Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Шукаємо безкоштовний контент для сайту

Останнє оновлення: Вівторок, 27 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

безкоштовний контент для сайту

Здрастуйте, шановні читачі! Практично всі вебмастера замислювалися хоч раз в житті, де взяти безкоштовний контент для сайту, при цьому контент повинен бути унікальним, структурованим і читабельним.

Де ж знайти такий контент?

Насправді є безліч способів отримати безкоштовно унікальний контент, інша справа чи буде він якісним чи ні залежить від конкретного способу отримання. Сьогодні я хочу розповісти про такі способи і навчити Вас правильно ними користуватися.
Почну з самого банального. Ніхто не зможе написати статті краще, ніж Ви самі, як і ніхто не знає, що потрібно Вашим читачам, ніж Ви самі. Особисто я пишу статті для блогу сам, так як хочу поділитися своїми знаннями і досвідом. Послугами професійних копірайтерів я користуюся тільки в крайніх випадках.

Отже, наступним способом буде рерайт. Хоч я і прихильник унікального контенту, але іноді буває, що не знаєш про що писати, а треба як мінімум 2-3к знаків для нової статті. В такому разі я відкриваю блоги схожої тематики і дивлюся популярні записи. Серед них відбираю ті, які найбільш цікаві моєї аудиторії. Далі я аналізую зміст, актуальність і виписую собі основні мікротеми статті. Після цього аналізую конкурентів у видачі і роблю певні висновки: скільки мені потрібно тисяч знаків для ТОПа, які посилання і скільки у мене піде на просування. Таким чином, залежно від зроблених висновків, я приступаю до написання статті, при цьому основою будуть мікротеми моїх конкурентів.

Ще одним способом отримання безкоштовного контенту є статейні біржі, що пропонують розміщення статей за гроші. Ви тільки уявіть, ви отримуєте не тільки унікальний контент, але ще й бабла на додачу. Але, на жаль, не всім підійде цей спосіб, оскільки рекламодавці намагаються розміщати свої статті тільки на трастових сайтах, тому сайти з тИЦ менше 10 не зможуть отримати халявний контент.

Тепер про переведення статей з англійської, німецької та інших мов на російську. Даний спосіб дуже популярний серед вебмайстрів, так як дозволяє в найкоротші терміни отримати масу халявного контенту. Відкриваємо будь блог іноземною мовою і починаємо перекладати статті. Для цього можна скористатися онлайн-перекладачем Google з подальшою корекцією тексту. Звичайно, не всім підійде даний спосіб, так як потрібні хоча б базові знання про іноземною мовою, на якій написана стаття. Веб-майстрам-початківцям раджу перекладати з німецької мови, так як він краще розуміється при прямому перекладі (суто особиста думка).

На цьому білі способи отримання безкоштовного контенту закінчуються, але є ще й чорні. Це синомайз, скан книг і контент з АГС сайтів. Не сказати, що вони заборонені або користуватися ними небезпечно для сайту, просто контент заснований на чужих думках, а це не є добре. Вважаю, що пошуковим системам теж не сподобається такий контент.

  1. Синомайз — відмінний спосіб швидко отримати контент. Беремо будь-яку статтю в інтернеті і уникализируем її за допомогою спеціальних програм за рахунок заміни слів на їх синоніми. На цьому способі засновано 70% сателітів в сапі.
  2. Книги — це величезна кількість контенту. Беремо будь-яку книгу, якої ще немає в інтернеті, і публікуємо окремі глави і частини на сайті. Скануємо сторінки і отримуємо контент за допомогою програм, що перетворюють зображення в текст.
  3. Контент з сайтів під АГС. В інтернеті є сайти, які не індексуються пошуковими системами, але їх автори регулярно публікують нові статті. Просто копіюємо їх на свій сайт і молимося, щоб першоджерело ніколи не вийшов з АГС, інакше будуть великі проблеми.

Відео

На цьому у мене все! Сподіваюся, стаття вийшла цікавою.

Читати також - Як збільшити відвідуваність сайту за добу?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити