь крем для обличчя, вас послухаються лише в тому разі, якщо самі розкажіть про свій досвід застосування, а ще краще наочно продемонстрована. Результати особистих тестів і експериментів – взагалі, чудове доповнення до будь-якої статті. Такі пости читають на одному диханні і рекомендують друзям. Тому задумайтесь!
 7. Робіть свій контент різноманітним. Основний контент на блозі – це, звичайно ж, статті, однак, з часом вони стомлюють, особливо, якщо публікуєте довгі мануали. Пропонуйте своїм читачам альтернативу. Наприклад, напишіть статтю і запишіть до неї відео, щоб ті, хто не любить читати – змогли наочно подивитися відео. Публікуйте іноді пости, що містять в собі виключно фото. Наприклад, фотозвіт відвідування музею космонавтики, де розумно розмістити купу фото і мінімум тексту. Таке чергування приверне більшу аудиторію, так і фотографіями або відеороликами часто діляться з друзями. Якщо берете у кого-небудь інтерв'ю, не лінуйтеся записати подкаст, їх часто слухають в машинах, коли стоять у пробках, тобто, це знову ж розширить аудиторію.
 8. Люди важливіше пошукових систем. Звичайно, всім би хотілося, щоб їх блог став популярним, і один із способів це – SEO (оптимізація сайту для пошукових систем). Проте оптимізація часто завдає шкоди постійним читачам. Виражається це по-різному, наприклад, доводиться публікувати статті на ті теми, які навряд чи цікаві постійної аудиторії або змінювати стиль написання (збільшувати обсяг, виключати дублі текстів). Загалом, якщо не маєте навичок в SEO, краще і не думайте про це. Крім того, сьогодні пошукові системи, навпаки, прагнуть до того, щоб тексти, написані для людей з'являлися вище тих, які розміщені для ПС.
 9. Пишіть по справі. Намагайтеся писати по справі, не потрібно відходити від теми і лити воду». Якщо назвали статтю «Як встановити газову колонку», то і пишіть про правила установки, а не про те, чим хороша ця техніка, скільки часу витратили на її вибір тощо. Поважайте час свого читача. Будьте максимально інформативним. Написавши пост, перечитайте, видаліть зайві пропозиції, а, можливо, й абзаци. До речі, рекомендую час від часу оновлювати статтю, якщо з'явилися нові факти, оновлення можна дописувати в кінці під абревіатурою «UPD», а також коректуйте дату, щоб постійні читачі, теж знали про зміни.
 10. Удосконалюйтеся, але не міняйтеся. Блог має специфічну аудиторію, яка любить автора за те, який він є, з усіма його перевагами і недоліками. Будь-які нововведення обговорюйте в постах, попереджаючи читачів, а ще краще – питаючи їхньої думки, так як, можливо, їм це взагалі не потрібно (влаштовуйте опитування). Як показує практика великих журналів, навіть зміна дизайну, може негативно позначитися на кількості відвідувань, тому розвивайтеся, але акуратно.

Поширені помилки

Чого не варто робити в своєму блозі? Давайте розбиратися!

 1. Вважати себе кращим фахівцем. Не варто говорити про себе, як про фахівця, не варто вважати свою думку безпомилковим, так як будь-яка помилка призведе до краху всієї репутації. Крім того, такі люди дратують і читати їх просто не хочеться. Будьте простіше і люди потягнуться.
 2. Вести проект тільки заради грошей. Багато твердять, що стають популярними тільки проекти створені для заробітку. Можливо, це так, але я б хотів зазначити іншу тенденції, що відсотків дев'яносто із створених блогів були видалені, тільки лише з тієї причини, що створені виключно заради грошей. Справа все в тому, що ведення блогу має поєднувати в собі обидві сторони. Проект зобов'язаний приносити і моральне задоволення, інакше мотивації розвивати його, як і грошей – точно не буде.
 3. Очікувати від свого блогу мегапопулярності в перші місяці життя. Змиріться з тим, що популярними можуть стати лише унікальні особи, які мають до цього хист і, головне, удачу. Без цих двох пунктів, швидкої популярності не бачити. Тому не варто впадати у відчай, багато домагаються, хоч якогось визнання роками, тому запасіться терпінням і не робіть поспішних висновків про свій проект. Той, хто нічого не чекає, той і не розчаровуються.
 4. Зациклення на зовнішньому вигляді проекту. Хороші, цікаві, корисні пости будуть читати і на білому листку папері. Тому нерозумно витрачати гроші на дизайн. Підійде цілком класичний, зручний шаблон. Змінити вигляд завжди можна, але не рекомендую на перших етапах витрачати на це гроші і свій час.
 5. Спам. ДУЖЕ велика помилка початківців блогерів! Реклама – це одне, але вона повинна бути або на сплачена, або вставляють до місця (бути корисна читачеві). Я б не рекомендував де-небудь вставляти свої посилання, це низько по відношенню до себе. Ви вже або заплатите, або взагалі не ставте її. Краще витратити час на вдосконалення посту, ніж на спамную розсилку.

Де вести свій блог?

Розглянемо популярні варіанти місць ведення онлайн-щоденника:

LiveJournal.com (в народі сервіс називають – ЖЖ)

Один з найбільш простих і доступних сервісів. Блоги, які створюються на цій платформі повною мірою відповідають класичному розумію цього терміна. Тут буде особливо комфортно новачкам, так як є спільноти, велика аудиторія і інтуїтивно зрозумілий функціонал. Однак є проблема ЖЖ-шки погано монетизуються, іншими словами, якщо хочете отримувати хоч якусь копійку з онлайн-щоденника, LiveJournal.com – не для вас. Якщо бажаєте просто спілкуватися і писати свої думки – кращого сервісу не знайти!

Blogger.com (зазвичай сервіс називають Блогер або Блогспот)

Ідеальний інструмент для тематичних блогів. Тут можна створювати вже більш-менш серйозний проект, так як має великий потенціал в плані розвитку та монетизації. Є можливість кардинальної зміни дизайну блогу і його функціоналу.

На такому блозі, ви не тільки навчитеся писати і оформляти свої перші статті, але також опануєте основи оформлення веб-сайтів і оптимізації. Підійде платформа і для новачків, і для досвідчених користувачів, які не хочуть платити за автономний блог.

WordPress.com

Сервіс від творців системи управління сайтом (CMS) – WordPress. Прекрасна платформа, величезний функціонал і сучасна оболонка. Блозі буде виглядати на всі 100, завдяки чудовим шаблонами, які встановлюються в два кліка. Кращий варіант для тих, хто хоче згодом перейти на автономний блог або взагалі зайнятися створенням сайтів.

Сервіс незважаючи на деякі обмеження (у безкоштовній версії) багатий функціонал і дозволяє запустити блог будь-якої складності. Створення являє собою звичайну реєстрацію, як і в попередніх двох випадках.

weblium.com

Деякі блогери згодом перетворюють свій проект в портали, доповнюючи його файловим каталогом, форумом, а іноді і зовсім роблячи співтовариством. Подібне організувати на вищеописаних сервісах дуже важко (іноді неможливо), а от з uCoz – це швидко і легко. Дивує той факт, що подібний функціонал абсолютно безкоштовний, так у вас буде висіти банер від сервісу, але це не страшно, згодом, його завжди можна прибрати заплативши символічну суму.

Сервіс підійде тим, хто не впевнений, що хоче саме блог (є думки і про створення звичайного сайту). До речі, ще один козир платформи – в наявності величезного числа професійних, безкоштовних дизайнів.

Автономний блог

Якщо плани на свій проект великі, то краще спочатку створити блог на платному хостингу і домену другого рівня. Такий ресурс досить просто «розкрутити». Він не має обмежень, немає чужих рекламних банерів, до нього з повагою відносять пошукові системи. Автономний блог можна розширити до будь-якого рівня, а також, при бажанні, вигідно продати.

Створювати блог рекомендую на CMS WordPress. Вона безкоштовна, проста, функціональна, зручна. Доменну зону вибрати виходячи з цільової аудиторії. Якщо це українська аудиторія, то взяти домен в зоні .COM.UA і т. д.

І наостанок. Вести свій блог – досить складна задача, так як інтерес до нього є тільки на початку життя проекту, але рано чи пізно це стане певним обов'язком. Тому подумайте, чи потрібно вам все це...

Часті питання (FAQ)

Що таке блог?

Блог - це регулярно оновлюваний веб сайт, керований окремою особою або групою осіб, що складається з тексту і медіа. Цікава статистика:

 • В інтернеті більше 152 мільйонів блогів
 • Чверть всіх веб сайтів в Інтернеті - це саме блоги
 • Вік більшості блогерів 30-39 років
 • 34% блогерів ведуть блог менше одного року
 • 60% блогерів пишуть гостьові пости для інших блогів

У мережі ви можете знайти блог на будь-яку тему, і це відмінний спосіб познайомитися з новими людьми і заробляти гроші в Інтернеті.

Чому варто почати вести блог?

Є багато причин, щоб почати вести блог. Одна з найбільш важливих-це ділитися своїми знаннями і надихати читачів онлайн. Якщо ви володієте глибокими знаннями у своїй галузі і маєте гідні навички створення контенту, то ви можете бути корисним для інших. Що подвійно приємно, якщо ви знаєте, як монетизувати свій блог, ви можете отримувати високий пасивний дохід. Ведення блогу надає ідеальну платформу для:

 • Саморозвиток
 • Поліпшення навичок написання контенту
 • Нових знайомств у вашій тематичній ніші
 • Того, щоб ділитися своїми знаннями з аудиторією
 • Заробітку грошей

Покрокове керівництво - Як створити блог?

 1. Виберіть тематичну нішу блогу
 2. Визначте та запишіть цілі блогу
 3. Знайдіть ідеальне ім'я блогу, відповідне Вашої особистості, як автору
 4. Придбайте хостинг і зареєструйте домен
 5. Встановіть WordPress
 6. Знайдіть відповідну тему та плагіни
 7. Займіться структурою і seo
 8. Почніть створювати контент
 9. Розміщуйте гостьові пости
 10. Прагніть отримати якомога більше посилань на ваш блог

Скільки коштує створити блог?

Коли ви починаєте вести блог, у вас є вибір-безкоштовну або платну платформу для блогу використовувати. У двох цих варіантів є свої плюси і мінуси.

Якщо ви новачок і хочете спробувати свої сили у веденні блогу безкоштовно, Blogger-це саме та платформа, яка дозволить вам створити свій сайт безкоштовно. Тим не менш, у безкоштовних інструментів є багато недоліків. Наприклад, у вас не буде доступу до кращих тем для оформлення блогу і ви зіткнетеся з обмеженнями на рекламу.

З іншого боку, незалежно від того, досвідчений ви працівник у своїй сфері або новачок, ви можете вибрати платні платформи для ведення блогу.

Наприклад, Wix надає можливість налаштувати свій сайт за вигідними тарифами так, як ви хочете, без обмежень. Більш того, подібні платформи дозволяють оптимізувати ваш сайт для пошукових систем, додавати розширені функції (наприклад онлайн-магазин), редактори з перетягуванням елементів і багато іншого.

Витрати на ведення блогу:

 • Доменне ім'я - вартість близько $10 на рік.
 • Хостинг - вартість від $3 до $8 на місяць.
 • Більш просунуті опції: VPS-хостинг, виділений хостинг і т. д.
 • У процесі користування платформою WordPress можуть бути і додаткові витрати-преміальні теми, наприклад StudioPress (вартістю від $30 до $95), маркетингові інструменти та багато іншого.

Підіб'ємо підсумок:

 • Якщо ви розглядаєте ведення блогу як хобі, то воно повинно бути безкоштовним, принаймні на самому початку.
 • Якщо ви налаштовані серйозно, і ставитеся до блогу як до засобу отримання заробітку, але у вас зовсім обмежений бюджет, ведення блогу буде коштувати вам близько $50-60 в рік.
 • Якщо ви плануєте інвестувати кошти в додаткові функції для розширення та вдосконалення свого блогу, це буде коштувати більше $300 на рік.

Як отримати підписників на свій блог?

Найвірніший спосіб залучити передплатників на ваш блог-забезпечити цінний і корисний контент.

Ось кілька кроків, які допоможуть вам у цьому:

 • Вивчіть SEO - це дуже важливо.
 • Створіть помітні заголовки. Ваш заголовок-це перше, що бачать користувачі. Допоможіть читачам корисними порадами, перерахувавши їх. Ідеальний клікабельний заголовок виглядає так: Непарне число + кращий + цільове ключове слово + рік
 • Публікуйте пости в блозі за графіком на постійній основі, читачі будуть ставитися до вас більш серйозно
 • Використовуйте заклики до дії (CTA), щоб змусити ваших читачів підписуватися, переходити по посиланнях, купувати і т. д.
 • Пропонуйте бонуси для читачів, наприклад, знижки на продукти та безкоштовні посібники, таблиці та файли.
 • Діліться своїми статтями в соціальних мережах.

Виконуючи всі перераховані вище дії, ви отримаєте хороші результати взаємодії відвідувачів з вашим блогом.

Як створити успішний блог і стати блогером?

Існують мільйони блогів. Але тільки близько 5% з них є успішними. Які фактори відрізняють успішних блогерів?

Фактори, що впливають на те, як створити блог і успішно його вести:

 • Розуміння ринку та потенційного доходу аудиторії
 • Знання інтернет-маркетингу. Вам необхідно мати чітке уявлення про SEO, дослідження ключових слів, партнерському маркетингу, стратегіях поштового маркетингу, і т. д.
 • Уміння робити саморекламу
 • Створення контенту в "дорогих" нішах
 • Актуальність контенту-постійне оновлення наявного контенту
 • Складання розкладу публікацій
 • Активне залучення передплатників на блог, допомога і вирішення їх проблем

Як заробляють блогери?

Блогери можуть заробляти великі гроші. Однак багато з них зовсім нічого не отримують.

Блогери заробляють гроші за:

 • Розміщення прямої реклами
 • Партнерський маркетинг
 • Онлайн-курси
 • Гостьові пости
 • Продаж продуктів
 • Консалтинг

Але! Якщо пости в блозі не представляють особливої цінності, отримати дохід автору такого блогу буде складно.

Якщо ви розглядаєте ведення блогу, як роботу на повний робочий день, ви не зможете відразу заробляти великі гроші. Лише масштабуючи процеси блогу, через рік ви зможете заробляти кілька тисяч доларів на місяць.

За що платять блогерам?

Блогери можуть отримувати оплату за рекламу, партнерські комісії, продаж інфопродуктів і багато іншого. Показником того, скільки блогер отримує в партнерському маркетингу, є EPC (Earnings Per Click — середній дохід від кліка в інтернет-рекламі).

Іншим показником доходу блогера є CPM (Cost Per Millennium — оплата за тисячу показів). В даному випадку блогер отримує фіксовану суму за 1000 показів публікації.

Крім цього, блогери також можуть продавати продукти на основі свого досвіду. Наприклад, автор блогу про подорожі може продавати путівники, пресети для фото або щось інше.

Чи можна зробити блог безкоштовно в 2024 році?

Початок ведення блогу не повинно бути дорогим. Ви можете почати блог з мінімальними вкладеннями або навіть безкоштовно.

Коли ви запускаєте блог, вам необхідно вирішити, чи хочете ви самі займатися налаштуванням і установкою, а в майбутньому додаванням різних функцій, або використовувати готові платформи, в яких відразу все налаштовано. Зазвичай за користування готовою платформою необхідно вносити невелику щомісячну плату. Але існують і безкоштовні платформи.

Більшість блогерів-новачків вибирають безкоштовні платформи - Blogger або ЖЖ.

Якщо ви збираєтеся серйозно займатися веденням блогу, я рекомендую вам скористатися платним варіантом платформи.

Коли ви використовуєте безкоштовну платформу, вам доводиться миритися з обмеженнями, і у вас менше можливостей для заробітку. Розмістивши ж свій власний блог на будь-який з платних платформ, у вас буде необмежений потенційний дохід, і ви не будете ні від чого залежати.

Як створити блог про їжу в 2024 році?

Їжа та рецепти - одна з найпопулярніших тем, які запитують люди. Оскільки в наші дні доступно багато, цінителі їжі готові спробувати і поекспериментувати з різними кухнями і смаками. Зараз дуже вдалий час, щоб почати вести свій блог про їжу.

І ось кілька кроків, як створити блог:

 • Виберіть свою веб-хостингову компанію.
 • Виберіть ідеальне ім'я для вашого блогу, яке має відношення до вашої ніші.
 • Виберіть відповідну тему для вашого блогу про їжу. Цікава тематика може миттєво залучити глядачів і допомогти вам збільшити базу підписників.
 • Проведіть дослідження ключових слів і виберіть підтему в тематиці приготування їжі.
 • Почніть створювати контент і навчитеся писати рецепти з правильною SEO оптимізацією.
 • Отримайте зворотні посилання та Гостьові повідомлення з інших блогів про їжу.
 • Щоб розвивати блог, ви можете його монетизувати. Рекламні оголошення, Партнерський маркетинг і продаж ексклюзивних рецептів - ось кілька хороших способів зробити це.

Як створити блог про подорожі в 2024 році?

Подорожі - це те, чим захоплені більшість людей. Якщо ви багато подорожуєте, почніть вести блог про подорожі і заробляти на своїх рекомендаціях.

Існує багато партнерських програм для подорожей, які платять за рекомендації: Booking, Airbnb, компанії з продажу туристичних речей, страховок для подорожей і т. д.

Ось, як почати блог про подорожі:

 1. Визначте під тему вашого блогу. Тут багато варіантів, включаючи індивідуальні подорожі, лакшері подорожі, бюджетні подорожі, сімейні подорожі та багато іншого.
 2. Виберіть ім'я, яке відразу зацікавить вашу цільову аудиторію.
 3. Налаштуйте веб-хостинг.
 4. Виберіть тему для вашого блогу про подорожі.
 5. Проведіть дослідження ключових слів.
 6. Публікуйте статті про подорожі, засновані на вашому особистому досвіді і оптимізуйте їх для SEO.
 7. Отримайте зворотні посилання та Гостьові повідомлення з інших туристичних блогів.

Як зробити фешн блог в 2024 році?

Якщо ви в курсі модних трендів, почати вести блог про моду і стилі - це відмінна ідея.

Ніша фешн блогів досить конкурентна, тому Ви повинні докласти додаткових зусиль, щоб створити і розвивати свій блог про моду правильно.

Як створити фешн блог:

 • Подумайте, про що ви хочете писати у своєму блозі. Мода може бути загальним терміном, тому важливо вибрати стиль або нішу. Ви хочете вести блог про високу моду або вуличну моді? Про кежуал або діловому стилі?
 • Візьміть ідеальне ім'я, яке миттєво запам'ятається аудиторії.
 • Виберіть хостинг-провайдера.
 • Виберіть тему, яка найкраще Вам підходить.
 • Створюйте контент періодично. Не пропускайте публікації в блозі.
 • Рекламуйте блог в Instagram.
 • Монетизуйте блог через соціальні мережі та рекламу.

Як створити б'юті блог в 2024 році?

Якщо ви захоплюєтеся косметичними продуктами і останніми тенденціями в б'юті сфері, то ведення блогу про красу може стати для вас актуальним заняттям. Цей тип блогу найкраще поєднується з YouTube каналом і Instagram аккаунтом.

Ось, як почати б'юті блог:

 • Подумайте, про що ви хочете писати в своєму б'юті блозі. Про щоденний догляд? Декоративній косметиці? Список ідей для блогу величезний, і вам вирішувати, на чому сфокусуватися.
 • Виберіть назву для вашого блогу.
 • Виберіть план хостингу.
 • Проведіть аналіз ключових слів з практичними рекомендаціями, які запитують користувачі.
 • Сплануйте графік публікації статей і вставте YouTube-матеріали в свої публікації.
 • Рекламуйтеся в соціальних мережах і через email підписку.
 • Зробіть відео та поділіться порадами щодо краси, щоб збільшити кількість абонентів.

Чи не пізно починати вести блог в 2022?

Коли ми вперше запустили наш блог три роки тому, багато хто говорив нам, що вже занадто пізно починати блог про подорожі. Не слухайте нікого! Ми щиро віримо, що люди, які починають вести блоги про подорожі, нині мають більше можливостей, ніж 10 років тому.

Завдяки технологіям нині почати вести блог легше, ніж будь-коли раніше. В даний час технології дозволяють створювати, розвивати і монетизувати блог з меншими зусиллями.

Незважаючи на те, що дохідні тематики досить конкурентні, якщо ви правильно виберете свою нішу і зосередитеся на ній, ви будете відрізнятися від усіх інших.

Читати також - Унікальність контенту: розвінчання головного SEO-міфу.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити