Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Твій блог Dofollow або Nofollow?

Останнє оновлення: П'ятниця, 26 серпня 2022 Автор: Вольдемар Воронцовський

блог Dofollow або Nofollow

Вітаю, дорогі читачі блогу! Dofollow або nofollow, як же бути? Це питання мучить блогерів вже багато років. І, в принципі, відповідь очевидна: "Звичайно, nofollow!". Судячи з питань на форумах, в блогосфері склалася думка, що вихідні посилання це зло і від них треба позбавлятися.

Новачки закривають всі вихідні посилання від індексації, не враховуючи дуже важливий людський фактор: людина не може все знати, тому як би там не було він використовує в якості основи статті на тематичних сайтах, цитує окремі елементи або, взагалі, запозичує окремі частини чужих статей.
У цьому полягає сутність людини і пошукові системи це враховують. Таким чином, у цій статті я хочу поговорити про значущість dofollow і nofollow.

Правильно роблять початківці блогери, закриваючи всі посилання від індексації?

Звичайно, немає. Новий блог, нова інформація, зрозуміло, повинні бути вихідні посилання. А по іншому бути не може: новий блог, не встиг ще обзавестися контентом, а на нього вже посилається купа сайтів. У ТОП його чи що? :) Думаю, що пошукові системи враховують цей чинник і спочатку перевіряють молодий сайт на кількість вхідних і вихідних посилань.

При просуванні своїх проектів я використовую правило один до п'яти або 20% вихідних посилань від числа входять. Кількість вхідних і вихідних посилань я перевіряю за допомогою сервісу www.linkpad.ru (раджу).

Отже, для молодого сайту дуже важливо мати не тільки якісні вхідні посилання, але і невелику кількість вихідних. Зрозуміло, вони повинні бути тематичними і вести на більш авторитетні інтернет-ресурси. Що стосується авторитетності, посилання на популярні ресурси, при ранжируванні грають в плюс. Не знаю, з чим це пов'язано, але після відкриття посилань на Вконтакте в моєму блозі VK Way протягом місяця спостерігалося поліпшення позицій в Яндексі.

Кожен випадок індивідуальний, тому я не претендую на відкриття якогось нового способу просування. Спробуйте на дозвіллі відкрити посилання на тематичні блоги і сервіси. У будь-якому випадку нічого страшного не станеться, в інтернеті є набагато гірші сайти, ніж блог з 10-20 вихідними посиланнями.

На основі всього вище сказаного я хочу підвести підсумок: вихідні посилання — це не зло, навпаки, в деяких випадках вони позитивно впливають на просування ресурсу в пошукових системах. Відкриті посилання лише ще раз підтверджують, що сайт створений для людей.

Які посилання потрібно закривати, а які ні?

  1. Навіщо нам зайвий мотлох і сміттєвий трафік?, відразу закриваємо посилання в коментарях. Ніяких привілеїв і реєстрацій. Тільки Читачі тільки Хардкор :)
  2. Закриваємо всі посилання з головної сторінки і в сайдбарах
  3. Закриваємо всі посилання, що ведуть на менш пузатистые сайти і блоги

Залишаємо тільки тематичні посилання, які ведуть на авторитетні ресурси. До речі, нещодавно вирішив перевірити, що якщо посилатися на Яндекс зі всіх сторінок, він врахує це? У мене як раз є старенький бложек поспілкуємось :) Як-небудь пропрацюю цю тему... Про результати напишу в блозі, не пропустіть!

Таким чином, підводячи підсумки, хочу сказати, що dofollow в деяких випадках не просто відкриті посилання, а стиль просування в пошукових системах. Чому? Відповідь очевидна: відкриті посилання приваблюють людей. Коментуючи блог, люди отримують посилання, а ви хороші поведінкові фактори, за рахунок яких можна досягти хороших результатів. Для прикладу, ось кілька dofollow блогів: devaka, helplamer, Палич та ін., які незважаючи на величезну кількість посилань в коментарях, успішно просуваються в пошукових системах.

На цьому я, мабуть, зупинюся! Чекаю ваших думок на цю тему *)

Читати також - Шукаємо безкоштовний контент для сайту...

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити